Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bőrfeszesítés fogyás után fórum

Bőrfeszesítés fogyás után (beszélgetős fórum)


15. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 13. - Bichi)
2021. aug. 9. 15:07

Köszi, igazad van. :)

Nem egyik napról a másikra tervezem, amúgy sem. Nem is tudnám. De belevágok mert ez így nem jó.

14. Bichi (válaszként erre: 8. - 0ce3aa1a07)
2021. aug. 9. 10:10
Igazából a sport nagyon jó, de nem erre, mert annyi izmot felépíteni nem annyira könnyű, és hát vannak helyek, mint pl a has, ahova azért mókás is lenne :). Szerintem bízz a genetikádban, bár nem tudjuk a fogyás mennyiségét, mert a "nagy" az mindenkinek más...
13. Bichi (válaszként erre: 6. - D4fd7bb1a9)
2021. aug. 9. 10:07
Lehet, hogy gond lesz, és az is lehet, hogy nem, ezt senki nem fogja tudni neked megmondani, bár véleményem szerint ez nem egy nagy fogyás, úgyhogy nem, de gondolom úgysem a bőröd fog visszatartani, fogyj le, aztán majd meglátod...
12. d4fd7bb1a9 (válaszként erre: 10. - Channa*)
2021. aug. 8. 22:40
Köszönöm Channa. :)
11. dfc04c70e4 (válaszként erre: 8. - 0ce3aa1a07)
2021. aug. 8. 17:20

Jól van, szuper. Bár többek szerint csak a plasztikai sebész segít, én azt mondom, nem csak. :) Már írtam, hogy szerintem mi segíthet. De ez az én biztató véleményem, és remélem, így is van.

Erről a rádiófrekvenciás kezelésről még nem is hallottam. Csodát semmitől se várj, de nem kizárt, hogy segít valamennyit. Majd mindjárt utána is nézek ennek a rádiófrekvenciás kezelésnek.

A sportot mindenképp folytasd, a kollagén tutira nem árt. Úgyhogy célra fel!

10. Channa* (válaszként erre: 6. - D4fd7bb1a9)
2021. aug. 8. 17:07

Gerincbetegséggel lehet sportolni, csak az első 1-2 hónapban speciális gerinc melletti izom erősítést kell csinálni, utána mehet bármi. Tapasztalat! 5 db porckorongsérvem van.


Szerintem ennyi fogyást még jól tolerál a bőr, ha fogyás közben mozogsz is (kis súlyzózás, stb.), akkor nem fog látszódni a fogyás után a megnyúlt bőr.

9. Channa* (válaszként erre: 8. - 0ce3aa1a07)
2021. aug. 8. 17:04

Türelem. Nem tudom, hogy mikor fejezted be a fogyást, de idő kell a bőrnek, hogy észbekapjon.


A súlyzózás jó lesz, de csak akkor ha 10-15 kg-ot kellett fogynod.


Ha többet, akkor sajnos talán az idő megoldja, de nem hiszem.


A legjobb mindenképp a sport.

8. 0ce3aa1a07 (válaszként erre: 3. - Dfc04c70e4)
2021. aug. 8. 16:34
Kollagent iszok újra, kenegetem, sportolok, súlyzózni most kezdtem, de csak pici súllyal. 42 éves vagyok. Kipróbáltam most ezt a ràdiófrekvenciàs kezelèst, csodát vártam, biztos változott valamennyit azért.
2021. aug. 8. 16:32
Kollagent szedek. Végig sportoltam,amit most is csinálok.
2021. aug. 8. 16:11

Nem akarok külön fórumot nyitni, hátha itt is válaszol valaki.

Majdnem 50 éves vagyok, kb 15 kilót szeretnék fogyni.

Vajon gond lenne a bőrömmel, vagy valamennyire visszahúzódna?

Túl sokat nem tudnék sportolni, gerinc és egyéb problémák miatt.

Köszi ha valaki hozzászól. :)

2021. aug. 8. 16:05

Győzikét kérdezd meg ő is csináltatott olyat!!!😃😃😃🙃🙃


Bocsi!

4. andi6020 (válaszként erre: 1. - 0ce3aa1a07)
2021. aug. 8. 16:04
30 felett csak a plasztikai sebész segít.
3. dfc04c70e4 (válaszként erre: 1. - 0ce3aa1a07)
2021. aug. 8. 14:58

Több mindentől függ, szerintem egyáltalán nem veszett fejsze nyele, hogy valamelyest visszanyerd a bőröd feszességét.

Idősebbeknek már sokkal nehezebb dió, fiataloknál sokat, és sokkal könnyebb javítani a feszességen.

Attól függ, mennyi idős vagy, és tudsz-e izmot növelni. Az sokat tud segíteni. Figyelj az étkezésedre! Igyál sok vizet! Ajánlott a mostanában "divattá" is vált kollagénfogyasztás. Nyirokmasszázs, ha van rá lehetőséged.

Elég összetett ez a dolog is. De nem reménytelen!

Ha már csak néhányat választasz ki a felsoroltak közül, ami számodra a legkönnyebben megy - máris tettél egy lépést a javulás felé.

Hosszú folyamat, de nem reménytelen!

Kitartást, és sok sikert kívánok hozzá! :)

2. Miss Angel (válaszként erre: 1. - 0ce3aa1a07)
2021. aug. 8. 14:14
ha az arcod esett volna össze,azon még töltéssel lehetne segíteni,de a testeden ha már löttyed-ráncosodik a bőr,arra csodaszer nincs,csak ha kivágják-bocs h ilyen drasztikusan irtam le,de csodákban hinni felesleges.....
2021. aug. 8. 13:32

Sziasztok! Milyen bőrfeszesítő kozmetikai kezelést próbàltatok, ami hatásos volt?

Hàzipraktikàt tudtok ajánlani?

Nagyobb fogyás után karomon, belső combon, hason látszik, hogy ràncos a bőröm.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook