Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kihúzott bölcsességfog helye hat nap után is fáj, ez normális? fórum

Kihúzott bölcsességfog helye hat nap után is fáj, ez normális? (tudásbázis kérdés)


11. Bichi (válaszként erre: 4. - Nita1)
2022. ápr. 18. 13:22
simán lehet, hogy nem normális a fájdalom. Én ugyanígy voltam, annyra fájt hogy marokra ettem a fájdalomcsillapítót, aztán elmentem dokihoz, mondta, hogy antibiotikum kell rá, mert be van gyulladva, de mondta, hogy inkább kitisztítaná, ha nem bánom. Mondtam, hogy OK, mikor végzett mondta, hogy annyira tele volt mindennel, hogy semmit nem ért volna a gyógyszer. Igaz, nekem nem varrták, ha neked igen, akkor jobb esetben nem mehetett bele semmi, de ettől még gyulladásban lehet...
10. Nita1
2022. ápr. 18. 13:20
Koszonom szepen a hozzaszolasokat, picit megnyugodtam..meg ha faj is…
9. pteri (válaszként erre: 4. - Nita1)
2022. ápr. 18. 10:29
Sajnos sokàig fàjhat, mivel jól meggyötörték. Ha dagadt is, akkor begyulladt, akkor kellene antibiotikum. Ha nem, akkor majd elmúlik, ha megnyugszik a fog helye.
2022. ápr. 18. 08:53
Nekem is fogtak a fejem huzaskor mert nem akart kijonni, de nekem nem fajt mert nem volt begyulladva. Kihuzattam mert szuvasodott es nem akartam mar betometni + a doki is azt tanacsolta hogy huzzuk ki es kesz. De nem volt gyulladas. A huzas sajnos tovabb tartott mert befele fordultak a gyokerek. Hat remelem nem lesz baj…
7. tumbo2 (válaszként erre: 2. - Domimami)
2022. ápr. 18. 08:25
nekem is úgy begyulladt,hogy az érzéstelenítő nem hatott.ketten fogták a fejemet,mondom,nekem mindegy csak húzzák ki.
6. tumbo2 (válaszként erre: 4. - Nita1)
2022. ápr. 18. 08:23
nem akarlak megijeszteni,de nekem benne hagytak egy kis gyökeret.egy év múlva gyulladt be,úgy vésték ki a szájsebészeten.azért nem ártott volna valami gyógyszer,mert ennyi idő után nem szabadna fájni,ha minden rendben van.
5. Domimami (válaszként erre: 4. - Nita1)
2022. ápr. 18. 08:07
Az antibiotikumot én is a házidokival írattam fel,mikor mókuspofim lett 2nappal később.
2022. ápr. 18. 07:24
Felek, hogy begyulladt:( ezek szerint lehet hogy csak a csont faj a feszegetestol es nincs gyulladas? Nem kaptam antibiotikumot. Sima huzas volt nem operacio, csak nem akart kijonni a fog es eleg sokaig feszegettek. Varratok is kellettek bele. En igy gondoltam hogy max ket nap mulva nem erzek mar semmit mint ahogy a masik kettonel tortent, de hat sannos mar 6 napja faj..es tenyleg faj, kell fajdalocsillapito ra…felek hogy begyulladt…
3. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Nita1)
2022. ápr. 18. 07:18
Igen normális. Nekem altatàdban operálták ki mindet. 2 hétig olyan voltam mint egy hörcsög. 2. Hétre lett szájzáram. Több hét volt a gyógyulás. 2 hétig szedtem fájdalomcsillapítót.
2022. ápr. 18. 07:17

Akár normális is lehet.Az első bölcsesség fog kihúzásánál semmit nem éreztem,pedig az érzéstelenítő nem hatott.A másodiknál szuper felszerelt magánorvos,érzéstelenítő dögivel,mégis olyan fájdalmaim voltak éjszaka,hogy sírni tudtam volna.Ráadásul nem is másnap,hanem harmadnap az arcom duplájára dagadt.A dokinál azt mondták,hogy ez normális,sőt még kék-zöld is lehet az arcom.

Hát bejött.De egy hétig antibiotikumot szedtem,fájdalomcsillapítóval.Sőt azt tovább is,mert a fél fejem hasított,de ez a varratszedés után megszűnt szerencsére.

Rossz helyen van a bölcsesség fog,nehez gyógyul és ha egy ideget megsértenek az sem a legjobb.

2022. ápr. 18. 07:03

6 nappal ezelott kihuztak az egyik felso bolcsessegfogamat, nehezen jott ki tehat sokaig feszegettek….Varratokkal lett lezarva.

Mar huztak ki nekem masik bolcsi fogakat de masnapra egyik se fajt. De azokat gyorsan ki is huztak. Pentek ota a fogaszati klinika zarva az unnepek miatt es nem tudom felvenni a kapcsolatot veluk holnapig. Az a baj, hogy meg mindig faj a fogam es muszaly fajdalomcsillapitot szednem. Szerintetek ez normalis? Ez mar a hatodik nap:(

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook