Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » BMC, Konc Tanár úr fórum

BMC, Konc Tanár úr (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
109. Zoé00 (válaszként erre: 108. - Kelime)
2011. ápr. 5. 21:32

Szia!


Mi hozzá járunk, ép most estünk át az első inszemináción.

Nagyon profi, de sajnos nincs elég ideje semmire, futószalagszerűen megy a dolog, de emellett becsületes, lelkiismeretes. Kérdezni kell, mert magától nem mondja a dolgokat, csak ami fontos.

Sokszor éreztem, hogy nem kapok kellő figyelmet, de ő profi, és oda nem pajtizni megy az ember.

108. kelime
2011. ápr. 5. 19:54

Sziasztok!


Eléggé kihalt ez a fórum, de hátha valaki mégis olvassa.

Jár valaki Konc Tanát Úrhoz jelenleg, mik a tapasztalatok? Mi most kezdtünk hozzá járni, érdekelnének a vélemények és a tapasztalatok!

107. lisa35
2010. júl. 4. 11:57

Majd 4 év után mentem hozzá, előtte már egy másik intézményben kísérleteztek velem, de csak időhúzás volt.

Nagyon bánom, hogy nem egyből a Konc Tanár úrnál kezdtünk. Tavaly augusztusban voltunk először náluk, minden viszgálatot újracsináltunk és február közepén indított lombikból megfogantak a kicsikéim! Én és a férjem nagyon hálásak vagyunk Konc tanár úrnak és Katalinnak, mert csodálatos emberek és akárhányszor újra kellene kezdenem csakis hozzájuk mennék! A kivizsgálás alapos volt és mindig meghallgatott minket is, nagyon megfontolt és szakmailag kifogásolhatatlan ember! Csakis ennek él! Őt csak ajánlai tudom bárkinek, aki gondolkodik azon, hogy ki legyen az orvosa. Azt bánom, hogy terhesgondozást nem vállal!

2010. jún. 30. 11:50

sziasztok!

mi is nála vagyunk, és nem protekciósan, annyi, hogy a magánrendelésére mentünk először. Eddig szimpatikus, bár nem sok mindent mondott még el, mostanra jutottunk túl a kötelező vizsgálatokon.Sajnos most ő is szabadságon van, elég sok orvossal együtt, és itt állok egy zárójelentéssel lesújtva...(jobboldali petevezető zárt, bal oldali csak nyomásra nyílik meg... szív alakú méh...pluszban enyhe pco és IR...ugyanakkor van peteérésem, láttak nálam sárgatestet a méhben...)


Van aki hasonló cipőben jár?

105. Bari6
2010. ápr. 27. 22:23

Köszönöm Molyka! Május 18-án megyünk.

Igen, szörnyű,h mindenhol azt hallod,h milyen kevés gyerek születik....blablabla és vagyunk egy csomóan, akik mindent megadnának egy kisbabáért, de sokan nem tudják a több százezer forintos gyógyszerekre előteremteni a pénzt. Szomorú.....remélem mihamarabb kezdhettek :)

104. Chrissy28 (válaszként erre: 103. - Molyka)
2010. ápr. 27. 16:49

A nővérem aki 41 is éppen ebben a cipőben jár. Náluk is kb 800.000 egy hónap és keresnek kb 200.000-t ketten egy hónapban. Szóval ismerős a helyzet.

Én is lombikos vagyok, csak nálunk szerencsére 3 próbálkozást teljes mértékben térít a betegbiztosítás.

Szerintem ezt a beavatkozást mindenki számára elérhetővé kellene hogy tegyék!

Remélem, hogy a nővéremnél is hamarosan sikerülni fog a dolog!

103. Molyka (válaszként erre: 102. - Molyka)
2010. ápr. 27. 14:09
Merthogy durván hangzik, de van aki csak "venni" tud gyereket, mert a természet kiszúlrt velük... van ismerősöm, most járt le a hitel, de megérte, mert 3 vagy 4 éves a gyerekük.
102. Molyka (válaszként erre: 98. - Chrissy28)
2010. ápr. 27. 14:08

Amit tőlem kapott, azt a diétát! :) Nagyon jó, direkt pco-s nőknek csinálták.


A pénz. Nekünk 3x volt inszem, kiszámoltuk, mindösszesen 600.000 Ft-ba kerültek azok a bizonyos hónapok. Van, akiknek egy lobik kezelés 800.000 körül van, mert nem úgy reagál, vagy bármi. Igenis kell a pénz, és igenis boldogít. :(

101. Molyka (válaszként erre: 99. - Bari6)
2010. ápr. 27. 14:06

Szia, igen, a legjobb. Babát csinál, az már tuti! :)

Mikorra mentek?

100. Bari6
2010. ápr. 27. 13:32
Elolvastam a hozzászólásaitokat :) azt hiszem jó kezekben leszünk...
99. Bari6
2010. ápr. 27. 12:56

Sziasztok!


Időpontunk van Koncz doktorhoz. Tudnátok róla mondani valamit?


Köszi,

Bari

98. Chrissy28 (válaszként erre: 97. - Moni1978)
2010. márc. 16. 12:30
Az a hulye penz! Sokszor mondjak, hogy a penz nem boldogit.. hat nem tudom. Azert ha van eleg (foleg ilyen helyzetekben) meg nem tett senkit sem boldogtalanna. Nagyon kivanom neked, hogy jo ido legyen es parod is minel elobb dolgozni tudjon. Te mivel foglalkozol? Es milyen dietat csinalsz?
97. moni1978 (válaszként erre: 96. - Chrissy28)
2010. márc. 14. 22:06
Elvileg most meg kell várni, hogy megjöjjön a menzim, utána a második naptól szurizás naponta, a nyolcadik napon kellene menni uh-ra. De egyenlőre még nem tudom megvenni a szurikat, mert most elég gáz az anyagi helyzetünk. Addig is csinálom a fogyókúrát, diétát.
96. Chrissy28 (válaszként erre: 95. - Moni1978)
2010. márc. 14. 19:54

Igen, nagyon drága a lombik. De most olvastam a naplódban, hogy most egy másik lehetőséget próbáltok ki. Hát remélem, hogy hamarosan sikerrel jártok!

Nekem holnap kell visszamennem az endokrinológusomhoz, mert hogy én meg pajzsmirigy alulműködéses vagyok. Abban reménykedem, hogy a legutóbbi vizsgálatok eredménye mind jók lesznek, és akkor végre eljutok ez első igazi lombik próbálkozásig. Sajnos nálunk nagyon kicsi az esély, hogy másképp babánk lehetene. Úgyhogy a holnapi nap nagyon fontos. Neked mikor kell újra vissza menni, vagy most mi a menetrend?

95. moni1978 (válaszként erre: 94. - Chrissy28)
2010. márc. 14. 17:40
Igen kapok Merckformint 3x1 tbl a 850 mg-ból. Most már harmadik hónapja szedem. Hát a lombikra sajna nem lenne pénzem még, de lehet, hogy az lesz a vége.
94. Chrissy28 (válaszként erre: 93. - Moni1978)
2010. márc. 13. 22:21
Kaptál a PCO-ra gyógyszert? Mert ez fog segíteni. Vagy ha megjön, akkor esetleg tudnál lombikkal startolni, vagy az nem lehetséges?
93. moni1978 (válaszként erre: 92. - Chrissy28)
2010. márc. 13. 21:49

Szia! Én is mindig akkor vagyok itt mikor senki nincs:(

Menzeszem jan 4 óta nem jött meg, de nem vagyok kismami, csütörtökön jártam tanár úrnál, azt mondta, hogy ne csodálkozzak, ha nem jött meg, mert pco-nál ez gyakori dolog sajnos.

Most várom, hogy megjöjjön.

2010. márc. 11. 10:50

Sziasztok lanyok! Mi ujsag nalatok?


Zoe, nem jartal egy ideje a hoxan, remelem hamarosan beszamolsz a fejlemenyekrol!!


Moni, nalad mi ujsag?

2010. febr. 27. 10:50

Szia!

A cel erdekeben az embernek at kell esni ezeken a kellemetlensegeken, de a vegeredmeny a lenyeg! Ha meglesz babokatok, akkora mar ezt mind el is felejtetted. Szoval ez jo hir!

Mindenkeppen ird meg a fejlemenyeket!Nagyon szurkolok!!


En atestem az eloirt vizsgalatokon, tnap volt az utolso, marc 15-en 'randi' az endokrinologusommal es nagyon bizakodom benne, hogy nem lesz semmi rossz hirrel.

Ennek ellenere elszeretnem kezdeni a lombikot a kovetkezo napokban, mert vegulis akarmit is mond majd, eloszor ugyis fog.gatlot kell szedni, es ha nincs semmi, akkor marc 15-ig sem vesztegettem az idomet. Igy allok..

Remelem egyszerre pocakosodunk majd mind a harman!!

90. Zoé00
2010. febr. 27. 07:41

Sziasztok!

Bocsi a késésért, de a nap 24 órájába úton vagyok, kicsit felgyorsult életmódot folytatunk:)


Képzeljétek tegnap túl estem a hsg-n....nem volt kellemes, de még élek:)

Bár újra nem szeretném csinálni, viszont kiderül, hogy minden OK, valami kisebb eltérést látott a méhüregem formájában, de elvileg azt nem befolyásolhatja a teherbeesést...

Szóval háromszoros hipp hipp hurrá, két hét múlva kell mennem megint, az lesz utolsó vizsgálat, 22. napi vérvétel+IR, és ezzel THe End!

Végre kiderül, hogy mi a szitu, és hogy mik a további lépések, remélem kapok valami csoda gyógyszit és a köv hónapba már itt is lesz a babó...


Nálatok mizu?


Hogy vagytok?

89. Chrissy28 (válaszként erre: 87. - Zoé00)
2010. febr. 24. 09:57

Szia!

Nalad mi ujsag? Mikor mesz a heten vizsgalatokra?

Remelem nem felsz tulsagosan a vizsgalatoktol, meg latod gyorsan tul leszel rajta!

Meg lett a parod eredmenye is (ha nem vagyok tul indiszkret)?

88. Chrissy28 (válaszként erre: 86. - Moni1978)
2010. febr. 24. 09:55

Szia!

Milyen tornat csinalsz? Talan az ARWEN tornat?

Ismered?

87. Zoé00
2010. febr. 19. 16:12

Lányok megérkeztem...


Meg volt a 3. vérvétel, úgy féltem, de hamar túlestem rajta, jövő héten megyünk hsg-re és a 2. minta leadásra.

Félek tőle, de legalább ezen is túl leszek...


És képzeljétek a recepciós csajszi azt mondta, hogy amiről ő beszélhet, az eddig minden negatív.

Tehát a nőgyógyászati vizsgálatom, páromnak nincs baci a spermába, de a mozgékonyságról stb már ő nem tájékoztathat, csak az orvos.

De már ez is félsiker.

És örültem neki.

Megint sokan voltak bent, mindig kellemetlen az eltöltött idő, főleg a férfiakon látom...bár ahogy egyre többször járok ott, kezdem megszokni...


Hogy vagytok lányok?


Fél 6-kor keltem ma, szóval haza értem, és rögtön bealudtam, pedig siettem haza, hogy tanuljak....

86. moni1978 (válaszként erre: 84. - Zoé00)
2010. febr. 19. 10:30

Hát igen, most már én is kezdek idegeskedni, hogy miért nem jön meg, de sajnos nálam elég gyakran fordul elő.

Most még jó, mielőtt tavaly januárban megcsinálták a hsg-t, volt hogy hónapokig nem jött meg, akkor kaptam Diane 35-t, utána ugye megjött. A hsg óta úgy, ahogy rendeződött, legalábbis eddig renben volt nagyjából.

Most várom, hogy mi lesz. Konc Tanár úr csak a diétát mondta és ha megy le a súlyomból valószínü, hogy ez is rendeződni fog, nagyon remélem.

2010. febr. 19. 10:11

Szép napot nektek is!


Majd mindenképpen ìrd meg, hogy mit volt a doktor úrnál ma!

84. Zoé00 (válaszként erre: 81. - Moni1978)
2010. febr. 19. 06:37

Moni nem semmi a 46 napos ciklus, tuti megőrülnék, mér akkor idegbeteg vagyok ha 1 napot késik a szokásos 30-31 napra...kell hozzá idegrendszer...

Nem lehetne valahogy beállítani?Vagy erre mit mondott a doktor úr?


Na jó, indulok, mert nagyon a forgalom a városban, és nem akarok elkésni..


Jaj mikor majd már azért megyek oda, hogy megnézz uh-n a kicsit, hmmmm de várom már....

83. Zoé00 (válaszként erre: 74. - Chrissy28)
2010. febr. 19. 06:34

Megkaptam az üzid...


Hamarosan indulok a a BMC-be, ma van a 3. napi vizsgálat, és kapok időpontot majd hsg-re is...remélem...


Sajnos egyedül kell mennem, mert a párom dolgozik, szegény én...mindig vele mentem:)

Olyan elveszett leszek ott egyedül:)

Az elmúlt hétben elhittem, hogy sikerült a baba, és hogy nem kell menjek többet vizsgálatra, most kicsit furi megint bemenni, de tényleg csak a cél van előttem!


Szép napot nektek!

82. Zoé00
2010. febr. 18. 15:22

Nekem is szimpatikus volt, olyan igazi professzoros aki nagyon sokat tud:)

Holnap megyek, lesz a menszi 3. nap hormonvizsgálat

81. moni1978 (válaszként erre: 80. - Zoé00)
2010. febr. 18. 14:52

Nekem nagyon szimpatikus volt elsőre Tanár úr. Amikor mondta, hogy lesz itt baba, úgy mondta, hogy el is hiszem neki.

Most még várom a menzimet, mert nem akar jönni a 46. napon vagyok,de nálam nem újdonság, össze-vissza szokott megjönni sajnos.

Bízom én is benne, hogy még idén kismami leszek.

Szorítok neked is nagyon, hogy teljesüljön a vágyad.

80. Zoé00 (válaszként erre: 79. - Moni1978)
2010. febr. 18. 13:51

Értem.Nekem is lesz ilyen vizsgálat.Engem is nézett már uh-n, nem mondott akkor semmit.

Remélem nem lesz baj.

Annyira szeretnék nyáron már pocakos lenni, elképzelem magam szebbnél szebb ruhákban gömbölyödő pocakkal...hmmmmmmmmmmmmm, de szép is lenne!

Bízok Tanár úrban, bízok a tudásában és a csodákban:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook