Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bőr-hasított bőr-textil táskát mivel, hogyan tisztítsam ki? fórum

Bőr-hasított bőr-textil táskát mivel, hogyan tisztítsam ki? (tudásbázis kérdés)


8. Hmv.
2012. jún. 9. 11:50
Köszönöm az ötleteket, bevált a szivacsos-mosószeres verzió.
2012. jún. 7. 07:05
Még segíthet a velúr cipőket tisztító spray is, kívülre. annak is kellemes illata van. És tisztít is, felélénkíti a színeket.
6. Hmv.
2012. febr. 5. 17:49

Priviben kaptam ezt az üzenetet, köszönöm!


"A turis táskával kapcsolatban pár ötlet,kifordítva a bélést kilehet mosni,a külsejét enyhén vizes szivaccsal áttörölni ha nem foltos,és kitenni a friss levegőre a dohány és egyéb kellemetlen szag kimegy belőle,vagy cipő szagtalanítóval belehet fújni ha van.

Remélem tudtam segíteni."

5. Hmv.
2012. febr. 4. 13:22

A táska szemmel láthatóan nem szennyezett, de mivel turkálóban vettem, jó lenne valahogy "kimosni".


A bélését megoldom, ki tudom fordítani, s folyékony mosószer segítségével ki fogom mosni.


Kívülről viszont a bőr és a textil is nagyon erősen cigi szagú, azzal kellene valamit kezdeni.


Sokat ártok vele, ha a mosószeres vízzel áttörölgetném?

2012. febr. 4. 13:07
A múltkor voltam egy bőráru boltban. Egy férfi hozott be hasított-bőr kabátot, hogy a nyakán-gallérján lévő zsírszennyeződéssel lehet-e kezdeni valamit. Bőrradírt ajánlottak neki. Innen tudom, hogy van ilyen. Ha beadod a szűcsnek, biztos segít, de akkor már nem annyi lesz a táska ára, mint aminek megörültél.
2012. febr. 4. 11:41

Amikor én cipőt veszek, mindig ajánlanak hozzá tisztítót is. Ha jól emlékszem, hasítottbőrhöz is.

Tehát én a helyedben bemennék egy Humanicba pl. és mondanám, hogy koszos az itt vásárolt cipőm (csak hogy ne legyen rossz szájízük) mit ajánlanak.


De mindjárt küldök valamit privi.

2. Hmv.
2012. febr. 4. 11:28
Fotó és bővebb leírás a Hmv.naplója 920. bejegyzésében!
1. Hmv.
2012. febr. 4. 11:27
Bőr-hasított bőr-textil táskát mivel, hogyan tisztítsam ki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook