Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismeri valaki a Biztos Kész állásközvetítő céget? Mennyire megbízhatóak? fórum

Ismeri valaki a Biztos Kész állásközvetítő céget? Mennyire megbízhatóak? (tudásbázis kérdés)


tegnapelőtt 16:37
Kedvesek, udvariasak és hozzáértőek. Bármilyen kérdésem vagy problémám volt, gyors és pontos választ kaptam, a fizetés mindig időben érkezik. Csak ajánlani tudom.
márc. 25. 12:15
Megbízható cég, pontos fizuval
márc. 25. 11:24
én náluk dolgozom 1 éve és tudom ajánlani oket. segítőkészek, kedvesek, fizuval sem volt bajom eddig.
márc. 25. 11:22
Én náluk dolgozom, korrektek sztem. Fizuba nincs csúszás megkapom időbe mindig. Segítőkészek, próbálnak segíteni ha valami. Összességében ajánlom őket
2023. márc. 24. 16:41

Szerintem egy tök jó kis cég, nagyon patika diákmunkáik vannak. Tök jól ki tudom tölteni a lyukakat az órák között.

A oktatást is biztosítanak, szóval nagyon megéri.

7. gyöngy:) (válaszként erre: 5. - Márk01)
2023. márc. 22. 15:53

Ezért regisztráltál?

Aha...

2023. márc. 22. 15:46
Szerintem egy nagyon korrekt cég a a Biztos Kész Kft. Mindig időben fizetnek. Sok munka közül lehet náluk választani és kedves, segítőkész csapat van az irodájukban is. Ha az ember munkát keres, akkor kb az ország bármelyik pontján találhat náluk állást.
2023. márc. 21. 11:37
Én 2 éve dolgozom a közvetítésük segítségével. Kiemelkedően profi csapattal rendelkeznek, a béreim is mindig időben megkapom. Én csak ajánlani tudom a helyet!
4. 6c4b9c946b (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 28. 13:29
A Google szerint? Mire alapozza ezt a Google?
2022. márc. 27. 14:31
Jó lenne visszajelzés ott dolgozóktól, ugyanis a Google szerint nem megbízhatóak.
2. 6c4b9c946b (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. márc. 27. 13:58

Nem ismerem, csak látom, hogy nem szólt még hozzá senki, így a keresővel ezt találtam (persze lehet, hogy már Te is láttad ezt a weboldalt):

[link]

2022. márc. 26. 13:08

Ismeri -e valaki a Biztos Kész Kft. állásközvetítő céget?

Mennyire megbízhatóak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook