Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcső alapítvány? Tapasztalatok? fórum

Bölcső alapítvány? Tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
13. ac1096844d (válaszként erre: 11. - Fe20557d00)
2007. szept. 13. 19:58
Szíve joga, attól még nem bizos, hogy jól dönt, a baba szempontját tekintve, hisz attól hogy gazdag valaki, még nem biztos, hogy ő az a szülő, ahova a baba valóban való.
12. 4b6a2525df (válaszként erre: 10. - Ac1096844d)
2007. szept. 13. 19:54
Úgy legyen Ámen:):)
11. fe20557d00 (válaszként erre: 10. - Ac1096844d)
2007. szept. 13. 18:51
Tényleg szorítok neketek:)De sajnos a bölcső alapítvány igen anyagias...mármint úgy hogy azokat a szülőket akik pénzesebbek jobban díjazza Zita.Sajna tapsztalati dolgok ezek és nem mende monda.
2007. szept. 13. 18:36

Sziasztok.


Hogy hogy zajlott a beszélgetés?

Összesen 10 pár volt jelen, és ültünk, és a Zita pedig történeteket mesélt többnyire, ill. kérdezet, és volt beszélgetés is..

Nem történt sem ki sem beválasztás, ez nem így működik.

A titkos örökbefogadást is választottuk, vagyis két végén égetjük a gyertyát:-)

Pénzről itt szó sincs. Lehet, hogy be kel valamit fizetni, de azt hogy anyagias a nyílt örökbefogaás rendszere, az nem igaz.

Én örülök, hogy csodás a családi élet a két gyermekkel, elhiheted, biztos csodás gyermekek, de a Zitát választottuk, úgymond belső bizonyosságunk van róla, hogy jó helyen vagyunk.

Mivel ez a személyes találka megvolt már, innentől kezdve nincs más hátra, mint várni, hogy mikor csörren meg a telefon, hogy megszületett az a baba, aki szüleinek minket tart a legalkalmasabbnak az alapítvány, (és az Úr:-)

9. c6b27363e5 (válaszként erre: 1. - Ac1096844d)
2007. szept. 11. 08:59

hogyhogy a bölcvsö alapitványhoz mentetek a heji gyámügynél nem lenne job én nem sok jot halotam rola és ezek az örökbefogadádások én ugy tudom nyilt örögbefogadás nagyon pénzes

mi a gyámügynél voltunk másfél évet vártunk ma két gyönyörü fiam van tesvérek és imádom öket lehet meg kéne probálnotok

8. 4b6a2525df (válaszként erre: 7. - Ac1096844d)
2007. szept. 11. 06:28

Annak örülök, hogy szimpatikus a Zita, de most mi van? Hogy zajlott? Ki vagy beválasztottak benneteket?

Ne csigázz már. Lehetnél bőbeszédübb is:)

2007. szept. 10. 20:04

Sziasztok. Szombaton volt a személyes találkozó, de nem hármasban, hanem 9 másik párral együtt.

Zita nagyon szimpatikus volt.

Nem tudom miért beszél elsőként rideg hangon a telefonba, bár engem nem lepett meg, mert felkészítettek rá.

Ismétlem, nagyon szimpatikus. Örülök, hogy hozzá jelentkeztünk.

Köszönöm a jókívánságokat.

6. hardierika (válaszként erre: 1. - Ac1096844d)
2007. szept. 8. 15:42
Kedves Szrobcsek!A bölcső alapítványnál volt már személyes találkozótok? Párunkat az alapítvány vezetője öregnek titulált és többszöri elég hosszas telefonálás után szóra sem méltatott.Ha sikerült bekerülnötök,biztosan számíthattok babára.Ezt Ő dönti el hasonlóság alapján,ami elég szimpatikus dolog,de nem értjük miért ítélkezik az idősebb korban lévők felett,hisz mindenkinek megvan a saját története ami miatt épp most jelentkezett kisbabáért.Sok sikert:Erika
2007. szept. 7. 16:08

A szeptember 5-i nőklapjában olvastam egy nagyon érdekes cikket: Gyermekemről lemondok. A cikk szerzője Dobrai Sarolta, de ez már a 3. rész. Szerintem szerezzétek be az újságokat.

Ebben van az is, hogy kétféle örökbe fogadás van, ez egyik a nyílt, a másik titkos.

A nyilt örökbefogadással ma Magyarországon 3 civil szervezet foglalkozik, köztük a Gólyahír Egyesület. (a másik kettő nincs az újságban:(

2007. aug. 7. 20:28
engem érdekel a téma,de tapasztalatom nincs
2007. aug. 6. 18:40

Tényleg senki?

No de télleg"

Jól van, most már elhiszem:-)

2007. aug. 1. 20:29
Senki? :-(
2007. aug. 1. 18:38

Mi a párommal a bölcső alapítványnál jelentkeztünk örökbefogadási szándékkal.

Van-e valakinek konkrét tapasztalata ezzel az alapítvánnyal kapcsolatban? Esetleg van-e itt valaki, aki onnan fogadott örökbe?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook