Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Biztos(?) tipp a netes ismerkedéshez fórum

Biztos(?) tipp a netes ismerkedéshez (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Biztos(?) tipp a netes ismerkedéshez

21. Tina87
2010. júl. 27. 13:57

Gratula neked :)))

Én nem vagyok ilyen cseles és szerencsés, pedig próbátam :(

2010. jún. 28. 17:12

Azért nem írtam konkrétumot, mert az idők változnak, és nem szeretnék senkinek bosszúságot okozni egy lefutott vagy elfedített oldallal.


A cikkben benne vannak a kritériumok, ami alapján bármikor könnyen rátalálhatsz a legjobbakra, bárhogy is változik a net.

19. 91d2808b2b (válaszként erre: 1. - E475b894d7)
2010. jún. 28. 16:48

Nekem nagyon tetszett a cikked, szerintem egy nagyon kreatív emberke lehetsz.

Valójában azért írok, mert érdekelne az a fórum amin ismerkedtél. Szeretnék én is cseverészni, barátkozni, igaz kicsit szkeptikus vagyok, lehet-e neten igaz barátot, társat találni, de egy próbát megér.

2010. jún. 21. 11:05
szerintem egyáltalán nem ciki így ismerkedni.mi is a párommal sms chaten ismerkedtünk meg.nagyon sok kilométerre egymástól.sokat olvastam arról h a távkapcsik nem működnek mi azon kevesek közé tartozunk h igen is ha naon akarjuk működik.pár évig még külön voltunk egymástól hol ő jött hozzám v én hozzá.ma már eggyütt élünk 3éve.és semmit nem bántam meg.egy csodálatos ember a párom nagyon szeretem.gratlálok azoknak akik a távolság ellenére kitartanak mert nem biztos h nem érdemes kitartani.
2010. jún. 14. 16:14
savanyú, ha valakinek a neten kell árulni magát
2010. jún. 4. 21:11
Na erre mit lehet mondani...
15. soktap (válaszként erre: 14. - E475b894d7)
2010. jún. 3. 23:06

Te persze hogy nem vagy gábor,mert az én vagyok.Kis betü nagy betü nem mindegy?nekem igen.

A te neved a "tisztaság "!tényleg az vagy?vagy csak egyszerüen egy plagizáló humortalan pöcs.

hehe,fe azért még mindig azt mondom legyen szép napunk gábor.A gyengébbek kedvéért most helyesn irom le.legyen szép napunk,Gábor,aki én vagyok és neked is szép napot kivánok,mert én ilyen vagyok.

hehe?mint egy hülye gyerek,na csá

14. e475b894d7 (válaszként erre: 11. - Soktap)
2010. jún. 3. 21:59

Nem vagyok gábor.

Pláne nem kis kezdőbetűs nemecsek...

De ha így kell, akkor máris tanultam valamit, legalább már nem halok meg hülyén, és TE?


hehe

13. soktap (válaszként erre: 12. - Syria)
2010. jún. 2. 11:53

Haly Syria,tudom én hogy mire célzott,és igaza is van,az akarat és szeretet szinte mindent legyőz-sokan nem hisznek benne-erről én mesélhetnék egy könyvre valót.

Nem birálatként irtam a válaszom azt hiszem ezt Te is érezted,hisz tele van pici csipkelődésekkel,ha komolyan megakartam volna bántani akkor azt nem ilyen formában irom.

Nagyon is tisztelem a kitartását és elszántságát sőt sok sikert kivánok nekik.

Legyen szép napfényes hétvégénk,üdvözöl gábor

12. syria (válaszként erre: 11. - Soktap)
2010. jún. 2. 08:16

Szerintem gyémántbányászokat akart írni.


A példával csak arra célzott, hogy ha valaki nagyon el akar érni valamit, akkor adott esetben nem kis erőfeszítéseket kell tennie a siker érdekében.

11. soktap (válaszként erre: 9. - E475b894d7)
2010. jún. 1. 23:58

Hát nem is tudom,én idáig úgy tudtam ,hogy a gyémántbányák nem dolgoznak,de neked elhiszem,vagy mégsem?Nem mert a gyémántbányáknak ölük sincs,Ők nemtelenek,csak simán hatalmas bányák ahol-leginkább-fekete szinű férfiak éa gyerekek dolgoznak,a bánya gyomrában ,mert az van nekik,igen ezek a bányák olyanok van gyomruk.

Persze ott is lehetne ismerkedni de nincs netes kapcsolat,túl mélyen vannak a dolgozók,meg nem is nagyon érnek rá,Ők nem magyarok,hogy csak dolgozgatnak,Ők dolgoznak és szegényen fognak meghalni.Mi úgy mondjuk ,hogy hülyén halunk meg,ezért örülök hogy elovastam a hozzászólásodat,mert biztos Én már nem hülyén halok meg,és TE?legyen szép napod gábor

10. syria (válaszként erre: 9. - E475b894d7)
2010. jún. 1. 13:16
Nekem mondod, pestinek, hogy füle van a tepsinek? :D
9. e475b894d7 (válaszként erre: 8. - Syria)
2010. jún. 1. 11:23
A gyémánt bányák is tonnákat mozgatnak meg, hogy gyémántot találjanak. Nemigen várnak arra, hogy csak úgy az ölükbe pottyanjon :-) Ha fontos nekik...
2010. máj. 30. 10:19

Gratulálok, ez valóban biztos, és nagyon frappáns módja a netes ismerkedésnek.

Ha sokan így járnának el, kevesebben esnének pofára.


Nekem 19 évvel ezelőtt sokkal nehezebb dolgom volt, mert nemhogy net, de még telefon is elvétve akadt.

Eszméletlen energiabefektetéssel kellett megtalálnom a mostani párom. De akkor sem volt lehetetlen, csak azt is ésszel kellett csinálni.

2010. máj. 30. 05:55

Én a férjemet a neten ismertem meg, méghozzá chat-en, ahol aztán tényleg nagyon sok az átverős alak, de - igaz sokáig ismerkedtem - a végére sikerült pillanatokon belül felmérnem már, hogy ki aki kamugép, vagy bélyegragasztó (nyalni és nyomni akar), stb kategóriámi voltak:) Nem bántam meg, hogy így ismerkedtem, mert bár rögös volt az út (előző vőlegényemet is így ismertem meg, ebből gondolható, mi lett a vége), de megismertem egy fantasztikus EMBERT, a férjemet.


De csak óvatosan, és a naivaknak nem terem babér!

2010. máj. 29. 23:51
Gratulálok nektek, én is tapasztaltam az őszintétlenséget! Ezért felhagytam a neten való kereséssel, majd ott találtam meg az igazit ahol nem is gondoltam volna. Sok boldogságot!
2010. máj. 29. 18:22
Gratulálok és kívánom,hogy az utad,utatok boldogsággal legyen "kikövezve"
2010. máj. 29. 17:54
Gratulálok! Igen ötletes vagy:D
2010. máj. 29. 17:42

Hát így is meg lehet közelíteni a dolgot! Gratulálok! Nagyon tetszik ez az előszelektálós módszer, mint elv :)

Még hogy nem gond a levelek megválaszolatlansága! Annak nem gond aki kap levelet!


A klubban pont erről is volt szó, meg a közösségi oldalakról :

[link]

2010. máj. 29. 17:30

Szia! Nagyon jó volt olvasni a cikkedet! Szívből gratulálok!

Szerencsés csillagzat alatt haladj tovább!

2010. máj. 29. 16:08
Egy éve úgy döntöttem, hogy 3000 km-ről megoldom a dolgot és megkeresem az otthoni, magyarországi páromat az interneten. Átgondoltam, megterveztem, végrehajtottam és SIKERÜLT!
Nem mondom, hogy ez az egyetlen mód, de azt igenis, hogy az ember a elveszhet a rengetegben, ha nem figyel oda, hogy mit csinál. Sokan elvesztek már és sokan jó úton vannak felé.
Úgy érzem egy működő megoldásról van szó, hisz előtte nem akart a dolog haladni, sőt... de egyszer csak megindult a lavina! Így aztán gondoltam leírom a részleteket, hátha valakinek a hasznára válik. Igazából nem tervezek valami nagy szívszorító sztorit írni, annál inkább a logikai felépítését a dolognak, amiből talán ötletet meríthet valaki.
Talán nem is ez a cikk kell közvetlenül örömet adjon, inkább az, ha valaki megtalálja a párját és boldogan él vele.

Ugrás a teljes írásra: Biztos(?) tipp a netes ismerkedéshez

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook