Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bölcsességfog fórum

Bölcsességfog (beszélgetős fórum)


2009. dec. 21. 19:49
en egy ideje tunetmentes vagyok :))
2009. dec. 12. 11:01
Ma reggel úgy kelte, hogy nem vettem be fájdalomcsillapítót. Olyan boldog vagyok.
2009. dec. 11. 19:42
Nekem három úgy kibújt, hogy észre sem vettem. A negyedik viszont évek óta kínoz, havonta feszít, meg fáj, aztán elmúlik. Viszont a jobb oldali, ami könnyen kibújt, eltolta nekem is a fogsorom, most vettem észre pár hete a szemfogamon, mert egyenes volt, de most ferde. :(
2009. dec. 11. 13:46
Nekem is összetolta a fogaimat alul, olyan csúnya lett. Gondolkodom a fogszabályzón. Nem húzzák ki mert egészséges.
2009. dec. 11. 13:45
Nekem mind a 4 kibújt.Na azt az időszakot nem kívánom senkinek.Az egyik nem nagyon tudott kijönni helyhiány miatt, így azt kihúzattam.Na az nem volt semmi.Kb. 3-4X álltunk meg menet közben, de aztán mégiscsak kijött.Ja, de előtte egy kicsit eltolta a fogsoromat.Úgyhogy ne várjatok vele sokáig, mert ha nincs hely nagyobb kárt okoz, mint hasznot.
2009. dec. 11. 13:38
Nekem 5. napja fáj. Szinte minden hónapban előjön már 6 éve, amióta növögetnek... Szedem a fájdalomcsillapítót 4-5 óránként. Én már voltam párszor fogdokinál, mindig azt mondják, hogy menjek vissza ha már nem fáj. De persze akkor parázok. Régebben csiszolgattak rajta, mivel teljesen egészségesek és nem kell őket kihúzni. De most is úgy nyomja a fél arcomat, majd ki szakad.... És hiába. Ha fáj nem csinálnak vele semmit.
3. littlesparkle (válaszként erre: 2. - 8ce4df2775)
2009. dec. 10. 20:38
aaaaaa :((((( akkor marad a lo nyugtato meg a sal amivel korbe tekertem a fejem, dejo:((( VAGY valaki vagjon mar kepen hat ha kiesik:)))
2. 8ce4df2775 (válaszként erre: 1. - Littlesparkle)
2009. dec. 10. 18:51

Szia

hasonló problémám volt, azzal az eltéréssel, hogy nincs hely és hozzánőtt a csontomhoz:-(

fogorvosom javaslata: kivésetni:-(((


mivel még nem szántam rá magam, így kaptam cataflamot, ami kb 3 óráig csökkentette a fájdalmat, aztán újra cataflam. ez ment kb. 1,5 hétig. közben ecsetelés gyulladáscsökkentővel.

gyulladás lement, most éppen tünetmentes vagyok.

persze tudom, hogy ez csak átmeneti és hogy előbb-utóbb ki kell vésetnem, mert rámegy a mellette lévő örlőfogam is


szóval, nem irigyellek...

2009. dec. 10. 18:36

panasz a kovetkezo: 1,no 2, tolja a tobbit 3, baromira faj 4, bedagadt a mandulam 5, pozitivum: hely van,de az orlofog mellette faj, nyilvan ez normalis.......6, nem szeretnek angol fogorvos kezei alatt fekudni :))))

7,lassacskan terror tamadast inditok magam ellen es kessel neki esek.



Fogorvos otleteit varom......:)))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook