Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsődei gondozó suliban mennyi esély van rá, hogy ahová járok majd gyakorlatra, magammal vihessem a fiam? fórum

Bölcsődei gondozó suliban mennyi esély van rá, hogy ahová járok majd gyakorlatra, magammal vihessem a fiam? (tudásbázis kérdés)


10. Márti86 (válaszként erre: 9. - Sajert)
2010. szept. 26. 20:44

Azzal nem lett volna gond, mert nagyon nyugodt bárkinél jól el van, de mivel gyakorlat, így az is benne van hogy sír egy gyerek akárkié legyen is.

De szerencsére majd csak jövőre lesznek gyakorlatok és akkor is csak 12 nap összesen így azt megoldjuk valahogy. Addigra a szomszéd nyugdíjas lesz. :))

2010. szept. 23. 13:39

Sajnálom.


Most láttam meg a kérdésed, de én is azt írtam volna, hogy tuti nem engedélyezik...


Hova raktad volna? Egy másik csoportba? Ha ott nekiáll teszem azt sírni, tuti nem a munkádra figyeltél volna...


Amit még meg lehetne próbálni:

A mi bölcsinkbe, ahova a fiam jár, van "gyerekmegőrző", nem jut eszembe a hivatalos neve. Oda be lehet "rakni" a gyereket, amíg a szülőknek dolguk van. Szerintem azért ide is szoktatni kell, nem hiszem hogy odamegy valaki, aztán a gyereket lerakja mint egy csomagot, egy vadidegen embernek.

2010. szept. 23. 13:30
Rákérdeztem és nem engedélyezett. :((
2010. szept. 16. 12:40
Egyetlen nyugdíjas ismerősöm sincs sajnos, mindenki dolgozik még és fog is még vagy 10 évet. :SS Nincs kire hagyni.
2010. szept. 16. 12:19

Lehet hogy inkább nagymamára kellene hagyni a gyerkőcöt arra az időre.

Nem tudom, hogy mennyire fogják ezt értékelni. Ha vaskalaposak, akkor semmi esély.

5. Márti86 (válaszként erre: 3. - Takacsagi)
2010. szept. 16. 12:05
Gondolok itt arra hogy pl telt ház van és nemet mondanak.
2010. szept. 16. 12:04
Aki tud segítsen lécci, létezik egyáltalán ilyen?
2010. szept. 16. 12:04
Hello, én nem voltam még ilyen képzésen, de szerintem nem igazán van akadálya, de ezt a gyak helyen előtte meg tudod kérdezni és ha rendesek belemennek :) Sok sikert.
2010. szept. 16. 12:00
Jelentkeztem egy suliba ahol bölcsödei gondozónak tanulnék, viszont hétvégi képzésre jelentkeztem mert akkor férjem tud vigyázni a fiamra, de a gyakorlatról megfeletkeztem, ami nyílván nem hétvégén lesz. Mennyi esély van rá hogy ahová járok majd gyakorlatra oda magammal vihessem a fiam? Hétköznap nem tud senki vigyázni a fiamra, másképp nem tudnám megoldani.
2010. szept. 16. 11:57
Bölcsöde, bölcsödei gondozó suli

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook