Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Biztosítási ügyben első fokú bírósági döntést hoztak. Ezután mi történik? fórum

Biztosítási ügyben első fokú bírósági döntést hoztak. Ezután mi történik? (tudásbázis kérdés)

2009. jan. 19. 12:57

Sziasztok!

Szeretném tudni,hogy pontosan mit jelent az Idéző Végzés?Tudtok nekem ebben segíteni?

3. lojoka (válaszként erre: 2. - Eva0304)
2008. dec. 9. 13:37

Bár igazad lenne!!! A sok tárgylásból, egyszer kellett megjelennem. S akkor nagyon harcolt a biztositó jogásza. Nincs mit veszteniük azzal ha húzzák az időt.- de megpróbálok, pozitívabb lenni, hátha nem mennek tovább!!

Az viszont ilyesztő, hogy visszadobhatják első- fokra...

2008. dec. 9. 13:25

Szia!


Nem. Én abban sem lennék biztos, hogy fellebeznek. Ha mégis, az közel sem fog olyan sok tárgyalásból állni, hiszen ilyenkor a másod fokú bíróság megvizsgálja a peranyagot és vagy jóváhagya az első fokú ítéletet, vagy visszaküldi újratárgyalásra első fokra.


Sok szerencsét!

2008. dec. 9. 13:18

Sziasztok!!


Ellopták a kocsimat, 2006-ban. A biztosító nem akart fizetni s ezért, pereltem. Novemberben a bíró , közbenső itéletet hírdetett, mely nekem kedvezett. Biztosan fellebeznek majd, s jön a másodfok.. Az is olyan sok tárgyalásból áll??

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook