Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bio C.L.A. fórum

Bio C.L.A. (beszélgetős fórum)


2009. máj. 26. 10:02

Hello!


Most vettem egy T-set mert nem volt sima. . . hmm sokkal jobban bejön, átpártoltam én is, pedig a sima mellé is ittam mate teát de ez a T-s verzió most nagyon megtetszett, azt ettem ami jol esett és ugyanugy sportoltam, mint máskor és elég jo eredményt értem el, még magam sem hiszek a szememnek. Ja amugy kevésbé voltam éhes én is.

Hajrá csajok!

2008. dec. 3. 14:14
Tudja valaki, hogy lehet-e szoptatás mellet szedni? Nem bírok a kilóimmal, álllandóan édességet ennék. : (
2008. jún. 11. 08:03

Nekem jó tapasztalatom van ezzzel a termékkel. Pajzsmirigy alulmüködésem van, folyadékot nem tudok sokat meg inni )még a legszükségesebbet sem). Igy ezzel egy hónap alatt fogytam már 4 kg-ot. Kenyeret szinte nem eszek; ebédre vegyes zöldség párolva (mexicói) két darab kis méretű fasirttal; vacsora egy tányér főétel (de este 5-6 után már nem eszek). A kapszulát naponta csak 2x1-et szedek. reggel séta (kb. 20 perc a melóhely) meg vissza (heti 3 alkalommal legalább).

Ma viszont kerékpározás volt 16 km (oda-vissza); na majd csak alakul.

Sajnos a koleszterin csökkentő gyógyszertől hiztam meg 3 hónap alatt kb.12-14 kg-ot.

azt abba hagytam egy éve, a súly maradt, de nem ment le. Így elkezdtem ezt a kapszulát szedni és nagy örömömre szolgál, hogy megyeget lefelé a súlyom.

Na majd még később referálok.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook