Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bioptron lámpa használható már 2, 5 hónapos korban? fórum

Bioptron lámpa használható már 2, 5 hónapos korban? (tudásbázis kérdés)


2010. máj. 5. 06:46
Nem túl rég megjelent egy könyv direkt erről a témáról, kismamáknak és kisbabáknak szól a bioptron lámpázásról, sok jó tanács van benne ezzel kapcsolatosan, hogy mikortól , milyen problémákra, hol érdemes használni, bár ide most konkrétan szerzőt és címet nem akarok írni, mert az már reklám lenne akkor, s ez ugye nem engedett....de ha ezzel a témával bemégy egy könyvesboltba, elvileg hallani kellett az eladóknak óla....már ha...én is könyvesboltban dolgozom...
10. jana48
2010. jan. 16. 17:27
A cukrot lejjebb viszi a sárga szín?-Napi kétszeri használatnál.
2009. febr. 27. 23:16
Én szoktam használni a gyerekeken már kicsi koruk óta, de az arcnál vigyázz, a szemébe ne világítson bele. Én is nagyon szeretem. 3 gyermek mellett nagyon hasznos
2009. febr. 27. 18:13
Én csak orvosi javaslatra merném használni.
2009. febr. 27. 18:10
Szerintem ha látta orvos a babádat a foltok miatt és azt mondja hogy csak tisztul akkor lámpázhatod a bioptronnal, ha más miatt van akkor amit felirnak kezelést amellett is lehet használni, de 3 cm távolságból 3 percnél nem tovább. kisgyerekeknél csak a csecsemőmirigyet NEM SZABAD lámpázni, mert ez felelős a növekedésért!
2009. jan. 27. 01:03
Szerintem várj vele.
5. 9bbb5bd983 (válaszként erre: 4. - Kime)
2008. nov. 12. 12:28
Értem. Szerintem kérdezzetek meg egy bőrgyógyászt. Talán azt fogja mondani, használhatjátok, csak nem mindegy, milyen színnel. Attól függ, mik azok az acrán. Ha gyulladás mással kell, mint mondjuk ha csak száraz foltok. De ezt biztos tudod. Szóval először tudni kellene, mi az.
4. Kime (válaszként erre: 3. - 9bbb5bd983)
2008. nov. 12. 12:24
Azért használnánk, mert a kislányunk arcán ekcémás foltok jelentek meg.
2008. nov. 12. 12:20

Szia!

Én nem használtam a lányomnak, mert igazából nem volt miért, de ha kellett volna, használtam volna. A hasa fáj? Én úgy tudom, ezeknek az egész piciknek is lehet alkalmazni, és mivel úgyis fekszenek, nyugton vannak, miért ne.

Mi magunknak használjuk, nagyon szeretem, mindig jót tesz.

2008. nov. 12. 12:19

nem

ezt szakembertol ill.orvostol kene megkerdezni,hogy babanal szabad e alkalmazni..es mikortol

1. Kime
2008. nov. 12. 11:51
Bioptron lámpát használt-e már valaki 2, 5 hónapos kortól?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook