Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Boltvezetői papírral pultosnak lehet menni? fórum

Boltvezetői papírral pultosnak lehet menni? (tudásbázis kérdés)

15. Cilumiluci (válaszként erre: 10. - Elfelejtett jelszó)
2010. szept. 3. 17:42
Az igaz hogy sok állás van ebben a szakmában,na de milyenek?!
2010. szept. 3. 17:40
persze hogy lehet.
2010. szept. 3. 17:17

Legutolsó információm szerint pultosnak csak azok mehetnek, akiknek nem sima boltvezetői tanfolyamuk van, hanem amelyik a vendéklátóit is magában foglalja.

Tulajdonképpen ugyanaz mind a 2 bizonyítvány, csak nem mindegy, hogy vendéglátó, vagy csak sima boltvezető.

Tanfolyamon is ugyanazt tanítják mind a kettőnél. Mondom, csak a bizonyítványban van megkülönböztetve. De munkáltatótól függ. Van aki elfogadja a sima boltvezetőit, és nem kéri a vendéglátóst. Viszont ha ellenőrzés van, és lebukik, keményen megbüntetik.

2009. nov. 23. 12:20

Brrr mennem kell,majd még jövök:)

Köszi a hsz-ást

sya

11. Bucóka20 (válaszként erre: 10. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 23. 12:16
Ha lenne is akkor is csak a kínaiba, szinte nincsenek is már nálunk boltok. Ruhás alig alig. Én saját (anya) boltjába dolgoztam, de mivel mi bezártunk,így munka után kell nézni.
2009. nov. 23. 12:13
Pedig az eladókat még keresik is. Habár pont múlt héten ment el a gyárba az egyik eladós kiscsaj mert nem talált más melót. Ez tök furcsa, én ha kinyitom az újságot rögtön vagy 5 eladói állás biztos van. Én folyton valamilyen képzésen töröm a fejem, az eladóin is gondolkoztam már de mindenhol a gyakorlatosokat veszik előre akinek már volt x munakhelye meg sok év tapasztalata. Ha Neked már volt akkor előnnyel indulsz, biztos semmi lehetőség nincs szakmán belül elhelyezkedni?
9. Bucóka20 (válaszként erre: 7. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 23. 12:09
Sajna nemigazán lehet könnyen melót találni,ezért is gondolkozok mindenbe. Van egy érettségim,egy ruházati eladóim és egy érettségim.Jövő év elején már szeretnék boltot nyitni,de addig még dolgozni kell.:) 1 évet már dolgoztam , fehérneműsbe.
8. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Babetthopp)
2009. nov. 23. 12:07
:s
2009. nov. 23. 12:06
Ők sem csak hétvégén dolgoznak, a barátnőm pl levelezőn fősulira jár mellette de nincs semmi ehhez való papírja egyszerüen kerestek az újságban és jelentkezett rá. Szerencséje volt bár akkor még nem volt ekkora munkanélküliség most már ha van egy szakképzett gyakorlatos meg van egy totál kezdő mindenféle papir nélkül tuti hogy nem a kezdőt veszik fel. Esetleg ha van ismeretséged adott helyen akkor el lehet helyezkedni de egyébként most a válság miatt szinte lehetetlen. Az emberek többsége ma már szinte bármilyen munkát elvállal akik és nyilván előnnyel indulnak több éves rutinnal a hátuk mögött.
2009. nov. 23. 12:03
nem lehet
5. Bucóka20 (válaszként erre: 2. - Elfelejtett jelszó)
2009. nov. 23. 12:00

Tudom,hogy nem mindenhol kérik,de én nem csak 7végén szeretnék dolgozni.

Bár az se biztos,hogy a pultos a legjobb számomra. :)

Csak érdeklődök.

2009. nov. 23. 11:57
munkáltatótól függ van aki megköveteli a végzettséget meg gyakorlatot van aki pedig szakképzettség nélkülieket és kezdőket is felvesz. Attól függ hova jelentkezel.
2009. nov. 23. 11:57
Miért ne lehetne?Szerintem simán.
2009. nov. 23. 11:57
pultosnak nem is mindenhol kell végzettség elég egy érettségi
2009. nov. 23. 11:56
Boltvezetői papírral pultosnak lehet menni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook