Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Biszexuális vagy kíváncsi? fórum

Biszexuális vagy kíváncsi? (beszélgetős fórum)


30. Hatvanas1 (válaszként erre: 29. - Dafke)
2021. okt. 21. 21:45
"marha jó dolog bármilyen kisebbséghez tartozni. Csupa-csupa előny, " Egyet értek veled ebben. Tapasztaltam az előnyét, hogy biszex vagyok.
29. dafke
2021. okt. 21. 19:33

Mivel a heteroszexuálisok aránya jóval magasabb, mint a többieké (nem véletlen hívjuk szexuális kisebbségnek), ezért a nagy számok törvénye alapján nyilván kevesebb leszbikus kapcsolódása volt, mint heteroszexuális.

Én maximum annyit jelentenék ki, hogy nem találkozott olyan nővel, akihez lelkileg vonzódott volna. Ennyi.

A másik dolog, hogy ha ő magát biszexuálisnak vallja, akkor biszexuális. Neked barátként el kell fogadnod, hogy így definiálja magát. Ez a legtöbb, amit egy barát adhat. Hogy ha én azt mondom magamról, hogy biszexuális/transz/queer/aszexuális, vagy akármi más vagyok, akkor elfogadja, és nem tűnődik azon, hogy esetleg meghibbantam. Kevés ilyen barát van, hát légy te ilyen. <3

Ezt a divat dolgot hagyjuk már, marha jó dolog bármilyen kisebbséghez tartozni. Csupa-csupa előny, hogy a társadalom ferde szemmel néz rád. (Értsd akármilyen kisebbségre.)

28. Hatvanas1 (válaszként erre: 20. - Aerinel)
2021. okt. 21. 12:24
Szerintem nem tipli. A férfiak szerepe a az életkörforgásában a megtermékenyítés. A természet ezért gondoskodik arról, hogy legyen mivel meg is termékenyíteni. Vannak időszakok amikor a szexuális igények nem találkoznak egy nő férfi párnál, viszont a férfinak egy idő után meg kell szabadulni az örökítő anyagától, mert az folyamatosan termelődik. S bizony megkeresi a módját. Ez általában maszturbágatással, vagy más nővel. Ez utóbbit nem mindig lehet megoldani mert a nők nem csak egy gyors "ürítésre" vágynak. De vannak olyan férfiak akik erre kaphatóak, lévén mert a férfik a szexet ilyen esetben jobban elfogadják hajlamosabbak az érzelem nélküli szexre a fentiek miatt. A férfi aki segít a férfitársának megszabadulni az örökítő anyagtól, vagy szopással vagy úgy, hogy megdugja azt aki ebben segít mintha nővel lenne. Tehát biszex módon. Nem hiszem, hogy ez betegség lenne. Évezredek óta létezik és nem volt ezzel semmi gond amíg az egyház nem kezdett ebbel problémát csinálni.
27. vacsa (válaszként erre: 25. - Aerinel)
2016. jún. 29. 06:15

Ő volt az első. Oké. De nem az utolsó. Még csak tanulod a szexet/szerelmet.

Kîván téged? Az semmi. A férfiaknak az könnyen megy. Az érzelmi kötelék erős? Nem, nem az.


Ti elvagytok egymással, ez nagyon kevéske, pláne hogy nem is őszinte.

26. polivinilklorid (válaszként erre: 20. - Aerinel)
2016. jún. 28. 22:00
Én biszex vagyok, de bi férfival nem lennék együtt.
25. aerinel (válaszként erre: 23. - Vacsa)
2016. jún. 28. 21:46

Nekem o volt az elso. Különleges. A szex jol működik kozottunk. Es tenyleg kivan is engem. De nem vagyok neki eleg ezek szerint.

Eleg sokat vagyunk egyutt, nagyon kozel lakunk egymáshoz. Az érzelmi kötelek erős, de a titkolózáshoz es a megcsalashoz nem eléggé.

24. fe1b44766a (válaszként erre: 1. - 8f6200abcd)
2016. jún. 28. 20:13

Biszexualis.

Attol meg, hogy ferfival akarja leelni az eletet szexualisan vonzodhat a nokhoz is. Es a nokkel csak szex. Ez biszexualitaa.


Nem kell ezt tulbonyolitani amugy. (:

23. vacsa (válaszként erre: 20. - Aerinel)
2016. jún. 28. 20:01

9 hónap összvissz. Pár hónapja aligszex. Gondolom egyébként sem vagytok sokat együtt.


Nem rólad fantáziál, te meg nem kívánod a szexet...


Ez már így is gáz. A többi csak hab a tortán.


Tipli.

22. Édi982 (válaszként erre: 20. - Aerinel)
2016. jún. 28. 19:55

szerintem tipli.

Ha az a vágya hogy egy nő arcára élvezzen vagy két nővel legyen édeshármasban azt meg tudod neki adni. De ha le akar cumizni egy farka.... azt nem. Előbb utóbb keres egy lecumizható farkat.... és te nagyon rosszul fogod magd érezni miközben a gyerekszobában alszik egy csöppség és te inkább a homokba dugod a fejed. Szerintem.

FUSS!

2016. jún. 28. 19:39
Ha más nőkkel beszélgetne és "hokizna", akkor tipliznél?
2016. jún. 28. 18:03

Sziasztok!

Kicsit regi mar a fórum, de hátha. :) a barátommal 9hónapja vagyunk együtt. Azt mondja nagyon szeret, en vagyok a legfontosabb neki. Egyetemista vagyok es a jogon nagyon brutális egy vizsgaidőszak, illetve neki is nagyon sokat kell dolgozni. Igy az utóbbi nehany hónapban az egyuttleteink száma jócskán lecsökkent. Bar ez az en hibám, mert a stessz miatt nem nagyon kívánom a szexet. A minap használtam a laptopját es sajnos meglepve tapasztaltam, hogy mas férfiakkal beszélget. (Tudom nem szep dolog mas levelezésébe beleolvasni, de nyitva hagyta a weblapot.) Sose mondta ki nekem, hogy biszexuális lenne es az ottani levelezéseiben is azt írja, hogy csak kiváncsi, es csak hoki, mert a nőket szereti es van is barátnője, szoval fontos neki a diszkréció. Nem talalkozott senkivel sem, csak régen volt egy-ket masztija mas sraccal. Ez nagyon nem járja, hogy mellettem ezt csinálja. Szerintetek mit csináljak? Tipli?

19. 8406695cc0 (válaszként erre: 17. - Lara1984)
2012. máj. 3. 02:50

Az elobb is már megfordult a fejemben, de most mégegyszer, így leírom.


Szerintem 15-16 évesen, amikoris ezt mondta, nem igazán volt tisztában azzal, mi a lelki vonzódás, vagy...nem feltétlenül kell olyan fiatalon tudni...


és ha belegondolunk, 18évesen is érezheti valaki, hogy "ennél nagyobb szerelem nem létezik", de késobb mégis kialakulhat valami mélyebb és forróbb...sot!


Szóval van boven ideje a lányok felé történo lelki vonzódásnak is megérnie.



Személy szerint 18 évesen még én is kiváncsi voltam, milyen lehet megcsókolni egy lányt, sot, egyszer egy borozgatós este majdnem meg is történt, de az utolsó milliméternél még "pityókásan" is azt éreztem, hogy fúj, erre nem vagyok képes. Azóta méginkább taszító érzésem van, ha csak elképzelem (nem szeretek ezen képzelegni, csak nnna, értitek, ha valamirol eszembejut, hogy kibogozzam és esetleg 3év alatt 2x történt ilyen), hogy egy lánnyal...és akkor még hagyján, hogy eljutok oda, hogy valahogy megcsókol egy lány egy másik lányt, de a folytatástól émelygek. Rossz értelemben.


Viszont eszembe jutott egy történet. Hangképzés órán éppen bejött egy látogató exnövendék a tanáromhoz és elkezdte mesélni, hogy egy (sz)operettszínházban dolgozik és mindenki fuz körülötte mindenkit. Ès mikor tiltakozik, hogy o nem társ ebben, mindig mondják neki, hogy "Nem vagy te hetero, csak túl makacs".

18. Lara1984 (válaszként erre: 16. - Bnedora)
2012. máj. 3. 01:47

Kérdésedre kérdéssel válaszolok:

Hogy lehet egy, a gyakorlati szexualitás terén még tapasztalatlan tinire azt mondani, hogy heteroszexuális?

A testi kapcsolat, bár fontos tényezö, de nem mérvadó.

17. Lara1984 (válaszként erre: 1. - 8f6200abcd)
2012. máj. 3. 01:41

Írtad:

"Aki biszexuális, az lelkileg is képes vonzódni mindkét nem felé."

Ez így van.

2012. ápr. 27. 07:33
Lehet, hogy buta vagyok, de hogy lehet valakire azt mondani, hogy biszexuális, ha nincs mindkét féllel testi kapcsolata.
2011. szept. 4. 10:05
Sziasztok!Elég ciki lesz amit be irok de vállalom!3 éve ismerek egy Bi nőt már pár voltunk 5 honapig most is ujra pár vagyunk!Testi kapcsolat sosem volt kőztűnk de pasikkal persze van neki,hetekig nem ir nem keres amikor volt más párom akkor keresett mindennap!íMost ujra ő a párom de ugyan azok a problémák elő jőttek nem keres stb!Szerintetek mit tegyek?És bi vagy hetero lehet a leirtakbol?Kőszőnőm a választ
2009. dec. 18. 19:56
A nemi orientáció már egész kislánykorban kezd kialakulni. Fontos, hogy a környezetben, a társaságban ne legyenek nagyon negatív példák. Ez lányok esetében ugye durva, iszákos, agresszív apa vagy közeli férfi hozzátartozó... Az is fontos lenne, hogy a fiúk se hagyjanak benne rossz emlékképet..., hiszen 20-22 éves korra alakul ki viszonylag a stabil, érett nemi idenditás. Persze egy alkoholos buli elég ahhoz, hogy belekóstoljon, és ha ez pozitív élmény számára, akkor annak annyi...
13. 8f6200abcd (válaszként erre: 12. - Roni24)
2009. aug. 16. 20:26
:) Próbálok az lenni. :)
12. Roni24 (válaszként erre: 11. - 8f6200abcd)
2009. aug. 15. 15:46

Bizony, igazad van!

Nagyon jó barátnő vagy! :)

11. 8f6200abcd (válaszként erre: 10. - Roni24)
2009. aug. 15. 15:30

Igen, ez így van.

Hát elpártolni mellőle biztosan nem fogok. Nem vagyok olyan, mint egy másik lány ismerősöm, aki megtudta az unokatestvéréről, hogy leszbikus, aztán azóta szóba sem áll vele, mert attól fél, hogy letámadja... Szerintem ez nagy butaság. Mivel, ha folyton attól kellene félni, hogy letámadnak, akkor nem csak a leszbikusoktól, biszexuálioktól, hanem a heteróktól is. Aztán akkor ennyi erővel mindegyik nő félne a férfiaktól, mert nehogy letámadják, vagy akár fordítva... Érdekes dolgok ezek.

10. Roni24 (válaszként erre: 5. - 8f6200abcd)
2009. aug. 15. 15:20

Na, nem is azért mondtam, mert Ő is divatból csinálja, hisz etéren nem ismerem, ezt Te tudhatod! :)

Viszont lehet, hogy ez már több mint kíváncsiság, hisz egy heteroszexuális se vonzódik mindenkihez a másik nemből, a hetero is (jobb esetben) megválogatja a partnereit, még akkor is, ha nem vonzódik hozzájuk lelkileg! :)

9. 8f6200abcd (válaszként erre: 8. - Szép mese)
2009. aug. 15. 14:12

:D Nem. Engem valahogy ez sosem vonzott, érdeklődés szintjén sem.

Azért tudom ilyen részletesen, mert elég sok mindent megosztunk egymással, vagyunk olyan jó barátnők, hogy már apró jelekből is megértjük egymást. De erre valahogy nem merek rákérdezni... nem tudom miért, de valami visszatart. Pedig tudom, nem reagálna rosszul.

8. szép mese (válaszként erre: 6. - 8f6200abcd)
2009. aug. 15. 08:09
Lindus, nem Te vagy véletlenül ez a "barátnő"?
7. 8f6200abcd (válaszként erre: 4. - E799f80651)
2009. aug. 14. 23:17
Ő már bőven túlment a csókon, nem is egyszer.
6. 8f6200abcd (válaszként erre: 3. - Szép mese)
2009. aug. 14. 23:16

Igen, úgy értettem a lelki vonzódást.

Engem nem zavarna, csak most ez a kérdés engem nagyon foglalkoztat. Rákérdezni nála nem nagyon merek, pedig tudom, hogy nem reagálna rosszul, mert tényleg nagyon nyitott, értelmes lányról van szó, aki nem dramatizálja túl a helyzeteket, és nem kezdeni háborogni, hogy mit vájkálok a nemi életében.

5. 8f6200abcd (válaszként erre: 2. - Roni24)
2009. aug. 14. 23:15
Valóban eléggé divattá vált, bár szerintem ő nem divatból csinálja. Nem is veri nagy dobra. Nekem is egyszer elmondta, hogy ez van, ha továbbra is akarok vele barátkozni így is, akkor örül. Engem ez persze nem zavar. Meg nagyon egy ideál van, amihez húz, a többi nő nem érdekli nemileg.
2009. aug. 14. 22:42

szia

igaz szexuális kapcsolatom nem volt még lánnyal, de csókolózás az igen, néha eszembejutott, hogy milyen lehetne, de ennyi, nem hiszem hogy tovább mennék, főlg hogy férjhez mentem.

nincs ebben semmi rossz, egy szép lány mindenkiben megmozgathat valamit:)

3. szép mese (válaszként erre: 1. - 8f6200abcd)
2009. aug. 14. 22:14

Szerintem több, mint kíváncsiság, ha azt mondja testileg vonzódik a nőkhöz.


Lelkileg vonzódni, azt jelenti szerelmesnek lenni?


Téged zavarna, ha valóban biszexuális lenne a barátnőd?

2. Roni24 (válaszként erre: 1. - 8f6200abcd)
2009. aug. 14. 21:49

Szia!


Ha lelkileg nem érinti meg egy lány sem, akkor szerintem csak kíváncsi, az is biztos, hogy élvezi!

Sajnos manapság már szinte divattá vált, hogy a saját neméhez vonzódjon az ember! :S Mert miért is ne..... vajon milyen lehet...... Ha meg nem tetszik nem csinálja többet!

:S

Elég elkeserítő...

2009. aug. 14. 21:29

Egyik barátnőmön régen észrevettem, hogy vonzódik a saját neméhez is szexuálisan, de mindig fiúkkal járt. Ez olyan 15-16 éves korunkban volt. Egyszer rákérdeztem, hogy biszexuális-e. Ő nagyon normális hangnemben, mosolyogva azt válaszolta, hogy igen, legalábbis így érzi. Azt is mondta, hogy a nők felé csupán testileg vonzódik, szóval nem tud nővel párkapcsolatot elképzelni. Aztán én inkább ezt betudtam annak, hogy kíváncsi, mivel olvastam, hogy ebben a korban a lányoknál megesik ez. Aztán most, hogy 18 évesek vagyunk... még mindig tart nála ez, hogy vonzódik a nők felé is, sőt én azt vettem észre, hogy egyre intenzívebben.

Szerintetek biszexuális vagy kíváncsi fiatal lány? Mert én azt hallottam, hogy aki biszexuális, az lelkileg is képes vonzódni mindkét nem felé szerelmi téren.

Mi a véleményetek erről?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook