Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bloccs vízálló gipszvédő. fórum

Bloccs vízálló gipszvédő. (beszélgetős fórum)


2017. aug. 10. 16:07

Szia! Ha még aktuális, mi most próbáltuk ki.

Rögtön kettőt is, mert az első kicsi lett és a második is épphogy jó, pedig az ő mérettáblázatuk alapján választottunk. Mondhatom így még inkább húzós dolog. kb egy óriási lufit képzelj el vastagabb anyagból, melynek a vége szűkített és az tapad annyira a testrészhez, hogy nem engedi be a vizet. Egyébként a funkcióját teljes mértékben betölt.Valóban vízhatlan. Viszont sokáig nem használható. Gyártó 60 perc viselést javasol. Gondolom egészségvédelmi okokból.

Kb eddig lehet elviselni a szorítását is. Valamint annyira beleizzad az ember (keze),mintha vízben ázott volna ki. Ez a nyirkosság a gipsz alatt, környékén is érezhető.

Ha a vásárlás mellett döntesz mondhatnám, hogy nagyon figyelj a méret kiválasztására, de ez önmagában nem elég, hiszen csak felvételkor derül ki, hogy megfelelő-e a választott darab.

2017. júl. 22. 10:20

Véleményeket szeretnék kérni a termékről.

Bokaszalagszakadás miatt gipszet kaptam, 5 hétre, de kerestem megoldást, hogy ne kelljen lemondani a további strandolásokról. Találtam egy terméket, de húzós az ára, gondoltam hátha találok olyan embert aki már használt ilyet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook