Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Boldogságban a szegénység ellenére is!!!!! fórum

Boldogságban a szegénység ellenére is!!!!! (beszélgetős fórum)


23. Ami. (válaszként erre: 21. - Bumburka)
2012. jan. 19. 20:42

Engem érdekel,írj róla.

Hogy zsonglőrködsz?Mi az a Cipősdoboz akció?

22. bumburka (válaszként erre: 19. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 18. 22:09

:D:D:D

Örülök,hogy hasonlóan gondolkodunk!:))))

21. bumburka (válaszként erre: 18. - Ami.)
2012. jan. 18. 22:08

Tudod,én nem panaszkodom.Van a fejem felett tető,van víz,villany,gáz.

Az ételen spórolok a legtöbbet.A főzésnél"zsonglőrködöm."

Turkálóban vásárolok.Nagyon jó minőségű ruhákra lehet bukkani,zavarba ejtően olcsó áron.

Minden évben várom a Cipősdoboz akciót.Mert nagyon szeretek ajándékot adni nálamnál nehezebb sorsú gyermekeknek.Akiket még nem tett romlottá az élet.....Gondolom tudod mire gondolok.....

20. bumburka (válaszként erre: 13. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 18. 21:58

Nyugodtan írd ki magadból.

Én Somogyban lakom,de hihetetlen szörnyű a helyzet,az élet erre felé is.

Ha akarod,akarjátok írok erről.

19. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 18. - Ami.)
2012. jan. 13. 15:02
úgy értem,ők tudnak oylat mondani,aki közel lakik hozzád,esetleg ismered is látásból,és rászorul. a védőnőt meg lehet keresni,nemcsak ha babád van,vagy a körzeti orvosnál az asszisztenst megkérdezni.
18. Ami.
2012. jan. 13. 14:36

Nincs védőnőm,nincs még gyerekem.A családsegítő nem rossz ötlet,de csak tudod az lenne a legjobb ha tudnék valakit a közelbe,és ha megmarad csak átfutok vele,és tudom hogy jó helyre kerül.pl.Bumburka

Félek,hogy a családsegítőnél a legtöbb kisebbség.

A szomszéd néniről meg tudom h jó anyagi körülmények közt van,nem csak látszat.

17. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 14. - Ami.)
2012. jan. 13. 07:05
beszélgess a védőnővel,vagy ha több időd van,menj be a családsegítőbe,ők meg tudják mondani,kiknek adhatod,ha bármiből felesleg van
16. michelle.r (válaszként erre: 14. - Ami.)
2012. jan. 12. 23:47
Pont ezért nem kényelmetlen, mert nincs rászorulva. Egyébként meg nem tudhatod. Éppen azok a legszemérmesebbek, akiknek a legnagyobb szükségük van rá.
15. michelle.r (válaszként erre: 6. - Ami.)
2012. jan. 12. 23:44
De ciki, ráadásul sértő is. Viszont ha nem azt mondod, hogy itt a maradék, hanem azt, hogy csókolom, kicsit többet főztem, gondoltam, örülni tetszik neki, akkor egészen más.
14. Ami.
2012. jan. 12. 23:05

Az a baj,h csak a szembe lévő nénit ismerem,ő meg pont nincs rászorulva,ugyh neki kényelmetlen lenne átvinni.Mást meg nem ismerek a házba.

Borsodba tényleg nagyon rossz a helyzet,voltam már:(

Múltkor vittem egy alapítványnak ruhákat,azt mondták oda viszik,nem tudom eljutott e.

13. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 11. - Bumburka)
2012. jan. 12. 22:29

ó,akkor még van miben reménykedni

itt borsodban,ahol élek,sok az oylan család,ahol csak 1 fő dolgozik.és eltartják a nagymamát,meg testvért,gyerekeket..:( nade ebbe nem akarok belemenni ,fájdalmas ezt látni közelről

2012. jan. 12. 22:29

Jó éjszakát:)

Holnap jövök újra!

11. bumburka (válaszként erre: 7. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 12. 22:27

Patcwork.Nekem nagyon tetszik!!!!

Munkánk még van szerencsére.Csak késve jön afizu.Emiatt is nehéz a megélhetés....

10. bumburka (válaszként erre: 6. - Ami.)
2012. jan. 12. 22:25

Nyugodtan vidd át-szerintem.

Tuti örülni fog neki.És egy-két jó szónak,mosolynak.

9. bumburka (válaszként erre: 5. - Ec6e9cfd9f)
2012. jan. 12. 22:22

Bizony,így van.Minden apró dolognak örülni kell!:)))

Pl annak,hogy nem kell annyira fűteni....

8. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 6. - Ami.)
2012. jan. 12. 21:44

nálunk a szomszéd néni azt csinálja a maradékkal,h műa.tálkában kiteszi az utcára,a bokor alá,az állatok megtalálják.

de ha össze tudod szedni magad,kérdezzd először a te szomszéd nénidet,hátha neki nagyobb szüksége van rá..

2012. jan. 12. 21:41

gondolom,akkor munka sincs túl sok,szóval van szabad idő..én iylankor előkerestem a szekrényből a maradékokat:fonalak,textilek,és varrtam,horfoltam,patchworköztem mindenfélét,meg párnákat varrtam....magamnak,meg ajándékba is jó lett

ha magadtól nincs ötleted,a neten sok szépet lehet találni

6. Ami. (válaszként erre: 4. - Bumburka)
2012. jan. 12. 21:38

De aranyos:) Mondjuk mi még itt nem tartunk,mindig tele a hűtő,sőt néha ki is kell dobni valamit,mert nem bírtuk megenni lejárta előtt,de nagyon utálok ételt kidobni.Tök szívesen odaadnám valakinek,de milyen már h átkopogok a szomszéd nénihez h maradt 2 tényér húsosrizs,nem kéri?Ciki..nem tudom hogy fogadná.Mindig lesem a kutyákat is,persze akkor senki se sétáltat,így megy a szemétbe.

Az én párom is humoros,olyan jó,csomószor megnevetett amikor magam alatt vagyok,vagy durcizok.Nagyon fontos szerintem ha valakinek van humor ézéke,és a másik tud rajta nevetni,minket sok veszekedésből kiment.

5. ec6e9cfd9f (válaszként erre: 4. - Bumburka)
2012. jan. 12. 21:38

de aranyos:)

iylenkor lehet örülni a napsütésnek(én mondjuk szeretem a ködöt is,meg a hideget),meg annak,hogy van az embernek 2 lába,és tud sétálni..bicajozni

2012. jan. 12. 21:29

Bizony,sajna.De a humorral könnyebben elviselhető.A mültkor totál üres volt a hűtő.Csak kenyeret tudtunk enni.

A férjem megjegyezte:"Nem baj,majd megkenjük mosollyal!:-D

2012. jan. 12. 21:13
Nagyon nehéz az biztos! Főleg ha az ember tudja hogy mind a ketten reggeltől estig dolgozik és mégsem telik semmire.
2012. jan. 12. 21:08
hát igen, nehezen de párom mondása "Nyugi kicsim együtt mindent megoldunk majd"
2012. jan. 12. 20:59

Sziasztok:)

Én a férjemmel 16 éve élünk nagy boldogságban,annak ellenére,hogy nagyon nehezek a napjaink-ANYAGI SZEMPONTBÓL.

Ti hogy élitek ezt meg?

Azokkal szeretnék beszélgetni,akik hasonlóan élnek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook