Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bölcsiről mindent! fórum

Bölcsiről mindent! (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 5. 13:41

Beírattam :)

Illetve jelentkeztünk szeptemberi felvétellel, de mondtam, hogy augusztusban szeretném már beszoktatni.

Jelenleg vidéken lakunk, pont a pici miatt és maradunk is még kb 1 évet, tehát az óvodát kezdenénk előre láthatólag újra Pesten.

Láttam, ohgy az ebéd 430 Ft. Ott nem volt lehetőségem kérdezősködni, pedig lett volna jó néhány kérdésem.

Pl.: van e egyéb költség? Foglalkozások a bölcsin belül ill. kívül (jövés-menés, esetleg torna v úszás) lehet hogy eszement, de eszembe jutott :) És aki nem tud még bilizni? Ha nem eszik még önállóan? Ha nem tudok menni érte csak 5 után? Ha...? Egyáltalán mettől meddig van nyitva?

Na nem szeretném én behajítani a legédesebb részemet, mint egy tárgyat "oszt őrizzétek" nehogy azt higgye vki, de a munkahely sajna nem igazodik a bölcsihez, amennyiben hamarabb zárna ba :(((((

Persze addig eltelik még 5 hónap és sok minden változik nálunk is :)

8. kingi7 (válaszként erre: 7. - 34cbb06680)
2011. márc. 30. 21:34
Ez igaz, hatalmasat fejlődnek!!! Készülj fel, hogy sokszor lesz beteg, meg esetleg nektek is hoz egy-két nyavaját...(nagy valószínűséggel)
2011. márc. 30. 21:29
nem vagyok bölcsi ellenes, nehogy félre értsetek, sőt,szeretném ha közösségbe kerülne, mert a játszón is nagyon barátkozós, kedves kisfiú. Azt mondják, jót tesz a közösség, az eszköz használat és a többi :)
6. 34cbb06680 (válaszként erre: 5. - Wanita77)
2011. márc. 30. 21:27
köszi szépen az infót :) sajnos kevés a bölcsi és sok a gyerek. Az is sajna, hogy sok nőnek vissza kell mennie dolgozni idő előtt :(((( még szerencse, hogy ki tudom húzni 2 éves korig.
2011. márc. 30. 20:22

Hova akarod íratni, melyik kerületben laktok? Csak mert én tavaly jelentkeztem és már akkor 90.-kek voltunk! Ez nem olyan, mint az óvoda, jóval előtte kell jelentkezni, nehogy lekéss róla!

Csak a személyi és lakcímkártya kell, más nem.

4. e705905164 (válaszként erre: 3. - 34cbb06680)
2011. márc. 30. 17:00
azt hiszem nem!! max orvosi igazolás,hogy közösségbe mehet...de az sztem lehet csak oviba kérnek....
2011. márc. 30. 16:56
Vinnem kell valamit a személyes iratainkon kívül? Holnap beíratom, aztán majd látjuk...
2011. márc. 30. 16:32
Szia!Annyit tudok érdemes nagyon korán beíratni,mert nem lesz helye!
2011. márc. 30. 16:29

Sziasztok szülők :)

Kisfiamat szeretném szeptembertől bölcsődébe íratni. (Akkor lesz 2 éves.)

Jó volna ha írnátok mindenfélét amire felhívnátok a figyelmemet, ill. a klasszikusnak számító "ha ezt tudom, máshogy csinálom"-ot.

Köszönöm előre is az építő hozzászólásokat ;)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook