Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Biztosan nem vagyok terhes? fórum

Biztosan nem vagyok terhes? (beszélgetős fórum)


11. Pasionella (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 21. 11:08
Hány fórumot fogsz még ezzel kapcsolatban indítani????
10. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - Pteri)
2022. nov. 20. 21:04
Igen kàr 😞
9. pteri (válaszként erre: 8. - Ágio8405)
2022. nov. 20. 20:38
Arra gondoltam, hogy a doki tudja, mi volt az előző vizsgálaton, milyen gyógyszert írt neki, miért? Ha az nem használ, mi a következő lépés? Persze, túlstresszel, fiatal. Kár, hogy ezt nem anyukájával beszéli meg. De a megoldás: visszamenni az orvoshoz. A saját lányomnak is ezt mondanám .
8. Ágio8405 (válaszként erre: 7. - Pteri)
2022. nov. 20. 20:18
Nincs itt semmi előzmény csak egy tini túlstresszelése.
2022. nov. 20. 20:15
Kérlek ne itt írkálj sokadik fórumot, mert mi nem tudunk diagnosztizálni. A nőgyógyászod, aki ismeri az előzményeket és ez a szakmája, ő tud segíteni.
6. Ágio8405 (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 19:54
Annyira rástresszeltél a barátnőd nem tervezett terhességére, hogy már ettől is kimaradhat.
2022. nov. 20. 19:16
19 éves vagyok.
4. Léna123 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. nov. 20. 19:15
Ez már többedik fórumod ugyanarról, ha jól gondolom. Ezer százalék,hogy nullás hcg értékkel nem vagy terhes. Előző fórumban írtad, hogy 0.6 lett. Az egyenlő a nullával. Viszont itt senki sem fogja tudni megmondani, miért nincs mensid. Ha a duphastont is beszedted, ahogy a doki felírta, és nem jött még mindig meg, mindenkèpp menj vissza hozzá.
2022. nov. 20. 19:13

Barmilyen hormonális változás, idegesség stb. is kivalthatja.

Hány éves vagy?

2022. nov. 20. 19:03

Itt mindenki csak találgatni fog, amitől még idegesebbé válsz. Próbálj megnyugodni. Már maga a stressz is okozhatja, hogy rendezetlenné válik a ciklus.

Ha voltál nőgyógyásznál és ultrahangon akkor biztosan vissza is rendelt további panaszok esetén. Menj vissza, amint módod van rá és ott derítsétek ki az okot.

2022. nov. 20. 18:51
A barátnőm nemrégiben teherbe esett (nem kívánt terhesség) és ez a dolog annyira megrémített engem, hogy azóta sem tudok megnyugodni, főleg azért, mert előző hónapban abszolút nem jelentkezett a vérzésem. Bár mi a párommal mindig védekezünk, de egyetlen módszer sem 100 %-os. Rengeteg tesztet csináltam, mind negatívak, ezentúl HCG vérvételen is voltam és a nőgyógyászom hasi ultrahangot is végzett. Kérlek ne ítéljetek el engem, csak szeretnék felelősségteljes lenni, de ezúttal túlzásba vittem. Szerintetek nincs okom aggodalomra ? Milyen okból maradhatott ki a menzeszem ?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook