Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bomba anyuci akció 2 :) fórum

Bomba anyuci akció 2 :) (beszélgetős fórum)


13. Mosolyka2 (válaszként erre: 10. - Manocska73)
2011. febr. 18. 13:42

Hányszor bűnöztél a diétád alatt? :)))))

Mi számít bűnözésnek? Én ha megkívánok egy túró rudit akkor eszek egyet, de szigorúan csak reggel! Tegnap pl sütöttem linzer karikát a lányomnak és a férjemnek, ma reggel ettem belőle 2 szemet, nem tudtam megállni :(

12. manocska73 (válaszként erre: 11. - Mosolyka2)
2011. febr. 17. 18:26

103kg-ról indultam. Reggelire általában puffasztott rizst eszek felvágottal sok zöldséggel, tízórai gyümölcs(soha nem banánt, mert az nagyon hizlal)

Ebédre legtöbbször leves sok zöldséggel TÉSZTA NÉLKÜL!!!!! Ebéd: párolt vagy sült hús, sok halat fogyasztok(nem teszek hozzá soha finomított olajat, vagy zsírt)csak olíva olajjal, de abból is a lehető legkevesebbet mellé saláta vagy cukormentes savanyúság. Uzsonna: gyümölcs, vagy saláta. Vacsora legkésőbb 6-kor egy pohár gyümölcslé. ezután már csak víz!!!

Kenyeret, tésztát, cukrosat egyáltalán nem fogyasztok. Először nagyon nehéz, de most már egyáltalán nem hiányzanak ezek az élelmiszerek.

11. Mosolyka2 (válaszként erre: 10. - Manocska73)
2011. febr. 17. 14:35
Megkérdezhetem hány kilóról indultál? Engem érdekelnek a tapasztalataid, és ha van jó tanácsod, szívesen beszélgetnék ezekről a dolgokról.
10. manocska73 (válaszként erre: 9. - Mosolyka2)
2011. febr. 17. 13:39
Ha tudnád hányszor bűnöztem a diéta alatt, ilyenkor az esti kondit meghosszabbítottam és nem csináltam belőle lelkiismeret furdalást magamnak. Először csak napi fél óra kondi, most már simán lenyomom a 2-2,5 órát, bár két hete hanyagolom egy alapos sokkhatás miatt, de igyekszem magam újból összekapni és irány az álomsúly elérése, illetve amíg nem úgy nézek ki mint egy bomba anyuci. Ha biztatás kell csak írjatok nyugodtan privit és segítek amiben tudok. Szívesen megosztom veletek a tapasztalataimat. Együtt sokkal könnyebb!!!!!!!!!!!! :)
9. Mosolyka2 (válaszként erre: 3. - Manocska73)
2011. febr. 17. 13:07
22 kg az rengeteg, és hatalmas kitartás. Úgy érzem nekem el fog fogyni, pedig még sosem voltam ennyire kitartó mint most. De néha meginog!
2011. febr. 17. 13:07
Sziasztok! Nekem ez a 7. hét hogy fogyózom, eddig 6 kg ment le rólam, de még így is 30 kg-ot le kellene adnom valahogy.
2011. febr. 17. 09:25
Én 6-ától csinálom a 90 napost, és heti egyszer aerobikra, egyszer pedig jógára járok. (Ha sikerül összehozni a picur mellett.) Nézzétek meg a naplóma.
2011. febr. 17. 09:23
Ha mikulás környékén vagy akkor ez nem csoda!!!
5. manocska73 (válaszként erre: 4. - Mkjudit)
2011. febr. 17. 09:20
Nyugi menni fog!!! Türelem!!!!!!
4. mkjudit (válaszként erre: 3. - Manocska73)
2011. febr. 17. 09:18
Nagyon ügyes vagy graulálok.Én "csak 3-4 kg-t szeretnék ledani,de nehezen indul be.
2011. febr. 17. 09:13

Helló lányok!

Én egy másik fórumon fogyózom, és hiszem, ha összetartotok akkor ez ösztönzőleg fog hatni. Mélypontok lesznek amit nem könnyű átvészelni, de akkor se adjátok föl. Október 13.-a óta fogytam 22kg-ot, diétával és otthoni kondigéppel Hajrá mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!! Kitartás!!!!!!!!!!!!!!!!

2. mkjudit (válaszként erre: 1. - Lytta)
2011. febr. 17. 08:55
Én már hétfő óta fogyózom,nézz át a "kezdjük február 14-én" fórumra,a lányok akik ott írnak is hétfőn kezdték.Sok sikert és kitartást.
2011. febr. 17. 08:51

Az előző hasonló nevű fórum sikerén felbuzdulva nyitom meg most ezt a fórumot.

Szeretnél csini anyuka lenni? Csatlakozz, együtt biztosan könnyebb lesz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook