Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borderline vagy? Beszélgetünk? fórum

Borderline vagy? Beszélgetünk? (beszélgetős fórum)


2018. jan. 20. 12:45
Sziasztok! Nem rég tudtam meg, hogy én is borderline személyiségzavarban szenvedek. Szeretnék beszélgetni (inkább privátban) hasonló problémákkal küzdőkkel, illetve segítséget kérni ahhoz, hogy elviselhetőbb legyen ez az egész.
10. 35fd735e6f (válaszként erre: 9. - Antonov225)
2017. dec. 13. 22:17
Szia4 Itt vagy még a fórumon. Segithetnél :(
2016. dec. 31. 02:58

Sziasztok!


Én bipoláris depressziós vagyok, borderline jegyekkel, a doki szerint.

Szívesen segítek a magam tapasztalataival.

2016. dec. 30. 03:02
Sziasztok!!28 éves férfi vagyok,én is borderline-ban szenvedek!Szeretnék megismerkedni,ha lehet inkább privátban,olyan emberekkel akikkel megoszthatnám a történetemet,és ha kialakulna idővel egy komolyabb kapcsolat(ami nálunk ugye elég nehéz),annak nagyon örülnék,ugyanis a környezetemben ezt a betegséget senki se fogja fel,és nem érzi át,igaz nem is kívánom nekik,mert ők ebbe beleőrülnének.az email címem:noname89@gmail.hu
2012. febr. 6. 14:27

Sziasztok!

Én sajnos diagnosztizált borderline vagyok. 2003-ban "kezdtem" depresszióval, 2008-ban nyilvánítottak borderline-nak, tavaly újra kiderült egy sor tesztből egy kórházi pszihoterápia alatt, hogy még több rossz sémám van.

Most már jobban kezelem sokszor, nincsenek nagy "hisztik", de van magány, sírás, fájdalom, önutálat, céltalanság, motiválatlanság, belső feszültség, reménytelenség és még sorolhatnám. Nem tudom megerőszakolni magam, hogy bármit is csináljak. Minden nap a következő napot várom, hogy akkor majd jobb lesz, több kedvem lesz, erőt tudok venni magamon, stb. de ritkán sikerül...

2011. nov. 4. 14:33

Sziasztok!

Van itt valaki? Beszélgetni szeretnék olyanokkal, akik ebben a betegségben élik mindennapjaikat.

5. Böbe86 (válaszként erre: 1. - Mese)
2011. szept. 30. 16:41

Szia! Én nem vagyok borderline-os, legalábbis nem voltam orvosnál a tüneteimmel, de szívesen beszélgetnék veled. Talán tudnánk segíteni egymáson. Mostanság én is keresem borderline-osok társaságát, mert én is pont azt érzem, amit te, hogy senki nem ért meg :S. Azt hittem, hogy én vagyok a hibás, én itt felfújom a dolgaim. De úgy látom, hogy ti hasonló cipőben járok, és fogalmatok sincs talán :S, milyen jó érzés, hogy találtam valakiket, akik talán megértenek engem, és nem értetlenül állnak a dolog előtt, és mondanak valami olyan általánosságot, ami inkább bosszant, vagy egyszerűen nem állnak veled szóba, mert idegesíted őket.

Örülnék, ha tudnék veled beszélgetni :).

Minden jót!


Böbe

2011. szept. 30. 16:37

Sziasztok!

Az én tüneteim hasonlítanak a borderline tüneteire. Korábban inkább a neurózisra gondoltam. De ma már inkább azt mondanám, hogy ez a borderline-ra hasonlít. Vagyis nincs énképem, érzelmileg labilis vagyok, és nagyon sokszor érzek mentális fájdalmat. Sajnos az alkohollal akarom vigasztalni magam. Nem akarok alkoholista lenni, öngyilkos nem tudtam lenni, tehát valami megoldás kellene. Hogy hogyan tovább? Rendben, hogy szenvedni fogok, de mégis hogyan lehetne csökkenteni a fájdalmat?

Ez tovább fejlődhet akár elmebajjá is?? Igazából gyerekkoromban sem rendelkeztem egészséges pszichével. Köszönöm.

3. Nitus1982 (válaszként erre: 1. - Mese)
2011. márc. 10. 15:32

Szia!

Elég rég indítottad a fórumot ...nem tudom hogy olvasod e még???

Ha igen szívesen beszélnék veled...mert én is ezzel küzdöm sajna :(

2. Re87
2010. nov. 6. 17:55

[link]


A "helyi" border fórum.Van border napló is.

1. mese
2010. nov. 6. 14:42

Szeretnék olyan tagokkal beszélgetni, aki borderilne-ok, vagy van tapasztalatuk ezzel a szindrómával kapcsolatban...

Sajnos még nem tudtam hozzám hasonlóan ezzel a problémával küzdő személyekkel felvenni a kapcsolatot, pedig szeretném. Én borderline vagyok, és sajnos a mindennapjaimat pokolként élem meg. A környezetem nem megértő, és nem értik, miért készülök ki mindig.. Azt mondják csak hiszti.. Pedig nem az.. hanem kín, és fájdalom.. Senki nem értett még meg életembe...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook