Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Biztosítóval kapcsolatos jogi problémában tud valaki segíteni? fórum

Biztosítóval kapcsolatos jogi problémában tud valaki segíteni? (tudásbázis kérdés)

2013. ápr. 29. 15:52
Egy próbát megérne azért.. Szerintetek hová érdemes fordulni ??
2013. ápr. 28. 20:41
Lehet az Eu-ban van, de nálunk a teljeskörű casco nem ezt jelenti. Nem tudsz pert indítani, mert a szerződésed nem erről szől, tehát eleve elveszted.Olvasd el a szerződésedet!!
2013. ápr. 28. 20:39
Most képzeld el, mindenki befürdött velem együtt a deviza hitel miatt, ha így lenne ahogy írtad mindenki ellopatná az autóját, ha csak az önrésszel felelne. Most nehogy azt hidd, hogy azt mondom te lopattad el, csak példát írtam, hogy így mindenki megszabadulhatna a hitelétől, azért nincs nálunk ilyen casco!!
2013. ápr. 28. 20:37
Nem tudom milyen cascot kötöttél, de úgy van igazából, hogy ha ellopják akkor a mindenkor euro tax értékét fizetik ki a banknak, a többit neked kell. Nyílván ez az összeg most jóval magasabb mint amit a kocsi ért, de deviza árfolyam stb...ez bele játszik sajna. Én még olyan cascot nem láttam ahol önrészt kellene fizetni.Kizárt.Én biztosításokkal foglalkozom!!
2013. ápr. 28. 20:29

Sziasztok, tanácsot szeretnék kérni, ha valaki tud, kérlek segítsetek.


Olyan szervezetet keresek, mint pld. a helsinki Bizottság, ahol általános problémámat esetleg bíróság, nemzetközi bíróság elé lehetne vinni.


Teljes körű Casco biztosításom volt. Ellopták az autómat, most van 4 millió Ft mínuszom és nincs kocsim sem.

Egy osztrák barátomnak meséltem a témát, aki teljesen megrökönyődött. Egyik a bank általi eljárás , a hitelre dupla árfolyamkülönbözet.. de most nem erről van szó. A biztosító Ausztriában, és az EU-ban , ha teljes körű Cascot kötsz, az önrész lesz a tiéd lopás esetén. Nálam fillérekre leértékelte az autót, és olyan alacsony összeget utalt a banknak, hogy ilyen slamasztikába kerültem.(hiába reklamáltam lesöpörtek, mint egy senkit..) Precedens pert szeretnék indítani, de sajnos az anyagi lehetőségeim igen korlátozottak. jó ügyvédhez. Kersek olyan civil szervezetet, vagy egy olyan ügyvédi irodát, aki felvenné velem a harcot. Szerintem minden embert átvágnak ezzel. Ha nem fizetik ki a kocsit, akkor mit jelent a teljes körű casco ??? Méreg drágán ??

Ha van ötletek, hogyan induljak neki, akkor kérlek segítsetek.

Előre is nagyon köszönöm, harcra fel a biztosítók ellen !!

2013. ápr. 28. 20:21
Biztosítóval kapcsolatos jogi probléma

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook