Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Body Building fórum

Body Building (beszélgetős fórum)


12. cicmic87 (válaszként erre: 7. - 4278f24526)
2009. szept. 8. 22:49
Szia most néztem még nem kaptam semmit tőled! Lehet nem jött át.
11. cicmic87 (válaszként erre: 8. - 4278f24526)
2009. szept. 8. 22:40

Szia!

Dehogy veszem tolakodásnak, hogy küldenél képet és adatot!! Örülnék neki!!

Őszintén szólva én nagyon lusta vayok, soha nem sportoltam,mert sajnos anyagilag se engedhettük meg magunknak,hogy járjak ide-oda.

Most érzem azt ,hogy már unom a sok ülést, főleg ha tanulás van ,így elkezdtem futni.

Előtte elkezdtem tornázni itthon DVD-re ,de vhogy azt nem szeretem!!

A futést pedig megszerettem. Kb. most csinálom egy hónapja mindig növelem a körökrt :),most 8 nál tartok és a múltkor olyan 15-20 perc alatt futottam le 3200 métert.Tudom,hogy nem a legjobb,de legalább mozgok,úgy sem versenyre készülök,így nekem ez megfelel.

10. 7eb200cd49 (válaszként erre: 8. - 4278f24526)
2009. szept. 8. 20:01
teljes mértékben igaza van az előttemszólónak!az én fiam 6 éve csinálja,illegális szerek nélkül,csak saját kedvtelésre.így is nagyon drága,és amit elérsz 1-2-év alatt,azt egy rossz passz,vagy egy komoly megfázás,vagy egyszerűen mert nincs pénzed valamilyen oknál fogva,visszaesel szinte alapszintre.őneki megsem fordult a fejében,hogy versenyszerűen csinálja.ráadásul eltűnik a nőiességed teljesen.megszélesedik az állad,túlsúlyba lesznek a férfi hormonok,eltűnik a cicid.ez igazából a milliomosok sportja,mert másra nem tudsz figyelni,amíg ezt űzöd,és persze egy fillért sem keresel vele,csak viszi a pénzt.de ha mégis szeretnéd,van több oldal a neten erről,de ha lemész a konditerembe,lehet,hogy ott is tud segíteni valaki.mindenképp szerezz egy személyi edzőt legislegelőször!egyedül ne állj neki.
9. 7939578846 (válaszként erre: 2. - 4278f24526)
2009. szept. 8. 17:25

:))) ezek alapján inkább az öttusa,nem??? :D


én "gyurmáztam" kb. 2,5-3 évig,bepillantottam néhány versenyen is,az eredményekre büszke vagyok,bár nem voltam soha benne az első 3-ban,azóta (2006.) csak futok,bringázok és ha úgy adódik otthon tornázom,de súlyok nélkül akkor is...


szóval,mint sport és versenyzés szerintem nem "kifizetődő" sem nőnek,sem ffinak:

-ha versenyezni szeretnél,anyag nélkül nem is érdemes belevágni (s,itt nem a legális dolgokra gondolok,ugye :D mert az "alapból" szükséges)

-ha komolyan szeretnéd csinálni,s fejlődni,akkor több "odafigyelést" igényel,mint egyéb sport...főleg a kaja része

-a verseny elég szubjektív,s sok esetben,ha nem "ismert" a neved,ill. nem ismert terem versenyzőjeként indulsz vagy esetleg nem "nyom" :D vki téged,akkor semmi esély a jobb eredmény elérésére,sajnos (ez a szubjektivitás szerintem elég aggasztó,mert ugye más sportban tudsz mihez "tartani",de itt...:)))

-napi szinten is és főleg versenyidőszakban elég sokat kell a speckó kajákra+kieg.re költeni

-nem is tudom hirtelen még mit mondhatnék,de ha "elvadultan" csinálod,nagy súlyokkal edzel,akkor az később,netán ha leállsz ezzel a sporttal,akkor tuti vhogy visszaüt negatívan...:(((


nem "lehúzni" akarom ezt a sportot,hisz én is belekóstoltam egy kicsit,de ma már azt mondom,akkor inkább a futás,bringa,aerobik,úszás...mint a konkrét súlyzós edzések :D

8. 4278f24526 (válaszként erre: 6. - Cicmic87)
2009. szept. 7. 19:49

Szia!

Én szinte az Euro Sporton nőttem fel.. Mi mindig ezt a csatornát néztük.. Akkoriban több műsort adtak le a testépítőkről, nekem ez nagyon tetszett, mély nyomot hagyott bennem. Már akkor (5évesen) elhatároztam, hogy ha nagy leszek... :) A lelkesedésem azóta is tart..


És Téged mi motivált arra, hogy elkezdjél futni? Mikor, és milyen távval kezdted, és most mennyinél tartasz?

7. 4278f24526 (válaszként erre: 5. - 7eb200cd49)
2009. szept. 7. 19:24
Szia! Az elhatározás az megvan. Nagyon kitartó tipus vagyok. Láttam az adatlapodon az e-mail címed. Ha nem veszed tolakodásnak, akkor odaküldöm a fotómat az adataimmal.
6. cicmic87 (válaszként erre: 4. - 4278f24526)
2009. szept. 7. 18:12

Szia!

Köszönöm a bizattást!

Ha elkezded akkor számolj be,hogy megy,mire haladtál...!!!

Már most is biztosan csinos vagy, jó az alakod ennyi sport után, Hpogy jött az ötlet,hogy testépítés?

5. 7eb200cd49 (válaszként erre: 1. - 4278f24526)
2009. szept. 7. 17:52
ez egy nagyon összetett dolog,és baromi nagy elhatározás kell hozzá!írd mg hány kiló vagy és tegyél fel képeket is,ja és hogy hány éves vagy az is fontos.ja,és kb 2 év múlva lesz látható eredménye.okés?
4. 4278f24526 (válaszként erre: 3. - Cicmic87)
2009. szept. 6. 23:55

Szia!

Hogy is haragudnék, örülök, hogy írtál!

Ebben egyetértek, az a nagyon túledzett test valóban nem nyújt valami esztétikus látványt, és nem is egészséges.. Csakis a normalitás keretein belül szándékozom űzni.

A futásra csak biztatni tudlak! Nagyon nehéz elkezdeni, marha nagy akaraterőt igényel, de megéri! Kiváló zsírégetó, alakformáló, növeli a kondíciót és a tüdőkapacitást, szóval millió jótékony hatása van! Szurkolok Neked!

2009. szept. 6. 22:26

Szia!

Én nem foglalkozom ezzel,de én nem ítélem el.

Igaz akik már túlzásokba esnek és agyon gyúrják magukat az nem tetszik,de izlések és pofonok!!

Ha ennyi mindent sportoltál akkor biztos jó az alakod!!

Én nem rég kezdtem el futni és tetszik, sajnos nem tehetem meg,hogy kondi terembe járjak,így marad a futás.

Remélem nem haragszol,hogy írtam!!

Biztos lesz itt valaki aki tud neked segíteni!!

2009. szept. 6. 18:58
Elismerem, ez kissé furcsán hangzik egy nő szájából, de egész életemben sportőrült voltam.. Versenyszerűen úsztam, lovagoltam, futottam, de most ezen a téren szeretném magam kipróbálni. Egész kicsi korom óta vágyaim tárgya a body building..
2009. szept. 6. 18:44

Sziasztok!

Nagyon érdekel ez a sportág, holnap kezdem el. Van a fórumozók között olyan, aki ezzel foglalkozik? Mi a véleményetek egy testépítő nőről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook