Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfogműtét fórum

Bölcsességfogműtét (beszélgetős fórum)


2018. dec. 18. 15:22
Igen, és nagyon fiatal (30 körüli) orvosok dolgoznak most ott. Csak jót tudok mondani arról, aki műtött...de amíg anyu engem várt, figyelte a másik rendelést is. Az ottani orvost is dícsérték.
6. ab61752c45 (válaszként erre: 5. - Melindike)
2018. dec. 18. 15:10
igen?kinyitották,mert pár éve bezárták,Veszprémbe kellett volna menni.
2018. dec. 18. 15:08

Túl vagyok a varratszedésen! ☺

Ne legyen rá szükségetek, de, ha mégis, nyugodt szívvel merem ajánlani a székesfehérvári rendelőintézet szájsebészeit! Fiatal, közvetlen, türelmes, segítőkész orvosok!

4. ab61752c45 (válaszként erre: 1. - Melindike)
2018. dec. 15. 18:16
szerintem nem.nekem ugyan csak a beletörött gyökérdarabot vették ki,vissza sem kellett menni.azt mondták fogjam meg,és húzzam ki.
2018. dec. 15. 18:04

Szia!

Nekem kb 1 hónapja műtötték. Nekem igaz felszívódó varratokat adtak, de hamar kiestek, nekem is fura volt ott az ínyem. Én még a mai napig óvatosan mosok ott fogat, nem fér oda rendesen a fogkefém.

Szerintem nem lesz semmi baj, de ha nagyon parás vagy, akkor csörgesd meg a dokit!:)

2018. dec. 15. 17:11
szerintem nem lesz baj
2018. dec. 15. 14:44

Sziasztok!

Kedden műtötték ki a bal alsó bölcsességfogam, 18.-án kell mennem varratszedésre. Nemrég azt vettem észre, hogy az egyik varratom magától kijött... Nem vérzik, nem fáj, de rém fura érzés ott az az íny darab.

Járt már így valaki, hogy kiesett egy-két varrata magától?

Ugye ebből nem lehet baj?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook