Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Bizonyos gyógyszerektől tényleg alakulhatnak ki striák? fórum

Bizonyos gyógyszerektől tényleg alakulhatnak ki striák? (tudásbázis kérdés)

2013. szept. 4. 13:28
:*(orulok,hogy tul vagy rajta....
11. jooeva (válaszként erre: 10. - a2823a1fb4)
2013. szept. 4. 06:58

Köszi! Igen, 15 évesen állapították meg, hogy vérzékeny vagyok, arra kellett a steroid, másfél évig szedtem. A bőrömet tönkretette, a kamaszkoromat, az immunrendszeremet, depressziós lettem.....

De ez már a múlt! Bár a betegségem maradt (autoimmun), de nem kell gyógyszer, van szép családom és boldog életem :)

2013. szept. 3. 21:26
Jooeva sajnallom:'(de te akkor biztossan beteg voltel?nem?
2013. szept. 3. 19:31
Nagy dózisú steroidtól sajnos a legnagyobb odafigyelés mellett is lehet hirtelen hízás, amit a bőr nem bír el és striás lesz.....Tapasztalat, saját bőrön....1 hónap alatt +15kg.
2013. szept. 3. 14:30
Koszonom,hogy valaszoltok:-)
2013. szept. 3. 14:30
Hízástól, fogyástól illetve hírtelen növéstől lehet.Gyógyszertől nem alakulhat ki.
2013. szept. 3. 14:24
22to vagyok:-)
2013. szept. 3. 14:23
Erre nagyon odafigyelek,hogy nehizzak hirtelen....mivel hormon benne van,hogy tulzott etvagy lehet tole....
2013. szept. 3. 14:23

Vagy nőlsz, bár gondolom nem tizenéves vagy ,aki 1 hónap alatt nő 10 cm-t :)

Én is szedek gyógyszert, de nem attól van. Nekem már 12 éves korim óta, hol van hol nincs.

2013. szept. 3. 14:22
Nem hiszem. Csak ha hírtelen hízol.
2013. szept. 3. 14:20
Pajzsmirigy gyogyszert szedek[pajzsmirigy hormon]ettol lehet?
2013. szept. 3. 14:19
Bizonyos gyogyszerektol tenyleg alakulhatnak ki striak?[mellekhatas]

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook