Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Birósági itéletek!Mennyire tartod igazságosnak? fórum

Birósági itéletek!Mennyire tartod igazságosnak? (beszélgetős fórum)


20. kingi7 (válaszként erre: 19. - Smudlaagi54)
2009. dec. 19. 14:35
Hát én se!!!
19. smudlaagi54 (válaszként erre: 18. - Kingi7)
2009. dec. 19. 09:22
Az hogy van igazság,én abban már nem hiszek!!
18. kingi7 (válaszként erre: 17. - Smudlaagi54)
2009. dec. 18. 22:48
Ez az egyik véglet... a korrupt rendőr 5000.- ért 2 év letöltendőt kapott...hol az igazság?
2009. dec. 17. 18:41
Most megint megdöbbentem:Az a fiú,amelyik halálra verte az osztálytársát tavaly,az felfüggesztettet kapott,egy másik diák 14 éves dühében padokat borogatott,és betört egy ablakot,az garázdaság miatt akár intézetbe is kerülhet!Hol az igazság?
2009. aug. 13. 07:28
Nagyon sok esetben nem igazságosak!!
2009. márc. 22. 15:10
Egyáltalán nem tartom igazságosnak!
14. kingi7 (válaszként erre: 13. - Anyagi)
2009. márc. 22. 12:39

Ez igaz...

Egy ismerősömnek egy balesetnél elvették a jogsiát már 2 éve, kiderült, hogy nem ő a hibás, most fogja visszakapni...

A két év alatt egy másik balesete volt, ahol egy rallizó motoros nekiment.

Helyszínelés....stb hozzáteszem, hogy non-stop vezet, a munkájához nélkülözhetetlen az autó...

Mivel nem volt jogosítványa így a testvére adatait diktálta be, félt, hogy bármi lesz...

nos 4 évre itálték ez miatt első fokon, az ügyésznek kikerekedett a szeme...

Hol itt az igazság?

13. Anyagi
2009. márc. 2. 19:00
A bíróság nem igazságszolgáltatás, hanem jogszolgáltatás.
2009. jan. 15. 13:29

Szégyen!!!!!

Megerőszakolnak egy kisfiút és akkor csak 1,5évet kap érte az a rohadék. Ilyenkor jó lenne a halál büntetés. Vagy én tuti, hogy lenyesném annak a szemétnek a f...át. Egy ártatlan kisgyereket rontott meg, és csak ennyit ér! Gusztustalan.

2009. jan. 15. 13:25

Nekem volt 4 birósági itéletem, és mind a 4-ben igazságosan döntöttek ! Attól eltekintve, hogy az ellenfelem minden aljas huzást megpróbált, mégis én nyertem, nem beszélve arról, hogy 3 itélet nem a szülövárosomban született.

Most ölheti a méreg a törpilla Evikét, hogy VESZITETT !

2009. jan. 15. 11:02
Egyetalán nem tartom igazságosnak.A szegény embert az ág is huzza.aki a hibás mindig megussza
2008. okt. 9. 07:50
Nálunk olyan ember tanúvallomását fogadta el a biró,akivel saját bevallása szerint az utóbbi 15 évben talán 5-6 alkalommal találkoztunk,és a szomszéd faluban lakik.Ennek ellenére "tudta"hogy a párom édesanyjának nem volt semmi "baja".(Csak agyi érelmeszesedése volt már több mint 10 éve.)
2008. okt. 3. 15:14
Ez messze nem igaz, hogy "hozott anyagból" dolgozik a bíróság. Sajnos ráhatás, netán korrupció miatt születnek téves ítéletek. Mutatja ezt az a tény is, hogy számtalan esetről tudunk, amikor a vádlott elmondja, a bírók a mellette szóló bizonyítékokat lesöporte az asztalról, és számtalan esetről tudunk, amikor a bünözőnek, vagy egy süket, vak szemtanunak nagyobb hatalma van, mint a megvádolt embernek.
2008. szept. 11. 21:45
A baj az, hogy a bíróság "hozott anyagból" dolgozik. A jogszabályok minősége nagyon változó. A mennyiség pedig e téren nem csap át minőségbe.
2008. júl. 31. 08:47
Manapság inkább jogszolgáltatás van és nem igazságszolgáltatás.
2008. júl. 26. 18:08
Bírósági ügyeket csak Tv-ben látok,újságban olvasok, vagy rádióban hallok ahol bizony sok igazságtalanságra deről fény. Soha nem is volt igazság! Talán nem is lesz,de bízni kell abban, hogy egyszer mindenki elnyeri méltó büntetését. Ki így, ki úgy.
2008. júl. 24. 06:53
Most olvastam,hogy a Nógrád megyei Biróság az I.kerületben lévő lakásba költöztetett be egy most szabadult bünözött.A tulaj arra ment haza,hogy a cucca az utcán van,az illető életveszélyesen megfenyegette,és senki nem tesz semmit,mondván ott a birósági itélet,ami szent és sérthetetlen.Az illető bejelentkezett a lakásba,a tulaj tudta nélkül.Az illetőnek a VI.vagy hanyadik kerületben van a nyilvántartott lakása.Ennek ellére döntött igy a biróság.
2008. júl. 19. 17:25

Nem véletlen, hogy Jusztíciának, az igazság istennőjének be van kötve a szeme!!!.....


Az igazságot és a gazságot csak egy apró "i" betű különbözteti meg !!!......

2008. júl. 19. 17:10

Halihó!!

Mindenki igazságosnak tartja az utóbbi idők birósági döntéseit?Csak az én szememet csipik az igazságtalan itéletek?A Juszt is azt mondta letölti a közmunkát amire itélték!Mert beszólt egy olyan embernek akit a biróság elitélt,mert millókat,bocs milliárdokat tüntetett el.Monokon azokat az embereket büntették meg több mint 1 millóra,akiknek az erdejét ellopták.

2008. júl. 18. 07:09
Az utóbbi időben szaporodnak az olyan birósági itéletek amitől az ember haja égnek áll!Mi a véleményed?Ott van például a Monoki ügy ahol azokat az embereket büntették meg (pénz büntetés)akiket megloptak,meg hasonlók.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook