Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bizsu lógós karkötők fórum

Bizsu lógós karkötők (beszélgetős fórum)


9. 2ab16d5612 (válaszként erre: 8. - Bichi)
2016. jan. 19. 13:31
hanem 10x-es áron... kinek kell? :D
2016. jan. 19. 12:49
Bijou Brigitte boltok tele vannak ilyenekkel, persze nem aliexpress-es árakon :)
7. gabbbicica (válaszként erre: 6. - 0084acbe42)
2016. jan. 19. 12:28

én is ebay és aliexpressről veszek mindent.


Én is a pandorára vagyok rákattanva, vettem készen is, illetve vettem 1 db nyaklánc alapot, 1 db karkötő alapot, és egy rakat gyöngyöt, charmot és reggel átfűzöm 3 perc alatt, így kb. mindennap új karkötőm és nyakláncom van, színben a ruháimhoz illő :)

2016. jan. 16. 12:43
Én is ebayről aliexpressről veszem ezeket a dolgokat. 3-400ért ingyen postával már nagyon szép karkötőket tudsz venni, még olcsóbban kijösz mintha te csinálnád. Lehet venni külön charm-okat is. láncokat is, a választék végtelen :) én a pandora stílusú karkötőkre vagyok rákattanva, nagyon szépek vannak a választék pedig kiapadhatatlan :) Feltettem két képet az adatlapomra, az egyik (köves) 800 forint volt a másik 300.-
2016. jan. 16. 12:41

Én hobbi kreatívban szoktam ilyen gyöngyöket venni.

Az elkészítése pedig nem tűnik nagydolognak.

4. elbb
2016. jan. 16. 12:34
alapanyagokat érdemes webáruházakból összeszedni, meska, stoklasa, gyöngyáruház, andevi stb.
3. elbb (válaszként erre: 1. - Zsannni)
2016. jan. 16. 12:31

az elvégzéshez kell hajtogatható bőrvég.

ilyen: [link]


ebbe beleragasztod a szalag végét, és egy-egy karika segítségével hozzáfűzöd az utolsó láncszemekhez.

2016. jan. 16. 12:21

[link]


én ilyeneket e-bayről rendelek.. 2-500 forint és ingyenes szállítás (2-4 hét szállítási idővel kell számolni) de viszonylag tartósak, kb annyira mint bármelyik bizsu. fontos hogy kiemelt eladótól kell venni, nagyobb eséllyel kapod meg.

2016. jan. 16. 12:13

Sziasztok!


Segítséget szeretnék kérni, hogy hol lehet venni ilyen karkötőket? (felteszem a képeim közé) Vagy az elkészítéséhez hol lehet beszerezni a hozzávaló anyagokat pesten? Vannak gyöngyboltok, jártam is már mindegyikben de ilyen szép kis rózsákat meg kiegészítőket sehol nem láttam.

A másik, hogy ebben a karkötőben a láncba be van fűzve egy anyag, azt hogy kell elfűzni a végén? Köszi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook