Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bokán lévő csontkinövés, okozhat valami problémát? fórum

Bokán lévő csontkinövés, okozhat valami problémát? (tudásbázis kérdés)


2012. máj. 4. 15:49

Nekem a térdhajlatomban volt vmi ilyesmi, azt műteni kellett. Annó "talán ciszta" volt a diagnózis, közel 20 éve.

Gimiben viszont volt egy osztálytársnőm, akinek szintén a bokáján/lábfején valahol lett egy érdekes kinövése, ami fájt is neki. A doki egyszerűen megnyomkodta és kipukkasztotta, mert vmi betokosodott cucc volt, ami így már fel tudott szívódni.

A rémsztorikon túl pedig alapos kivizsgálást javaslok!...

3. Kangaroo Island (válaszként erre: 2. - Lilla0988)
2012. máj. 3. 13:40
hát én nem tudok nem foglalkozni vele, mert aerobik edzőnek készülök, ahhoz meg kell a láb :-D
2012. máj. 3. 13:31
Nekem a térdemben van valami kinővés féle, de az orvosok azt mondták, nem kell vele foglalkozni.
2012. máj. 3. 13:27

Az egyik bokámon belül van egy csontkinövésnek tűnő kiálló valami, eddig nem foglalkoztam vele, mert nem fájt, nem okozott gondot, most viszont nagyobb lett, és ha az ujjamat odateszem, akkor mozog benne valami. Nem fáj, csak félek, hogy műteni kell esetleg. Megterheléstől lehet ilyen? Heti 2x futok több km-t és kangoozok is heti 2x.

Volt valakinek ilyen?

Tudom, hogy az ortopédián majd megmondják, de amíg nem jutok el, addig kíváncsi vagyok mi lehet ez.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook