Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bóbitás szoba kialakításához szeretnék Tőletek ötleteket kérni, tud valaki segíteni? fórum

Bóbitás szoba kialakításához szeretnék Tőletek ötleteket kérni, tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)


2012. aug. 7. 00:32

Van egy olyan,hogy : [link]

ötletnek nem rossz

Amit tudok mér javasolni,hogy ha találsz vaterán ilyesmi helyen régi diafilmet azt kivetíted a falra akkor csak körbe kell rajzolni és kifesteni-olyan mint egy sablon.Mivel a Tündér-bóbita is régi biztos kiadták anno diafilmen.

6. tappancsmama (válaszként erre: 5. - 18ba5935e0)
2009. jún. 9. 09:43
Köszönöm szépen.Ezek közül vannak olyanok,amiket mi nem találtunk meg.
5. 18ba5935e0 (válaszként erre: 4. - Tappancsmama)
2009. jún. 8. 23:47

Nekem két lányom van, szerencsés vagyok ebből a szempontból. :-)


Hirtelen ezt találtam, de eléggé gyér eredmény:


[link]

4. tappancsmama (válaszként erre: 2. - 18ba5935e0)
2009. jún. 8. 23:24
Nálunk is,pont ezért szeretnénk ilyenre a szobájukat és ez kisfiúnak és kislánynak is jó lenne,ha már szegényeknek csak egy szoba jutott. :))
2009. jún. 8. 23:23

A 2 éves kislányunknak és a fél éves kisfiunknak olyan szobát szeretnénk csinálni ami a Bóbita dal 4 versszakára épül.Vagyis olyanra gondoltunk a párommal,hogy a szoba 4 falára csinálnánk meg egy-egy versszakát a Bóbitának úgy hogy legyenek benne kiemelkedő részek is.Ebben szeretnék segítséget kérni ötletekkel.Hasznos lenne ha valaki tudna olyan oldalt ahol van szép olyan rajz ami a Bóbita versben benne van.Például szárnyas malac,békák fuvolával,sáskák hegedűvel.Stb.stb.stb...................De bármilyen ötletet szívesen fogadunk :))

Előre is köszönöm szépen a segítségeteket.

2009. jún. 8. 23:14
Elnézést, segíteni nem tudok, de engem is érdekelne, mert állandó sláger nálunk a Bóbita. :-)
2009. jún. 8. 23:13
Bóbitás szoba kialakításához szeretnék Tőletek ötleteket kérni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook