Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsődében szülői- gondozónői tegeződés. fórum

Bölcsődében szülői- gondozónői tegeződés. (beszélgetős fórum)


4. finciko (válaszként erre: 2. - Ata06)
2009. szept. 13. 19:01

Szia!

Előző munkahelyemen a magázódás volt a bevett szokás.12 év után egy másik bölcsődébe mentem dolgozni,ahol semmi kivetnivalót nem érez a főnökség a tegeződésben.Tapasztaltam én már magázódó szülőtől tiszteletlen magatartást.Véleményem szerint közvetlenebb a kapcsolat,a szülők is elmondásuk szerint úgy érzik.Egyébként mindig azt tartottam fontosnak,hogy szülőin megbeszéljük ezt a dolgot.Azt nem tartom elfogadhatónak,hogy csak néhány szülővel tegeződjünk,legyen egységes:vagy mindenkivel,vagy senkivel.

Szép estét mindenkinek!

Sziasztok:

Ildikó

3. Manilu (válaszként erre: 1. - Finciko)
2009. szept. 12. 14:32

Szia!

Nállunk tegeződik az összes szülö-gondozó egymással.Sokkal barátibbnak érzem.

2. Ata06 (válaszként erre: 1. - Finciko)
2009. szept. 11. 20:20

Szia! Én gondozónő voltam és szülő is vagyok. Soha nem tegeződtem senkivel,ha csak olyan viszony nem alakult ki ami ezt megengedte! Általában a szülők többsége ( tisztelet a kivételnek), visszaél azzal ha tegez! Könnyebben megenged magának dolgokat, ami a magázodásnál nem fordulhat elő, mert az valahogy olyan, mint a -3 lépés a távolság! Ezenkivül szerintem a fiatal szülőknek jó érzés, ha nem nézik gyereknek őket, ha megkapják a tiszteletet!

Sokszor az ember elég kellemetlenül érzi magát, mikor bemegy valahova és rögtön letegezik. Pedig lehet, hogy csak udvariasság, de én mégis tiszteletlenségnek érzem!

szia Ata

2009. szept. 11. 17:53

Kedves Szülők!

Ti mit szerettek jobban:gondozónőkkel tegeződni vagy magázódni?Közvetlenebbnek érzitek a kapcsolatot,ha tegeződtök?Azért érdeklődöm,mert én egy gondozónő vagyok.Nagyon várom a reagálásotokat!

Köszönöm és mindenkinek szép estét!!

Sziasztok:

Ildikó

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook