Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bioptron lámpa tényleg használ? fórum

Bioptron lámpa tényleg használ? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
ápr. 13. 21:56

SZiasztok!

Én is infokat keresek Bioptron Pro 1 -hez

Ezt találtam, 2009. évi, de hasznos dolgok vannak benne.

Érdemes elolvasni.

[link]

101. Natani
2020. szept. 29. 22:22

Sziasztok,

Látom rég nem volt forgalom a fórumon, de tudom, hogy manapság is sokan olvassák, hiszen is most találtam csak rá.

Örülök, hogy sok valós pozitív tapasztalat van itt a lámpával kapcsolatban, ajánlok nektek egy cikket, amely a 'bioptron lámpa kezelés kölönböző betegségekre' témában kivonat jellegű:

[link]

100. andrea_l (válaszként erre: 98. - Kata800)
2014. aug. 14. 15:48

Szia,

Mindenképp menjetek orvoshoz a kisfiaddal! A lámpa biztosan csillapítja a tüneteket és a duzzanatot, de lehet, hogy komolyabb belső sérülése is van. Egyébként a zepter oldalán kérhetsz tanácsot, hogy milyen lámpát érdemes vásárolnod. De mondom, ha használod is, a dokit semmiképp se hagyjátok ki!

99. Cetrin
2014. júl. 15. 08:07

A kókuszolaj és a szódabikarbóna gyógyító ereje


“Azt hittük, már nincs remény, de akkor elkezdtünk hinni a természet erejében…” Létezik természetes gyógymód, csak hinni kell benne. Kyneret édesanyjánál 3 éve diagnosztizáltak bőrrákot az orvosok, annak is a legagresszívabb típusát. Az orvosok közölték, a kórházi kezelés felesleges, ugyanis a stádium annyira előrehaladott volt.

” Az anyukám anyagcsere-egyensúlya teljesen felborult, és egy eléggé ronda seb formájában mutatkozott meg a rák a fejbőrén. Gyakran vérzett, sebesedett, újra és újra. A seb olykor hámlani kezdett. A 3. év körül már nem csupán hámlott, de egyre nagyobb lett. Sajnos már súlyosabb volt a helyzet, mint mikor orvosok kezei között volt.

A házi orvos a bőrgyógyászatra küldött minket, az orvosi beavatkozás azonban már veszélyes lett volna. Ekkor kezdtem el keresgélni az interneten, ahol találtam egy természetes gyógymódot a szódabikarbónával. Meglepődtem, amikor több száz hozzászólással találtam szemben magam, melyekben a rákölő hatásaira esküdtek a korábban rákban szenvedő emberek.

A kúrához szükségem volt gyógyszertári szódabikarbónára és kókuszolajra. Egy-egy teáskanálnyi adagot használtam, amit addig kevertem, amíg sűrű, krémszerű masszát kaptam belőle. Ezt alkalmaztam minden nap a sérült területen.


1) 1. Nap


2) 5. Nap


1. Az első éjszakát követően 2-szer használtam egy nap. Ekkor a fejbőrén a seb még csúnya volt.

2. A kezelésnek köszönhetően a seb egyre szebben kezdett kinézni. A keményebb rész lehámlott, éjszakára egyedül kókuszolajat használtam a fertőtlenítéshez.



3) 6. Nap


4) 11. Nap


3. A fejbőrön lévő csúnya seb szinte teljesen eltűnt, a véres részek halványodni kezdtek.

4. Azokon a helyeken, ahol keményebb volt a seb, éjszakára szintén csak fertőtlenítést használtam.



5) 14. Nap


6) 18. Nap


5. A seb helye egyre kisebb…

6. A felület teljesen gyógyult, a nyílt rész “bezáródott”, a kezelést ritkábban, 2 naponta ismételtem.


7) 22. Nap


8) 38. Nap


7. A gyógyuló felületről mindig, óvatosan eltávolítottam az elhalt hámréteget.

8. Mai napig- A rákos bőrrész gyógyult, a rák nyomai eltűntek. Ma már csak szódabikarbónát, pici kókuszolajat, almaecetet vagy csak sima ecetet teszek egy vattára és azzal fertőtlenítem a fejbőrt.

Az orvoshoz visszatérve , meglepően csodálták a kórházban a gyógyult édesanyám, és azt, ahogyan nem adtuk fel a reményt, és küzdöttünk a rák ellen!

Remélem tapasztalatom, küzdésünk, hitünk a természet erejében segítségére lehet bárkinek az egész világon”

2014. jún. 24. 15:36

Sziasztok!

Kisfiam homlokát megütötte a lengő hinta.

Koponya zúzódása lett. Szerencsére pár nap alatt lement a nagy duzzanat és a vérömleny, de a szemöldökei között maradt pici csomócska.

Segíthet a bioptron lámpa meggyógyítani? Elmúlhat a lámpázással a dumó a fejecskéjén?

Nem ismerem a lámpát, milyet vegyek?

Köszönöm ha segít valaki!

97. matorn (válaszként erre: 96. - Nagyon régi)
2014. máj. 28. 12:55

Szia,

Szerintem írj nekik a facebook oldalukra, nekem ott másnapra válszoltak a kérdésemre :)


Addig is jobbulást!

2014. márc. 10. 16:44
Idegsérülêsre, szalagra, könyökcsonttörésre (gipsz már nincs, fémek, csavarok igen) kis lámpánál van, milyen színt, hogyan használjak? Köszönöm...
95. grizus
2013. ápr. 18. 05:14
A bioptron lámpa semmit sem ér.
94. Dior3 (válaszként erre: 92. - Zizbiz)
2013. ápr. 12. 10:18

Szia!


Nagyon jó ötlet lámpázni!Igy hegmentesen fog gyógyulni !

93. Ditta67 (válaszként erre: 92. - Zizbiz)
2013. ápr. 12. 09:07
Szerintem igen! Sokkal gyorsabban gyógyul!
92. zizbiz
2013. ápr. 12. 08:55

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni.Kislányom tegnapi nap folyamán elesett biciklivel és felrepedt a szája.Kórházba összeragasztották neki.Kb.5 nap múlva jön le a ragasztó,de nem tudom mi lesz alatta.Gondolom valami nyoma maradni fog,ezért gondoltam a lámpára.Szerintetek érdemes lenne lámpázni??? Köszönöm a válaszokat!

91. Dior3
2013. ápr. 2. 14:24

Sziasztok!


Gyulladásnál kék színt javasolnék aztán a zöld színt ami fertőtlenit és nyugtat..

Naponta többször 2-3 alkalommal lenne jó kezelni.

remélem tudtam segíteni !

Szép napot és jobbulást !

90. Zizisicc (válaszként erre: 88. - Lisy50)
2013. márc. 22. 13:48
Szia, köszönöm a választ! Ahogy utánaolvasgattam itt-ott, én a kék lencsére tippeltem, esetleg a zöldre.
89. Lisy50
2013. márc. 22. 07:36
Olvastam a hozzászólásokat, valaki azt írta, ne vegyen senki használtan, nem tudom miért? Ha működik, ég a lámpa, mi baja lenne? Mi 2 éve vettük használtan, semmi baja, és szinte fél áron volt!:))Igazából unokáim állandó felső légúti betegsége miatt vásároltuk a gyerekgyógyász ajánlatára, mivel azt mondta jobb mint az infra,és igaza volt, látványos a javulás, én a vállízület fájdalmaimra használom rendszeresen,és mindenkinek merem ajánlani!
88. Lisy50 (válaszként erre: 86. - Zizisicc)
2013. márc. 22. 07:21
Szia! Szín nélkül 2X6 percet szoktuk,ráteheted a füledre!
2013. márc. 22. 06:54
nem
2013. márc. 21. 22:35
Sziasztok! Tud vki nekem segíteni? Kis lámpám van, középfülgyulladásnál melyik színes lencsét javasoljátok, és hány perc lámpázást?
2013. márc. 20. 08:07
Sziasztok!Csúcs a Biotron lámpa, én csak ajanlani tudom. Édesapam használta komoly hátgerincműtét után és nagyon hamar begyógyult a seb. Most pedig a kipukkant viszér miatt keletkezett sebért használja minden nap :)
84. jopi66
2013. jan. 25. 12:57

Üdv mindenkinek!Egyetértek Dior03 hozzászólásával.

Szerintem értelme az eszmecserének akkor van ha kultúrált formában megalapozott tapasztalatokra épülve folyik.A lámpa fénye ugyan polarizált de a látható fény tartományába esik és így amin át tud haladni, azon a felületen ,megfelelő mélységben fejti ki hatását.Így a gipszelt felületet nem tudja elérni, mert belátható okból azon nem tud áthaladni!De a néhány rétegű vékony gézkötésen, függően annak vastagságától, veszteséggel de kifejtheti a hatását!A nagy méretű II. típusú lámpa például a gyártói specifikáció szerint, közel 11cm mélyen hatol az emberi testbe, a tenyeremet teljesen átvilágítja, így a kissé fedett(átvilágítható anyaggal)területen is alkalmazható.Természetesen a veszteséggel amit

a kötés okoz, megnő a kezelés időtartama.

A mai napig kezelem magamat a lámpával és a saját tapasztalatomra építve kijelenthetem:A lámpa hatást fejt ki az idegsérült jobb lábamon és ez azt jelenti ha lassan is de folyamatosan javul az ingerület átvivő terület állapota, vagyis csökkent a zsibbadt ,érzéketlen terület nagysága a lábfejemen és a combomon!Peroneus sérülést szenvedtem el egy közlekedési baleset során és mivel most sok időm van informálódni így utána néztem főleg a neten,az ilyen jellegű sérülések gyógyulásának, nem találtam a lámpával történő kezelésre történő utalást.Ez nem azt jelenti hogy csak én próbálom kezelni így ,de minden esetre ritka lehet ezen módszer!?Kérem aki hasonló

tapasztalattal vagy ilyen jellegű módszerrel rendelkezik ,tegye közkinccsé!Mivel ez a jellegű sérülés a jobb lábam használatát nagymértékben akadályozza így a kezelést folytatom a lámpával .A baleset során az arcom is megsérült így itt is lámpáztam,nagyon szépen gyógyult a sebem, kisimúlt az arcbőröm, visszanyerte nagyrészben a formáját és színét.Aki ismert előtte az azt mondja alig venni észre a sérülés nyomait.Mivel a baleset után kb 10 héttel kezdtem

lámpázni, így világosan látszik, érezhető, látható a lámpa hatása az idő függvényében.Ezek a saját direkt tapasztalataim ,mindent éreztem és láttam a változást ezért vagyok a használat őszinte híve és nem azért mert anyagilag érdekelt vagyok benne!Várom és figyelem a hozzászólásokat, úgy gondolom ez egy jó fórum oldal ami mások hasznára és egészségére válik!Sikeres használatot kívánok mindenkinek!

2013. jan. 22. 22:13

Sziasztok!


A Bioptron lámpa fekélynél sebeknél óriási segítséget nyújt !

Szabad bőrfelületen érdemes kezelni -megjegyzem a sebnek és a fekékynek is az a jó ha sok oxígénhez jut vagyin minnél többet legyen kötés nélkül illetve az orvos által felirt krémekből csak kicsit és lámpázásnál nem kell!

Biztos mindenki jót szeretne a másiknak azzal ,hogy próbál segíteni -szerintem lehet erről eszmecserét folytatni kellemes hangnemben is ..mert az ember mindíg tanul!!

Szép estét mindenkinek !

82. CILUSKA (válaszként erre: 80. - Regin_a)
2013. jan. 21. 22:26

Az eredeti Bioptron lámpa polarizált fényt bocsájt ki.

Ha kételkedsz benne nézz utána a neten!

81. Regin_a (válaszként erre: 80. - Regin_a)
2013. jan. 21. 08:50
A 80-as kommentre ment
2013. jan. 21. 08:50

A lábszár fekélynél (más sebnél is) lehet kötésen (sőt gipszen) keresztül kezelni (lámpázni)."


Ekkora marhaságot ne terjessz!

Fogalmad sincs milyen fényt bocsájt ki ez a lámpa és a fényhullámok terjedéséröl

79. Ditta67 (válaszként erre: 78. - Idzváj)
2013. jan. 21. 08:03
Ártani nem ártasz vele.Mi erre még nem próbáltuk!
78. idzváj (válaszként erre: 76. - Ditta67)
2013. jan. 20. 20:37
Szia köszi ezeket használom és még egy eucerin hidratálot és rosex krémet is felirtak estére..szerinted a lámpa nem gyorsitaná a folyamatot? kb 2 honap alatt helyre tud jönni? vagy mit lehet még?
2013. jan. 20. 18:00

A lábszár fekélynél (más sebnél is) lehet kötésen (sőt gipszen) keresztül kezelni (lámpázni).

Természetesen több időt vesz igénybe, hogy a hatása azonos legyen a "csupasz" felülethez képest.

A lábszár fekélynél arra kell vigyázni, hogy a seb felülete NE gyógyúljon be gyorsan, mert belül a váladékozás miatt még jobban begyulladhat.

Úgy kell lámpázni, hogy a seb széleit kell kezelni, vagyis kívülről befelé gyógyúljon a seb.

Alapszínnel hosszabb ideig kell egy-egy pontot megvilágítani.

Színterápiánál a zöld- és kék színnel felváltva lassan pásztázva kell kezelni.

76. Ditta67 (válaszként erre: 70. - Idzváj)
2013. jan. 19. 22:18

Ez elvonási tünet!

Az elocomot nem szabad huzamosabb ideig használni! Ezt tudhatná aki felírta neked.

Jót tanácsolt a rokonod.A bioderma termékcsaládból

éjszakára a Sensibio Forte,nappalra a Sensibio Rich krémet próbáld ki.Ha jó,akkor is el kell használnod legalább 2-őt mielőtt áttérsz a Light-ra.

Mielőtt megveszed nyugodtan olvasd el a patikában a tájékoztatót róla.

75. Ditta67 (válaszként erre: 73. - Tengerszem55)
2013. jan. 19. 21:48

Lábon fekély napi használat mellett 1 hó alatt teljesen meggyógyul.Ez tapasztalat.Kötésen keresztül nem tudom használ-e,de apukám napi 2-3-szor lámpázta csupaszon.

Te nem tudod levenni és visszakötni?

2013. jan. 19. 18:50

Sarok repedésre is ajánlott a használata?

Kicsi lámpám van színekkel.

2013. jan. 19. 18:35

Sziasztok!


Kölcsönkaptam egy kis Bioptron lámpát. Most lehet, hogy butaságot kérdezek, de kötésen keresztül is lehet hatásos? A bokámon van fekély, naponta kötözik, vagyis sosincs "csupaszon", pedig állítólag jó a hatása erre a betegségre is.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook