Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Blikk és Bors -ezeket sem ártana betiltani fórum

Blikk és Bors -ezeket sem ártana betiltani (beszélgetős fórum)

9. 2df6501868 (válaszként erre: 4. - 61aead8e24)
2010. ápr. 4. 23:07

Nem kell álszenteskedni.

Ha nem szereted őket, akkor ne olvasd és kész.

8. 07c4794583 (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2010. ápr. 4. 16:50
miért, te honnan tudod, mi volt a blikkben meg a borsban?
2010. ápr. 4. 16:40
Ha az újságok a valós dolgokról számolnak be, az nem baj, szerintem ! A pletykalapokat már évek óta nem veszem meg, mert amit egyik nap írnak, az másnap már nem igaz !!!!!! Egyébként sem szeretem őket !!!!! Az viszont nagyon - nagyon szomorú, hogy egy haláleset kapcsán mennyi rosszindulatú ember ír hozzászólást a cikkekhez ! Na ezeket tiltanám be !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 4. 10:24
Sajnos ilyen alapon jóformán ki lehetne üríteni az újságosstandokat. :( (Írom ezt úgy, hogy már régóta piszkálja a csőrömet a rengeteg rosszindulatú pletyka - főleg úgy, hogy ezzel jó sokat keresnek is!)Nem olvasom őket, de mivel ebből él az újságok többsége, nem hiszem, hogy egyhamar bekövetkezne a betiltásuk.
2010. ápr. 4. 10:12

Betiltani???


Nézzétek meg az eladási példányszámokat! Az egy dolog, hogy ti magasabbrendűnek gondolván magatokat elutasítjátok (én sem veszem meg), de százezrek veszik és olvassák őket.

Tiltsátok be az utcai csevejt is ilyen alapon, ott is az emberek mennyi mocskot össze tudnak pletykálni.


Fejezd ki a nemtetszésed kínálj alternatívát de ne követelj betiltást!!!

2010. ápr. 4. 10:07
Meddig mennek még el?Talán láthatjuk majd valakinek a kitakaratlan holtestét?
3. 6bdce19b3c (válaszként erre: 1. - 61aead8e24)
2010. ápr. 4. 10:02

nem kell betiltani..sokan szeretik, olvassák minden nap..


akinek nem, nem kell olvasni..

2010. ápr. 4. 10:01
Figyelj kedves első hozzászóló először volt a legelső ujság a Kacsa magazin, ami már nincsen, de helyette jött a Blikk ahogy mondod a Bors, a Best magazin a Story igazad van én betiltottam volna, mert mindegyik undoritó szennylap és mások mocskoldásával van tele. Szivélyes üdv.Ágnes
2010. ápr. 4. 09:58
Daróczi-ügy kapcsán ismét megtörtént a kegyeletsértés az említett két lapban,gondolom,Ti is láttátok a képeket.Meg a szenzációhajhászás,hogy mikor,hol ,hogyan halt meg.Kicsit kezd undorító lenni .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook