Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bizarr ötletek fogyáshoz fórum

Bizarr ötletek fogyáshoz (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bizarr ötletek fogyáshoz

1 2
8. 7e137d638c (válaszként erre: 7. - Derya)
2014. szept. 28. 13:41

Igazad van, az a természetes és elsőrendű ...

Itt most a bizarr ötleteket gyűjtögetjük össze.

7. Derya (válaszként erre: 4. - 7e137d638c)
2014. szept. 28. 13:25
a testedzes, illetve az etkezes megvaltoztatasa nekem logikusabb lepesnek tunik... :-)
6. Derya (válaszként erre: 3. - Loch ness)
2014. szept. 28. 13:24
amikor tulsulyom volt, en mindig szuk ruhakban jartam (most is, hogy nincs :-)), a kirakatokban, viszzsatukrozodesekben mindig lattam magam es nem annyira tetszett a latvany, ez arra osztonzott, hogy lefogyjak.
5. Castia (válaszként erre: 2. - Mafalda)
2014. szept. 28. 11:31
Vegyél egy kék lencséjű szemüveget, és meg van oldva. :)
2014. szept. 28. 10:16

A fordított kézzel evést ha kipróbálom, először is egy hatalmas előkét kell a nyakamba kötni, mert a leves fele a blúzomon fog kikötni. Csupa haszon fogyókúra esetén!!! :)))


Mástól olvastam, és én is csinálom:

- egy olyan blúz (szoknya, nadrág, ruha) van kiakasztva, hogy mindig szem előtt legyen. Elegendő csak egy mérettel kisebbet, hogy amikor felpróbálod, hogy esetleg-talán-talán, ne sok hiányozzon, és ez majd új erővel tölt fel

- aki hisz az elme erejében (egy régi-régi cikkben olvastam itt), hogy naponta meghatározott időt töltött azzal, hogy lecsukott szemmel vizualizálta önmagát vékonyan, csinosan...

Hogy ez mennyire segítette a sikeres fogyásban, vagy "csak" a hit, nem tudom, esetleg ki lehet próbálni ezt is, aki gondolja.

Nem tanácsként írtam, csak hogy: van/volt ilyen is!

2014. szept. 28. 09:54

Nekem is a fordított kézzel evés tetszett a legjobban! Amikor épp nem kapkodva kell ennem, ki is próbálom :) Bár mióta kalóriabázisozok, azóta tök jól megy le a súlyom, ritkán vagyok éhes.


A kék festék árát inkább egészséges ételekre fodítanám :)


A ruhákkal én is így vagyok. Kell, hogy csinosnak érezzem magam, másra nem tartozik, hogy nézek ki súlyfelesleggel. Közben azzal biztatom magam, hogy nemsokára úgyis új, csinosabb ruhatáram lesz - azokból a ruháimból, amik évek óta nem mennek rám :)

2014. szept. 28. 09:17

Ezek jó ötletek valóban.DE.Ha én állandóan szűk ruhában látom magam,akkor az élettől is elmegy a kedvem és még szomorúbb leszek a látványtól,így bánatomban eszek.Mert megérdemlem:)))

A kék színt meg az egész lakásban el kéne terjeszteni,ui.nem töltöm egész napomat a konyhában,nem is ott eszem,így az étvágy csak rám fog törni:))

De a fordított kézzel evést ki fogom próbálni.

Köszönöm az ötleteket!!!

1. tm21
2014. szept. 28. 09:08
A fogyókúrázók mindent megtennének a siker érdekében és néhány ötlet igen szokatlannak és bizarrnak tűnhet, mégis működhetnek. Itt most felsorolunk hat ötletet, amely segíthet önnek. Próbálja ki, hisz a siker érdekében, ha el is hisszük, minden működhet!

Ugrás a teljes írásra: Bizarr ötletek fogyáshoz
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook