Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » BMC, Konc Tanár úr fórum

BMC, Konc Tanár úr (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
19. moni1978 (válaszként erre: 18. - Zoé00)
2010. jan. 19. 21:38
Azt nem tudom, de az előző dokim azt mondta, ha nem sikerülne a harmadik inszem, akkor csinál egy laparoscopiát, ahol megnézné, hogy mi a gond, miért is van elzáródva.
18. Zoé00 (válaszként erre: 17. - Moni1978)
2010. jan. 19. 21:28
És nem lehet átjárhatóvá tenni a petevezetéket?
17. moni1978 (válaszként erre: 16. - Zoé00)
2010. jan. 19. 21:22

Nekem adtak egy protokoll-t amin le van írva, hogy milyen vizsgálatok lesznek. Nekem a hsg-t nem kell megismételni, mert volt már egyszer. Ott kiderült, hogy az egyik petevezetékem nem átjárható.

Gondolom, ha kész lesznek a vizsgálatok és kiderül valami gond, azt kezelik. De a doki el fogja mondani, hogy mi a következő lépés.

16. Zoé00
2010. jan. 19. 21:14

Mi csak két hét múlva megyünk az első vizsgálatra, ha kiderül, hogy minden rendbe, akkor hogyan tovább?

Erről tudsz valamit?

15. moni1978 (válaszként erre: 14. - Zoé00)
2010. jan. 19. 21:12

A II. Nőin kezdték a kivizsgálásokat, csináltak egy ultrahangot, megcsinálták a hsg-t. Páromnál csináltak egy spermavizsgálatot, nálam volt vérvételŰ(hormonvizsgálat is), ezek után meg kellett várni, a menzeszemet.

A menzesz 3.5.7 napján kaptam egy-egy szurit, ami elősegíti a peteérést, utána csináltak uh-t ahol nézték, hogy volt e peteérésem, majd amikor már szép nagy volt a tüsző, kaptam tüszőrepesztő szurit és utána 24-36 órával csinálták az inszeminációt. Ez a II. Nőin így volt, A BMC-ben állítólag eleve több szurit kapunk.

14. Zoé00 (válaszként erre: 13. - Moni1978)
2010. jan. 19. 21:08

A szuri mire szolgált?

Kissé tudatlan vagyok...

13. moni1978 (válaszként erre: 12. - Zoé00)
2010. jan. 19. 21:06

Ismerős által kerültem hozzá.

UH-n nézik, kaptam szurit előtte, és közben figyelték uh-n, hogy van e peteérésem.

12. Zoé00 (válaszként erre: 9. - Moni1978)
2010. jan. 19. 21:05

Hogy nincs peteérésed, az melyik vizsgálatnál derült ki?

Hogy kerültetek dr. Konchoz?

Állítólag nagyon profi, én bírom benne!

11. moni1978 (válaszként erre: 10. - Zoé00)
2010. jan. 19. 21:04
Mióta próbálkoztok?
10. Zoé00
2010. jan. 19. 21:03

Nekem igazából kissé még mindig homályos ez az egész...

A vizsgálatok után ha kiderül, hogy minden rendbe, akkor mi van?Hogyan segítenek, hogy baba legyen?

9. moni1978 (válaszként erre: 8. - Zoé00)
2010. jan. 19. 21:02

Két hete voltam nála először, csütörtökön megyünk a vizsgálatokra.

Nálunk velem van gond, nincs peteérésem és hormonális gondjaim vannak, páromnál minden rendben van.

Eddig egy inszeminációm volt ami nem sikerült még a II. Nőin csinálták.

Decemberben lett volna a második, de nem volt a szuriktól peteérésem, ezek után jöttem át a BMC-be.

8. Zoé00 (válaszként erre: 7. - Moni1978)
2010. jan. 19. 20:58

Szia!

És hol tartotok?Mit lehet rólatok tudni?:)

2010. jan. 19. 20:58
SZiasztok! Most találtam rá a fórumra. Mi is Konc-hoz járunk.
6. Zoé00 (válaszként erre: 5. - Tücsi29)
2010. jan. 19. 20:52
Megkérdezhetem nálad mi a gond?
2010. jan. 19. 20:16

Hello!

én is Konc dokihoz járok..hasonló tapasztalatokkal mint Molyka:)

többé kevésbé protkóval kerületm oda, de sztem már rég elfelejtette..

én nem vagyok túl speciális eset..első inszemen összejött a baba, de sajnos nem fejlődött..így most a másodikra várok nagy reményekkel..

Konc doki nem nyalizik..elmondja h mi van amit ha betartasz akkor jó..azért én egy kicsit félek tőle:)..azt hallotam h nagyon profi..

4. Molyka (válaszként erre: 3. - Zoé00)
2010. jan. 19. 18:08
Mert hozzá protekciósok kerülnek és nagyon kevesen jutnak be hozzá azon felül
2010. jan. 19. 17:38
Köszönöm a választ, azt megkérdezhetem, hogy miért nincs sok Koncos?
2010. jan. 19. 11:42

Szia! Van egy fórum, ahol olyan lányok vannak, akik a BMC-be járnak. Nem sok Konczos van, ő protekciós... :) na mindegy, linkelek, de azért válaszolok is Neked. :)

Én tavaly novemberben kerültem/kerültünk hozzá, ismeretlen eredetű "nemjönababa" problémával. Korrektül elmondott mindent, majd kiírt vizsgálatokra. Kérdezett pár dolgot, de én direkt úgy mentem oda, hogy nem vittem egy orvosi papírt sem, hogy mindent csináljanak meg az ő mértékeikkel, ténylegesen akkor, amikor kell. December 10 körül kiderült, hogy PCO, ráadásul a legsúlyosabb változat. Elkezdtem szedni a Merckformint, volt HSG és egy hiszteroszkópiás méhtükrözés is, mert az uh.-on Koncz egy mióma szerűt vélt felfedezni, amit alátémasztott a HSG is. Azt Lintner tanár úr csinálta, (eléggé... fura ember na!) de szerencsére csak a képalkotók vicce volt, hogy azt látták, mit nem kellett volna. Márciusban megvolt az első stimuláció. Elég gyakran fogadott, gyakran ellenőrizte, hogy halad a tüsző. Odafigyel, ám sokszor nem tudta, hogy ki vagyok, olyan futószalag szerű volt a dolog. Én ezt nem bántam, hiszen nem lelkizni mentünk oda, hanem, hogy kiderüljön mi a baj, és csináljanak gyereket! Sikertelen volt az első inszem... jött a következő. Akkor már nem reagáltam olyan jól a gyógyszerekre, de mondta, hogy nem kell izgulni, ameddig ő nem teszi, csak csináljam amit mond. Az se sikerült és a harmadik sem. Jött a nyár, kis önzéssel ugyan, de rábeszélt, hogy hagyjunk ki 2 hónapot, szedjem a gyógyszereket, és menjünk vissza ősszel. Akkor már tudtam, (tudat alatt) hogy mi oda vissza nem megyünk, és nem azért mert nem jó ott, vagy nem vagyunk megelégedve, hanem mert meggyógyultam. :) Ezt kontrollvizsgálat nem támasztotta alá. A második ciklus végén mondtam férjemnek, hogy várjunk... Aztán a 3. ciklus közepén mégis elmentünk vizsgálatokra, minden negatív lett, felírta a gyógyszereket is, de... :) Most itt rugdos a pocakomban a kisfiam, csütörtökön leszek 23 hetes. Spontán fogant, akkor, amikor nem akartam visszamenni.

Az első 6 hétben hozzá jártam, nem vitte túlzásba a pánikolást, minden természetes volt neki, az is, hogy sikerült, az is, hogy minden rendben van. A kérdéseimre türelmesen válaszolt, nagyon nyugodt és higgadt ember. Akkor mondta, hogy keressek egy terhesgondozót, mert ők itt nem azok. Kolléganőim Skriba Eszternél szültek, nagyon ajánlották, felkerestem. Ott dolgozik ő is a meddőben, de nem oda járok hozzá, már nem kartonos "betegeként" vagyok nyilvántartva. Szuper csaj, nagyon örülök, hogy rátaláltunk!


Koncz tanár úrra ami jellemző: nyugodt, higgadt, nagyon sokat tud, nem pánikol, nem kapkod, néha olyan, mintha szeleburdi lenne, és nagyon betartatja azt, amit előír. (gyógyszerezés, időpontok, stb)


Ha bármi kérdésed van kérdezz bátran!

És a link:

[link]

2010. jan. 19. 07:06

Sziasztok!

Szeretnék érdeklődni a Tanár úrról, mik a tapasztalatok, vélemények!

Mindenkit szívesen látok aki már járt nála, sikeres volt, nem volt sikeres, és azokkal is szívesen beszélgetnék, akik csak menni fognak hozzá, éb az utobbi kategóriába tartozom, csak előtte szeretnék informált lenni a témában!

Mindenkit szeretettel várok!


Üdv

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook