Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Borderline személyiségzavar fórum

Borderline személyiségzavar (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2017. dec. 15. 06:15
Amikor megismertem pont apámat gyászoltam!! Lelkileg ki voltam. Ugyhogy könnyen tudott manipulálni. Magához édesgetett utána eltaszitott. Mondtam is neki h most ne bántson mert kiszolgáltatott vagyok. Eltiport porig alázott. Csak azért mert azt hitte h pasizok mellette. Nem hitte h őszintén szeretem! Minél jobban bizonygattam annál jobban gyűlölt!
3553. csikil4ny (válaszként erre: 3552. - 35fd735e6f)
2017. dec. 15. 03:19
Anélkül, hogy hibáztatni akarnálak, hisz tudom milyen egy kapcsolatból kimenekülni, csak halkan jegyzem meg, hogy az eltűréséhez sérült személy kell. Legyen akármilyen jó a szex, a manipuláció egészséges lelkületű ember az első kiborulásnál szedi a sátorfáját. Na jó, hibázhatunk, a másodiknál. Az nem mentség, hogy vártam a javulását. Mitől változott volna meg? Lehet hibáztatni a másik felet, de a felelősség magunkért és a gyerekeinkért a mi kezünkben van. Megmondom őszintén, hogy engem kiborít ez a zsebretett kézzel történő várakozás ott ahol gyerek is van, mert egy nő ott szúrja el az életét, ahol akarja (vár, gazdasági, szexuális okai vannak), de a gyerekei esetében ő ugyanolyan hibás, mint a másik fél.
3552. 35fd735e6f (válaszként erre: 3551. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 14. 21:56

Nem az volt a célom...hidd el szerénke48! Nem akarok vele senkit felhuzni, csak, hogy aki elotte áll, felismeri vagy tudja, h border a párja, akkor gondolja meg. Ninxs menekvés. Magához láncol. Manipulál. Olyan jo vele, h meghalsz érte. És jellemző is rajuk a sexfuggőseg.

Persze én nem vagyok berder, csak ismerem mint a tenyerem.

Önnmagamrol nem hiszem el, h ilyen hulye voltam. Pedig léphettem volna. Ha egyedul maradt volna, ő halt volna bele...

Ha van itt valaki border es nem igy van, amiket leirok, és nem jellemző, csak nyugodtan irjátok meg. Az én tarsam az volt. Es belőlen is ket labon jaro őrultet csinált :(

2017. dec. 14. 20:01
De jo hogy vége lett! Imanka ahogy ezt leirtad gyomoridegem lett!!
3550. 35fd735e6f (válaszként erre: 3546. - Kinguci22)
2017. dec. 14. 19:31

És az a baj, hogy maguk mellett mindenit tönkretesznek.

Te be dőlj be neki. Ne jarj ugy mint én. Én kibirtam, 10 évem oda.. az életemnél is jobban imádtam. Szerettem nagyon. Kötődnek, mert félnek a magánytol, egyedülléttől. Támaszt keres, nem is társat. Azonban nagyon szerelmesek tudnak lenni. Eget beborito szerelem volt a miénk.

Nagyon jo volt vele. Kicsit sexfüggők is a borderek. Egy biztos, vagy nulla vagy 100. Nincs közeput.

Őszinte , ha jozan pillanata van. Szeretnek inni, sokszor gyogyszerre. Nekem gyogyszerte nem ivott soha...

Számtalanszor megtalált éjjel telefonon. Üzengetett. Megcsalsz? Mit csinálsz? Ilyeneket irt.

Ha eljottem tőle, egy szép este, vagy összebujos elutan után, mar itthon az az üzenet fogadott, hogy Te nem haza mentél. rohadt féltékenyek. Nagyon.

Ő is akart feleségul venni.kaptam tőle 7 !!! Gyűrűt. Hetet!

Reszegen felhivott, h nincs bizalom, mindennek vége. Kesz, befejezte velem...

Pár ora mulva reggel, jozanul bejelentkezett, h szia, minden ok?

Szóval őrület. Nagyon gáz.

De a szivnek parancsolni nem tudsz... sajnos. Én is nagyon szerettem. Minden hibája ellenére...

Soha de soha nem leszel neki jo!!! Ne feledd! Soha. Ha elemében van, semmi baja, olyan mint mas normalus ember...de ha rájon a hoppáre, akkor egy allat.

Felkereste félévenként a volt szerelmeit. Irt nekik. Fájt ez is nekem.

Imádta a fiatalokat. Elmentunk egyszer turazni egy csoporttal. Azonnal szerelmes lett egy 20 évvel fiatalabb lányba.. annyira, h azt hittem, soha nem áll talpra.

Megrögzött dolgai vannak. Mániás.

Ha kordinata rendszerben képzeled el az érzelmi instabilitását, egyszer az egekbe van, és övék a világ.boldogok nagyon. Aztán egy pillanat alatt a negativ tarzományba zuhannak. Olyan mint ördög es angyal. De ne mássz bele nagyon. Én most is sirok :(

Par hobapja nent el mással. Fáj. És ezt le sem zárta.

Irj ha van kedved. Szivesen válaszolok. Ismerem a dajtájukat sajna...

2017. dec. 14. 06:21
Nekem elég volt pár honap is hogy kinyirja a lelkem!! Mesterien manipulálnak. Mint a macska az egérrel! Játszik vele mielőtt kinyirja! Kedvtelésből! Utána otthagyja a tetemet! Jo hasonlat!!
3548. 35fd735e6f (válaszként erre: 3546. - Kinguci22)
2017. dec. 13. 22:15

Szia!

kérdezz!

Tudok róluk mindent. 10 évem van benne. A lekem romokban. ne tedd ezt mint én Kérlek. Soha nem állsz talpra :(

3547. e3bf3a7dde (válaszként erre: 3543. - Kinguci22)
2017. dec. 12. 16:12
Imanka!! 10 !!! Évig birta. Ő tudja hogy milyenek. Én is beszélgettem vele.
3546. kinguci22
2017. dec. 12. 01:02
Nem astam nagyon bele magam a forumba, azt gondoltam diagnosztizaltak vagy veluk eltek (is) irnak ide. :/ En mindenkepp ilyet keresnek, mert spkekulalni en is tudtam idaig. :D Azert ha egy hozzaerto ember felbukanna itt, varom a jelentkezeset :)
3545. csikil4ny (válaszként erre: 3543. - Kinguci22)
2017. dec. 11. 22:19
Konkrét kérdéssel menj el pszichológushoz konzultációra. Itt olyat nem láttam, akinek orvosi diagnózisa lenne vagy, aki együtt élt volna valakivel, akinek "papírja" lett volna. A többi csak spekuláció.
3544. Smirnoff (válaszként erre: 3543. - Kinguci22)
2017. dec. 11. 22:15
A legnagyobbnonjelolt szakertok itt dilettansok.
3543. kinguci22
2017. dec. 11. 22:09

Sziasztok! Ket kerdesem lenne: irhatnek privat uzenetet azoknak, akik erintettek a temaban, tehat vagy maguk is borderline-osok vagy kapcsolatban voltak valakivel, aki az? Meselnek, kerdeznek valakirol, akirol sejtem, hogy borderline-os, de szuksegem lenne olyanok tapasztalatara, akik ezt a dolgot kozelebbrol ismerik. Ha van, aki ezt vallalna, kerem jelezze! :) Nagyon reszletes es specifikus a sztori, ezert nem akarom itt megosztani.

A masik, megtudnatok esetleg olyan pszichologusnak adni az e-mail cimet, aki biztosan valaszolna? Szakerto velemenye is nagyon erdekel. Koszonom a segitseget! :)

3542. 35fd735e6f (válaszként erre: 3541. - E9aeb5fb70)
2017. dec. 9. 11:24
A masik szülő, anyukám meghalt már. 3 éve. Nem volt közvwtlen a kapcsolat, de rossz sem. Nem tudom... Akkor sem a rosszfiukat kellebe mwgtalálbom, keresnem. Miért van ez? Hat majd egyszer az is kiderül.
3541. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 3540. - 35fd735e6f)
2017. dec. 7. 10:00

A másik szülőről nem írtál még semmit.

Az a mondás is értelmet nyert, hogy: A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.

3540. 35fd735e6f (válaszként erre: 3537. - E9aeb5fb70)
2017. dec. 6. 22:56
Nem tudom Palafa. Nem volt erőszak. Nem egyedüli gyerek voltam. Apám most is él, mai napig imád. Komolyan. Én olyan vagyok mint ő. A harom gyerek közül leginkább én hasonlitok rá. Lelkisek vagyunk. Telihold éjjelén születtem. Ugy hat rám a változás es a hold, hofy nem tudom nem megérezni. Amugy meg rák jegy szülötte vagyok, amugy is érzékeny... anyáskodo. Nagyon anyáskodó es ez a baj. Ez nagy baj. Most is erre fáztam rá. Önfeledt szeretet, segitseg, én nem tudtam volna őt soha otthagyni a bajban, mint ahogy nem is tettem. Lassan megnyugszom. Neg kell, mert különben belehalok. Rettenetes sok volt a vele töltött idő... nagyon sok. Nehéz most még nélküle.
3539. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 3538. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 6. 20:20
Te, igazad lehet. Altruista.
2017. dec. 6. 20:14
Imanka! Te tul jo vagy!! Ugyan ugy gondoskodtál a párodrol mint apukád rolad. És azt akartad kihozni belőle amit apud adott neked. Ott is volt benne a joság csak mellette a nagyon rossz is. Én is abba a kedves fiuba szerettem bele aki nem merte megfogni a kezem. És a végén kuderült hogy csak illuzio volt!! Nincs önzetlen tiszta ember sajnos!!
3537. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 3536. - 35fd735e6f)
2017. dec. 6. 20:12

Nagyon klasszikus, főleg az első mondat: "Az én apám jo ember. Imád. A tenyerén horfoz. Soha le nem tesz. Kicsi korunkból képek őrzik, ahogy fogott, ölelt, feldobott magasra, elkapott.. tanitott sok sok mindenre. "


Nem gondolod, hogy nem épp szeretet volt, hanem erőszak? "Dehát jó ember az, soha nem tenne ilyet!"


Nem lehet, hogy egyszerűen csak nem akarod látni a valóságot, vagy inkább a többi, nem annyira rózsaszín képet? Valami, valahol, valakivel mindenképpen történt. Vagy épp ő tiltott el valakitől, nehogy megrontsa a kedvencét, és ez ellen lázadtál fel csakazértis?

3536. 35fd735e6f (válaszként erre: 3533. - E9aeb5fb70)
2017. dec. 6. 19:46
Igen. Lehet sokan. És sok embernek meghatározó. Én is a "rosszfiukat" szerettem mindig és nem tudom miért vonzanak? Az én apám jo ember. Imád. A tenyerén horfoz. Soha le nem tesz. Kicsi korunkból képek őrzik, ahogy fogott, ölelt, feldobott magasra, elkapott.. tanitott sok sok mindenre. Akkor erre mit mondasz Palafala?
3535. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 3534. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 6. 17:53
Ugye ugye... Az otthonos közeget keresed, azzal tudsz mit kezdeni, azt látod férfinak, az volt a mintád. Az összes többi számodra papucs, puhapöcs, életképtelen lúzer.
2017. dec. 6. 17:35
Fassza!! Apám agresszor volt!😢😢 És mit lehet tenni? Mert nem akarok egyedül megöregedni viszont már nagyon unom h ujra meg ujra kezdjem.
3533. e9aeb5fb70 (válaszként erre: 3532. - E3bf3a7dde)
2017. dec. 6. 17:09
Nem ismered, hogy a nők tudat alatt mindig olyat választanak mint amilyen az apjuk volt?
2017. dec. 6. 15:29
Amugy mondja má meg valaki h miért választok elmebajosokat???? Majdnem minden pasimnál volt baj a toronyban😄😄
2017. dec. 6. 15:27
Imanka! Sztem is kellene segitség!! Anno volt férjem csontra kicsinált. Mint irtam nárcisztikus volt. Pánikrohamaim voltak évekig. Szinte mindig rosszul voltam. Mondtam anyunak h véget vetek mert nem birom a rosszul léteket. Akkor mentem pszichiáterhez kb 3x. Meg voltam ezoterikus csoportban. Tanultam meditálni. Sokat segitett. Először gyászold el de ne sokáig. Lásd h mit tett veled. Nem értékelt lehuzott.stb. foglalkozz magaddal. Változtass!! Később ismerkedj!!
3530. csikil4ny (válaszként erre: 3529. - 35fd735e6f)
2017. dec. 6. 14:17
Két-három alkalom elég lenne a pszichológusnál, így meg eltarthat a visszakozásod évekig is. Te tudod!
3529. 35fd735e6f (válaszként erre: 3528. - Csikil4ny)
2017. dec. 6. 13:09
Ja. Igen. tudom.. csak egyenlőre a szívem diktál, nem az eszem. de kijövök ebből... csak hosszu addig az ut.
3528. csikil4ny (válaszként erre: 3521. - 35fd735e6f)
2017. dec. 6. 00:46
Mi lenne ha elmennél pszichológushoz? Azt azért te is érzed, hogy a lenti kijelentésed nem vall egészséges gondolkodásra.
3527. Smirnoff (válaszként erre: 3526. - 35fd735e6f)
2017. dec. 5. 23:09
Már évekkel ezelőtt váltunk el, gyerek nincs. Azóta már túl vagyok pár kapcsolaton és egy hülyén, aki nagyon leépítő volt. Ő nem volt se borderline, se bipoláris, csak egy rohadt nagy, önző seggfej, aki elszórta a pénzét, narkózott, visszaesett a szerencsejátékozásba, a féltékenysége miatt kapcsolatokat vesztettem el, és az agyamra ment, eltartottam hónapokig, és zárásként véresre vert, miközben azt üvöltötte, hogy megöllek.
3526. 35fd735e6f (válaszként erre: 3525. - Smirnoff)
2017. dec. 5. 23:00
Ezek szerint akkor most egyedül vagy? 10 év után? Igy nehéz lehet nagyon.. Nibcs ki segitsen. Gyerek?
3525. Smirnoff (válaszként erre: 3524. - 35fd735e6f)
2017. dec. 5. 21:59
Én 10 év után váltam, és a szeretet nem szűnt meg egyikünkben sem, de együtt már nem bírtuk. Tudom, hogy nagyon nehéz, de azt írod, hogy ronccsá tett, akkor meg minek? Egy darabig még fájni fog, de ne maradj ebben!
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook