Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Bio-sampont használtatok már? fórum

Bio-sampont használtatok már? (beszélgetős fórum)


2013. nov. 20. 16:20
Szia, en Faith in Nature-t hasznalok - sampont, balzsamot es tusfurdot is - es nekem bevalt, szeretem.
13. Vucu
2013. nov. 20. 15:46
nekem az egyetlen biosampon, ami bevált, az a Bema. Ez tényleg habzik, nem marad utána zsíros a hajam, mint a többi biosampontól..Ebben aloe vera van, attól habzik és a korpámat szépen el is mulasztotta :)Nem túl ismert, egy kis üzletben kapható a Csalogány utcában (Battyhány tértől nem messze).
2012. szept. 19. 22:07
Csak azt használok, és meg vagyok vele elégedve teljes mértékben, amiket próbáltam eddog: Logona, Sanoll, Farfalla, Faith in Nature
11. babyyy
2012. szept. 19. 20:45
De a sanoll is jól hangzik: [link]
10. babyyy
2012. szept. 19. 20:44
Nekem nem kell hogy habozzon :o) Én is vettem varga sampont (tudjátok a varga cseppek vannak benne) de aztán jobban megnéztem és van benne SLS :o( Jó volna tudni, hogy melyik jobb...Farfalláról hallottam jókat...konkrétan erről: [link]
9. Sötét_hercegnő (válaszként erre: 8. - Töprengő)
2012. szept. 19. 19:21
Én is úgy gondolom, hogy nem kell feltétlenül habzania a samponnak ahhoz, hogy tisztítson is, csak ez a megszokott szerintem mindenkinél.
2012. szept. 19. 19:10

Nincs jelentősége mennyire habzik meg a tisztítóhatás..

Úgy tudom. Különben ha nagyon habos sok víz kell leöblíteni. Ilyen vízdíj mellett..

2012. szept. 19. 19:02
Logonáról és Bioláról hallottam már, hogy ezek bio kategóriások, de még nem próbáltam őket. Logona tervben van amúgy. Alverdét használtam már, de abban is van SLS - bár elvileg azért, mert a vevői elégedettség szerint nem habzott eléggé. Korábban nem volt benne SLS.
2012. szept. 19. 18:48
Annyian mondanak annyifélét, hogy nem tudom eldönteni....mindenesetre valami SLS, PEG stb mentes sampont szeretnék.
5. Aquatica (válaszként erre: 1. - Babyyy)
2012. szept. 19. 16:06
én vettem 1x Németországban egy organikus narancsos bio sampont, szinte enni is lehetett olyan volt az összetétele. olcsó is volt, de én nem voltam elszállva. Hamar zsíros lett tőle a hajam. Aztán hatott rám a sok reklám meg az, hogy csak a BIO cucc a jó, hát vettem egy másik bio sampont attól meg olyan száraz lett hogy csak na.. nekem ez a tapasztalatom. de másnak lehet bevált.
2012. szept. 19. 16:01
Igen, ezek bio-samponok :o)
2012. szept. 19. 15:58

Egyiket se ismerem. Biztosan biosampon?

De kipróbáltam a szódabikarbónát szárazon a hajamba dörzsöltem, és így mostam.

2012. szept. 19. 15:49
Az érdekelne, hogy használtatok-e már bio-sampont és hogy bevált-e? Ilyenekre gondolok, mint a farfalla, Sanoll, Logona, Biola, Bioensam stb. Melyiket ajánljátok?
2012. szept. 19. 15:48
Bio-sampon, használtatok már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook