Bokatörés (beszélgetős fórum)


6. regina13 (válaszként erre: 5. - Lavéria)
2010. nov. 5. 10:36

Szia Lavéria!


Túl vagy a fémkivételeken?

Én előtte állok, talán csütörtökön lesz, eléggé be vagyok rosálva!

Sajnos az enyém sem tökéletes /már a bokám/ és én is érzem a fémeket! Irtó hülye érzés!

Nagyon várom a válaszod!!:D


Üdv. Regina

5. Lavéria (válaszként erre: 4. - Summerwine)
2010. aug. 8. 22:49

Szia!


Na hogy van anyukád? Nekem most fogják kivenni a fémeket. Nagyon félek, nem tudom, hogy mire számítsak. Azért nem tökéletes a bokám, de remélem, hogy miután kiveszik a fémeket még jobb lesz. Utálok hozzáérni, mert érzem a fémeket.

4. summerwine (válaszként erre: 3. - Lavéria)
2010. ápr. 27. 19:23

Szia!


A műtéten szerencsésen túl van, már megkapta a járógipszet is, de még csak óvatosan terhelheti. Május 20-án fogják levenni. Újabb műtét még nem került szóba, sajnos a nagy izgalomtól mindig elfelejtette megkérdezni az orvosát. Minden esetben kiveszik a fémeket? És ezek szerint 7-8 hónap után csinálják a 2. műtétet? Ez mivel jár?

Köszi előre is!

3. Lavéria (válaszként erre: 2. - Summerwine)
2010. ápr. 27. 09:20

Szia!


Velem történt. Tavaly szeptemberben. Lassan már készülhetek az újabb műtétre, mert ki kell venni a fémeket. Mire vagy kíváncsi vagy már csak voltál?

2010. márc. 29. 11:11

Sziasztok,


Anyukámnak múlt héten eltörött a bokája. Külső,hátsó bokatörés, amit rögtön műteni akartak, de nem engedte. Kapott egy kis időt megnyugodni és végül rászánta magát. Holnap műtik. Történt már valakivel hasonló? Gyógyulási idő?

2010. márc. 29. 11:07
Bokatörés

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook