Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BKV - Avagy miért kap egy olyan cég állami támogatást, aminek a vezetői több millió Ft-ot raktak már zsebre! Jobb helye is lenne a pénznek! fórum

BKV - Avagy miért kap egy olyan cég állami támogatást, aminek a vezetői több millió Ft-ot raktak már zsebre! Jobb helye is lenne a pénznek! (beszélgetős fórum)


29. manul
2010. jan. 10. 14:26
Remélem lesznek követői az exszemélyzeti vezetőnek!
2010. jan. 8. 16:40

A cég vezetői elsikasztják a több milliárd forintot és amire kellene arra meg nincs keret

Szilágyi Eleonóra egy ronda kövér nő és magának

kiutalt egy pénzt szépen zsebre vágta és kiváncsi

leszek arra visszakerül vajon az elsikasztott pénz, de nem csak ő követte el,hanem még rajta kivül jónéhányan, akik benne voltak a buliban.

A szeerencsétlen szerelők a buszokat nem tudják elinditani a forgalomba, mert rosszak és emiatt

még javitani sem lehet, szerszámok meg hiányoznak

igy nincs mivel dolgozni a beosztottak és az utasok sinylik meg, rajtunk akarják bevasalni és megfizetetni a drága jegyek és bérletek árát.

Kérdezem mit szóltok a BKV ellenőrök megvertek egy biccelőt felháboritó, amit műveltek.

Sziasztok.

2009. dec. 17. 09:49
NEM KAPTAM LEVEGŐT, MIKOR OLVASTAM PÁR NAPJA!!! DÖBBENET HOL ÉLEK/ÉLÜNK!!!SZEMÉT TOLVAJ BANDA!!!
26. 35491a860f (válaszként erre: 25. - Manul)
2009. dec. 17. 09:33
De még mennyire,hogy botrányos! Egyre jobban lenézik a magyarokat külföldön! És úgy érzem, egyre fullasztóbb ebben az országban a légkör.
25. manul (válaszként erre: 24. - 35491a860f)
2009. dec. 16. 16:15

Na igen.De sajnos kéz kezet mos,és amíg az érdekek azt kívánják meg,hogy falazzanak egymásnak,addig falazni is fognak,mert ez mindenki számára kifizetődő,csak mi szívjuk meg!

A Sláger és a Danubius esete szerintem botrányos!

2009. dec. 16. 16:06
Azzal is jól beégették a magyarokat, hogy ilyen genny módon rúgták félre a Sláger és Danubius rádiót. Állítólag ennek is nagy visszhangja volt külföldön.
23. 35491a860f (válaszként erre: 22. - Manul)
2009. dec. 16. 16:05
Ez így van sajnos és az én zsebembe is sokszor kinyílik a bicska, hogy ennyire leszarják a magyar népet, az egyszerű dolgozó embereket, és miattuk kell sok kisgyermekes családnak nélkülözni és lemondani dolgokról, miattuk van az, hogy a számlákra elég csak a fizetés, de már kajára alig marad...és még sorolhatnám. Ezért nagyon igazságtalan ez az egész, mert az ilyen emberek adókerülők is egyben és mindig csak az fizessen adót, akinek épphogy csak elég a fizuja, hogy megéljen a családjával belőle? Akinek meg több millió Ft-ja van, az meg adócsaló?
22. manul (válaszként erre: 20. - 35491a860f)
2009. dec. 16. 16:00

Hát égtünk bizony!

Viszont kinyílik a bicska a zsebemben,mert amíg a családok a megszorítások miatt nehéz helyzetbe kerülnek,addig ezek a semmirekellők milliárdokat sikkasztanak közpénzből!

2009. dec. 16. 16:00
Egyébként meg az a felháborító, hogy már majdnem 10 rongyba kerül a felnőtt bérlet, és sok munkáltató azért nem akar "ingázó/bejárós" alkalmazottat felvenni, mert vagy nem akarja a bérletet kifizetni, vagy ha a városit kifizeti, a távolságit vedd meg magadnak, de úgy, hogy ne merj erre hivatkozva magasabb fizetést kérni, hanem viseld el, hogy ha a bérletárakat levonod a fizuból, akkor szarért-húgyért dolgoztál egy hónapban és még a számláidat sem tudod kifizetni. Ez a bosszantó! Ők meg többmilliós végkielégítéseket tesznek zsebre, mellette még van pofájuk követelőzni a kormánytól még több pénzt és teszik mindezt úgy, hogy minden évben brutálisan emelkednek a jegy és bérlet árak, de az utazási feltételek ugyanolyan rosszak, mint 10-20 évvel ezelőtt! Ez a felháborító!
20. 35491a860f (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2009. dec. 16. 15:55
Égtünk mi már magyarok más dolgok miatt is a nagyvilág előtt, akkor meg nem mindegy???? De ahhoz meg egyébként nagyobb dolgoknak kell történniük, hogy a BKV megszünjön, ez csak beetetés, hogy minél több zsét gomboljanak le onnan, ahol csak lehet.
19. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 18. - Manul)
2009. dec. 15. 22:10
:) akkor jó :)
18. manul
2009. dec. 15. 21:42
Láttam a legyintést!:DDDDDDDD
17. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 15. - Manul)
2009. dec. 15. 20:55
Nem arra írtam, hogy nem tudnál mondani. a mondatom kb a legyintéssel volt egyenértékű.
16. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 15. - Manul)
2009. dec. 15. 20:54
Azt elhiszem, hogy van. Csak azok, akik tudnának tenni, szarják le. Innentől akarhatsz te jó... :(
15. manul (válaszként erre: 12. - 57aa4ea1e8)
2009. dec. 15. 20:50

Itt élek,és tudom,hogy mennyi lukat kellene befoltozni,és bosszant,hogy a pénzünk magánemberek zsebébe vándorol!

Tudnék mondani nemesebb célt nem is egyet!

14. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 13. - Mh07)
2009. dec. 15. 19:25
közös lónak túrós a háta... hiába mondják, hogy nem szabad az állami vállalatokat eladni, nem a fenét! Ezt kéne csinálni. Akkor legalább nem feneketlen kútba menne a pénz, és nyereséget hozna. Csak nem kell a vevő seggét nyalni a sok adókedvezménnyel x évig, hogy utána meg, ha megszűnik a kedvezmény, lelépjen.
13. mh07 (válaszként erre: 12. - 57aa4ea1e8)
2009. dec. 15. 19:18

Jól látod a dolgot! Hiába vannak a jó vélemények, drága politikusaink - színtől függetlenül - nem akarják meghallani.

Volt munkahelyem még állami cég volt épp csak vegetált - igaz sokba került a Fradi - mióta kiprivatizálták azóta nyereséges. Hogy is van ez?

12. 57aa4ea1e8 (válaszként erre: 1. - Manul)
2009. dec. 15. 19:15
ugyan ez.. csak kár, hogy véleménnyel tele a padlás is, és nem ér semmit. Nemesebb cél??? hol élsz te???
11. Sylvia81 (válaszként erre: 10. - Manul)
2009. dec. 15. 19:12

Erre szoktam mondani:

A kutya is oda sz@rik, ahol már van.

És ez sajnos nagyon igaz. Bár ne lenne...

10. manul (válaszként erre: 6. - Sylvia81)
2009. dec. 15. 19:10

Ezt nagyon jól látod!

Engem az bosszant fel,hogy minden megkeresett Forintom után adózok,fizetek minden féle járulékot,biztosítást,de ha mammográfiát akarok csináltatni,akkor kuncsorognom kell a beutalóért,mert nekem még nem jár az ingyenes szűrés!20 éve fizetek és nem vagyok egy beteges típus!Miért nem tellik a befizetett pénzemből vizsgálatra?Azért mert más zsebretette és teszi folyamatosan!

2009. dec. 15. 19:08
Bocsi, hogy offolok, de nálatok is döglődik a retekklub, vagy már megint a mi virágosunk a hibás?
8. Sylvia81 (válaszként erre: 7. - Manul)
2009. dec. 15. 19:07
Tudom. Már 2006ban is tudtam, mikor még Bp-en éltem és közlekedtem. Belőlem már csak az irónia beszél ezzel kapcsolatban...
7. manul (válaszként erre: 4. - Sylvia81)
2009. dec. 15. 19:04

Szerintem,ha jól gazdálkodna a BKV a bevételeivel és a kiadásaival és nem az lenne a fő szempont,hogy kinek mennyi menjen még mellékesen,akkor nem lenne veszteséges a cég!Vagy szerinted nem elég drága a közlekedés Budapesten?

Égő lenne,ha megszűnne a tömegközlekedés,nyílván ezért kap a közpénzből!De mennyi család kaphatna ebből támogatást,vagy mennyit javítana az egészségügyön!

2009. dec. 15. 19:03
Tény, hogy nagyon dühítő, hogy mi befizetjük az adónkat, az okosok belenyomják egy cégbe, ami eleve veszteséges, és ahonnan végül megintcsak elcsaklizza valaki... Mintha a pénzmosás is hasonlóan működne, nem???
5. mh07
2009. dec. 15. 19:00
Sajnos a BKV vagy akár a MÁV is lehetne mindannyiunk "szívügye". Mélységesen felháborít, hogy ide folyik el a keservesen megkeresett pénzünkből levont adóforintunk. Azoké is akik életükben nem utaznak pl. BKV-val.
2009. dec. 15. 18:58
Hát de bökd meg!!! Hogy nézne ki, ha megszűnne Bp-en a tömegközlekedés??? Elég égő lenne világviszonylatban...
2009. dec. 15. 18:58
Azt hiszem ezt nem mi döntjük el... Ha mi dönthetnénk, akkor nyilván szebb lenne a világ! :)
2009. dec. 15. 18:57

költői kérdés...

okos választ ne várj.

nem így működnek a dolgok

2009. dec. 15. 18:56

Maximálisan felháborít,hogy az amúgy is szűkös költségvetésű kasszából miért egy olyan cég kap támogatást,ahol a vezetők köztudottan csaltak,loptak,hazudtak! Ha sz@rban van a bicikli,akkor szépen csengessék vissza a kimismásolt pénzeket,és ami pedig az adófizetők zsebéből kerül ki azt fordítsák nemesebb célokra!


Mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook