Bio CLA + T (beszélgetős fórum)


2010. máj. 5. 17:15
Elfelejtettem mondani, hogy oda figyelek az étkezésre is és napi 2 almát próbálok megenni,de igazából még csak napi 1 megy.Kevés kenyeret eszek de főtt kaját azt nem hagyom ki bármit megeszek csak mértékkel.
2010. máj. 5. 17:11

Sziasztok!

Hétfő óta kezdtem el szedni a Bio CLA+T, és nekem nagyon jó mert már most nem vagyok olyan éhes, és mintha teljesen más lenne a közérzetem.Jelenleg 76-kg vagyok hasról és combról kéne lefogynom mert belül összeérnek a combjaim nem győzök venni nadrágot,persze mellette kutyát sétáltatok néha futunk, meg itthon tornázok mellette.Bízom benne és kitartást kívánok mindenkinek.

Ui:Hozzá teszem azt is, hogy nem hiszek semmi fogyókúrás gyógyszerbe ezt azért próbáltam ki, mert ismerős mondta hogy gyógynövény készítményű.

Mindenkinek sok sikert majd beszámolok az eredményről.

2008. aug. 10. 09:02

Sziasztok!

1 hete kezdtm el szedni a Bio C.L.A+T-t

jelenleg még 98,3 kg vagyok.

3 gyermekem van és az első terheséggel/14 éve/ szedtem fel + 30 kg-ot amivel azóta is szenvedek.Múlthét szerdán volt 1 idegbecsípődésem a derekamban.Na akkor döntöttem el,hogy végre megveszem ezt a szert.Hallottam már sokat róla,de valahogy nem hittem benne mivel én is már annyi mindent kiprobáltam.

Most ott tartok,Hogy éjjel nem eszem ha felébredek.Nálam ez volt a legnagyobb baj,hogy arra ébredtem éjjel,hogy éhes vagyok és muszáj volt ennem mert leesett a cukrom.

Tornát pedig haspaddal/amit a tv-ben reklámoznak/ oldom meg és 2db 2kg-os súlyzóval.

Előírt súly amit leszeretnék adni de fokozatossan az 20 kg lenne.

A lényeg még az egészhez,hogy azért hhez is nagy kitartás kell.Nem szabad feladni.Sokan vannak úgy hogy az első doboz után sem fogynak.De a másodiktól biztós beindul NE ADJÁTOK FEL!!!

Nem vagyunk egyformák mindenkinek máskép reagál a szervezete!!!

További sok sikert mindenkinek!Várom a többi infót

2008. ápr. 22. 09:25
A "Van valakinek tapaszatalata a Bio-CLA-al kapcsolatban" c. fórumra írtam, ha gondolod, ott elolvashatod a tapasztalatomat. B.
2008. ápr. 21. 13:42

Szedett már valaki Bio CLA + T-t?

Mi a tapasztalat?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook