Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrgyógyászhoz szeretnék menni, segitsetek mire számitsak, milyen kérdésekre? fórum

Bőrgyógyászhoz szeretnék menni, segitsetek mire számitsak, milyen kérdésekre? (beszélgetős fórum)


2009. máj. 17. 15:40
Talán megtaláltad te is. Pattanások, hegek fénnyel való gyógyítása stb.....Biztos van a helységetekben kozmetikus, aki ismeri a fénnyel való gyógyítást. Megér egy próbát.
2009. máj. 17. 15:37
Hallottam én még erről a csodatevő bioptron lámpáról.Az biztos, hogy körösztanyám cukros volt, évtizedeken át fekélyes volt a lába, már-már le kellett vágni, és akkor ezt a lámpás kezelést ajánlották, és láss csodát, a sok kencefice után begyógyult. Tedd be a googleba, talán írnak róla.Anno kölcsönözni lehetett, bár elég drága volt a díj. Megyek én is, elolvasom, mit írnak róla.
2009. máj. 10. 22:23
igazatok van jobb lenne a bőrgyúgyász a kozmetikus nem tudná eltüntetni a hegeket és a foltjaimat, de attól félek h valami rossz szert ir fel vagy h össze vissza kezel és mégrosszabb lesz, álltalában a zsiros bőrt száritják de nekem zsiros az arcom és mégisfeszül. ÁÁÁÁÁÁ már nem tudom h mi legyen elkeseredett vagyok. Most a sókristályról olvastam nagyon sok jót irnak róla, de h tényleg olyan hatékony e azt sajnos nem tudom
2009. máj. 10. 16:47
A bőrgyógyász először kevésbé drasztikus szerekkel fog próbálkozni, de ha nem használ, nem úszod meg a Roacutan kúrát. Nem a legkellemesebb, de hogy hatásos, az fix. Én is "átestem" rajta, nekem azóta egy álom a bőröm:)))
9. d0ec5a97bb (válaszként erre: 6. - Csokipuding)
2009. máj. 10. 14:53
egyhónapba egyszer kétszer ez attól függ milyen kezelésre mész de szerintem lehet érdemes lenne elmenned 1-2 arcpakolásra arc masszirozásra nem tudom mekkora a baj
2009. máj. 10. 14:51
én inkább beutaznék valahova ahol találok ilyet mert egy kozmetikus önmagában kevés meg én nem is merném rábizni
2009. máj. 10. 14:49
szia van olyan hogy bőrgyógyász kozmetológus olyat keress ahol élsz!szerintem egy gyümölcssavas hámlasztás segitene de ilyenkor azt már nem szabad mert már süt a nap.az felújitaná a bőrödet!de ezt majd egy szakember elmondja
2009. máj. 10. 11:38
és kozmetikushoz milyen sürjen javasolt menni?
2009. máj. 10. 11:36
de gondolkodtama kozmetikuson is, csak lehet h ő jól kitisztitaná a bőröm de a piros foltok és hegek lehet azokkal nemtudna mit kezdeni, meg a kozmetikustól is függ itt ahol én lakom a 1 kozmetikus van sajnos nem ismerem
4. Marjann (válaszként erre: 3. - Csokipuding)
2009. máj. 10. 11:32
Kozmetikusnál nem jártál? Ha félsz a bőrdokitól, lehet hozzá érdemesebb előbb menni. Nekem is hasonló a bőröm, a tőle kaptam nagyon jó E vitaminos krémet, ami használt. A hegekre is lehet tud valami hámlasztó kezelést javasolni.
2009. máj. 10. 11:30
az arcom nagyon hamar zsirosodik, de mégis száraz, miután megmosom az arcom kb 1 óra és megint tiszta zsiros, de az állam és a homlokom mégis száraz(ez lehet azért is van mert 3 hónapig zinerytet használtam és meg nem tudott helyrejönni), de ez a kisebbik problémám az állam foltos maradt a mitesszerek után, jól elintztem magam mert a nagy fejemmel nyomkodtam őket(pedig esküszöm a nyomkodás előtt és után is fertőtlenitettem a kezem és arcomat is) de valah mégis elrontottam. Most h itt a nyár pedig bujkálnom a kell a nap elől mert ha véletlenül leég akk a piros foltok belilulnak és megmaradnak. Ami mégjoban elkeserit h hiábavaló volt a nyomkodásuk mert megint előbujkálnak a kis fehértetejű miesszerek hiába használok mitesszerekre való mélytisztitó gélt amiben kis szemcsék vannak h ne tömődjenek el a porusaim, csak csak előbujkálnak, már teljesen kivagyok készülve. És sajnos a homlokom is heges mert nem tudtam nyogudni azokhoz is hozzápiszkáltam. Na már annyira szerték bőrgyógyászhoz menni de félek. meg még gyűjtögetek mert ugy érzem nem lesz tul olcso helyrehozni az arcomat. Gyógyszert nem akarok félek h azt ir majd fel a zsirosodásra és mi lesz ha az kárositja a belsőszerveimet.. Igen tudom már rémisztó vagyok túl paranoiás de ez van
2009. máj. 10. 11:26
Ha jó a bőrgyógyász, olyan kérdéseket tesz majd fel, amire egyértelmű választ lehet adni:táplálkozás, hormonális problémák,pipereszerek, stb. Az biztos, hogy vannak drasztikus szerek. A fiamnak én is megvettem a méregdrága szert, de szinte felmarta a bőrét, kipirosodott, hámlott. Ki is vágtuk.
2009. máj. 10. 11:15
Bőrgyógyászhoz szeretnék menni, segitsetek mire számitsak, milyen kérdésekre?félek 1 kicsit, de már tényleg muszáj elmenjek, már nagyon idegesit h az arcom olyan csúnya. Attól félek h nem jó terméket fog felirni és megrosszabb lesz vagy h semmit nem segit és csak kidobom a pénzem. Egy jó bőrgyógyász kellenne találni csak ez elég nehéz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook