Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Billy Blanks - Tae Bo fórum

Billy Blanks - Tae Bo (beszélgetős fórum)


1 2 3
2012. ápr. 16. 14:49

Sziasztok !

Öröm volt rátok találnom ! 2éve (akkor lettem állapotos)napi szinten űztem a tae-bo-t. Minden reggel munka előtt. És lefekvés előtt is időnként. Nagyon rá lehet kattanni-jó értelemben :)... Szülés utánsajna 15kg plussza vagyok jelenleg is. Remélem Billy és csapata elég inspiráló lesz, hogy hamar újra formában legyek. Tudom, hogy nem rajtuk múlik. Csakis rajtam. Sok sikert és kitartást hozzá nektek is...és nekem is... :)

73. yousei
2012. márc. 30. 22:01

Sziasztok!

Eternitys nem tudom. A taebo is cardio. Mert ugye zsírégető tartományban van a pulzusod. Szerintem. Egyszer csináltam végig, pedig jártas vagyok eme harcművészetben, még nekem is kihívás volt :D

2012. márc. 2. 00:39

Sziasztok!

Én is nekikezdtem , eszméletlen jó, de lenne 1 kérdésem. Olvastam valahol, hogy 1 óra mozgással 600-800 kalóriát el lehet így égetni Billy-vel. Szerintetek a tae bo-s edzéssel vagy inkább a bootcamp-es fitness/kardio-s edzésekkel lehetne ezt könnyebben elérni?

2011. dec. 6. 19:40

Hello "Tettestársak"! :)

a segítségetekre van szükségem.

én most kezdeném a billy féle szigorú edzést, csak az a bajom, hogy nincsenek meg a teljes workout-ok.légyszi aki tud segíteni, hgy honnan szerezhetem be a legolcsóbban ezeket, az siessen a segítségemre.

köszönettel

2011. aug. 10. 14:08

Sziasztok!

Valaki még csinálja?


Nagyon megtetszett és szeretném majd kipróbálni.



Szép napot!

2010. szept. 11. 21:45

Sziasztok!

Alig egy hónap után tegnap csináltam Billy-t és mit mondjak elég jól bírtam. Ma enyhe izomláz:)

Nagyon jól esett.

Veletek mi újság, igazán nagy a csend errefelé.

2010. aug. 30. 07:42

Halihó Mindenki!


Nekem a múlthetem nemigazán alakult jól torna szempontjából, mivel a munka mellé most az iskola is bejött, nehéz mindent összeegyeztetni.

De ma korábban keltem és azonnal irány a torna:)

Jah és hirdetem az "igét" rendesen. Már megfertőztem Billyvel az egyik munkatársam és imádja!

Szóval lányok, harcra fel, győzni kell! Nincs kifogás:)

2010. aug. 24. 14:25

Sziasztok.

Egy hétig semmit sem csináltam! Tényleg semmit. Érzem is kissé ellustultam, és ideje lenne nekilátni valaminek.

Veletek mi újság?

2010. aug. 16. 20:16
Én ma Tae Bo-tam , ráadásul az volt a címe advance level...hát jobban izzadtam, mint a simától:D Nah kinek milyen jelenteni valója van?:)
65. 1d1983f461 (válaszként erre: 64. - Rebecca33)
2010. aug. 14. 16:14

Nem, hanem normális ember, akinek igénye van a mozgásra. Én soha se szerettem mozogni, nem is nagyon mozogtam a kötelező tesi órákon kívül, azok is inkább rémálomszerűek voltak. Pedig ha gyerekként megszeretem a sportot....

Most általában azért tornázom, hogy kevesebbet mutasson a mérleg és mikor végig tornázom egy Billyt az tölt el örömmel, hogy ma is tettem valamit azért, hogy egy számomra szép eredmény legyen a mérlegen. De ha sovány lennék, akkor tuti nem tornáznék örömből:D

64. Rebecca33 (válaszként erre: 62. - 1d1983f461)
2010. aug. 14. 07:13

Ez aranyos:)

Sokszor nekem sincs kedvem, de aztán mikor elkezdem már nincs megállás. Sőt mondhatom, amikor egy nap kimarad szinte bűntudatom van. Akkor én fanatikus vagyok?????

2010. aug. 13. 17:20
lakalommal = alkalommal
62. 1d1983f461 (válaszként erre: 61. - Rebecca33)
2010. aug. 13. 17:20
Ha mindig örömből tornáznék, akkor havi egy lakalommal emelném fel a hátsóm...a lusta mindenemet:D
61. Rebecca33 (válaszként erre: 59. - 1d1983f461)
2010. aug. 13. 08:07
Igen ,ez igaz, de pihenni is kell, és ne feljtsétek, örömből kell tornázni:)
2010. aug. 12. 17:05
Sajnos csatlakozom a lusták közzé.................
2010. aug. 12. 14:39
Mennyi lusta ember egy mozgásról szóló fórumon:) De jövőhéten én is folytatom, tényleg:)
2010. aug. 12. 14:25

Kitartás, jön a tél, aztán belelendülünk rendesen.

Én keményen csináltam minden nap eddig és ma is nemsokára nekiállok, de jövő héten lesz két hetem amit elsunnyogok, megyünk nyaralni és nem fogok semmit tornázni:)

Addig is legyetek jók!

2010. aug. 12. 10:53
Most én is linkelek :-(. A nyári szünet nagyon betett nekem :-(. Nem is annyira időm nincs rá, csak iszony idegesítő úgy tornázni, hogy közben a kölykök gyilkolják egymást, és amúgy is lóg a belem, közben meg velük és kéne ordibálni :-). Megpróbáltam, az egésztől elment a kedvem, és csak még zabosabb lettem tőle. De lassan kezdődik az ovi, suli, és akkor semmi sem tarthat vissza :-)
2010. aug. 11. 16:35
Nálam szünetel mindenféle torna, mert szombat nyelvvizsga és inkább arra hajazok. De jövő héten előveszem ismét:) Még jó, hogy youtube -on van választék:)
2010. aug. 10. 08:22

Sziasztok.

Örülök, hogy egyel többen vagyunk.

Kinek hogy megy az edzés?

Én már ott tartok, hogy Billy van valamelyik 50 perceses, utána még lenyomok Rubint Réka 20 perc hasat:)

Azt hiszem kezd eldurvulni a helyzet. Tegnap hullát csináltam magamból, mert délután még bicóztunk is a kislányommal, férjemmel 20 km-t:)

De a tornával nem tudok leállni! Minden nap csinálom és csak vasárnap van a pihi.


Veletek mi újság?

2010. aug. 7. 21:24

Szia!

Üdvözöllek a tae bosok között!:D

Add meg az email címedet és küldök linkeket, hogy honnan lehet letölteni.

Nekem így van meg egy csomó! Lehet válogatni!:D

2010. aug. 7. 20:27

Sziasztok!


Én mostanában fedeztem fel magamnak Billyt (amúgy a mozgást is ) Már sok minden próbáltam (Norbi, Alexandra, Zumba...), de mindig visszatérek hozzá, mert annyira JÓ! Csak a Youtube-on találtam videóit, de annyira annyira megtetszett, hogy még többet akarok tőle. Most láttam itt felsorolva mennyi videója van Tae Bo és a Bootcamp-en kívül. Én az összeset akarom:))) Valaki tudna segíteni, hogy szerezhetném be? Ha valakinek van linkje, egyebe esetleg DVD amit áttud írni (természetesen nem ingyen) mindenre vevő vagyok!


Köszönöm előre is!


Hajna

52. scara.bosco (válaszként erre: 51. - Rebecca33)
2010. aug. 5. 09:26

Szinte pont így állunk :-). Én januárban kezdtem 82,5-ről, most vagyok 69. De én február óta mozogtam elég kemény edzéseket heti 6x. Én is a bőröm miatt aggódtam, nincs péndzem plasztikai sebészre .-). Nem mondom, ilyenkorra már szerettem volna 57-59 lenni, de így sem rossz.


A kötelet az egyik legnagyobb testépítős webshopban vettem (különben kimoderálnak)bolt.építő angolul :-). Proform a márkája és 3 különböző erősségű van benne. De szerintem a noname gumiszettel jobban jártam volna. Ez valami textiles gumi és nem nyúlik eléggé. Ezekhez ugyan jó, de volt egy csomó gyakorlat más videón, amit nem tudtam megcsinálni, mert hamar elérte a nyúlási véghatárt.

Az amped-et én is úgy gondoltam ki, hogy feltennék 1-1 csuklósúlyt, + seprűnyél :-)


Nekem is még a hasam nem annyira feszes (alsó). 2 gyerek, az 2 gyerek.:-)Jó nagy hassal, ahogy kell.

2010. aug. 4. 14:19

Előtte utána fotóm nekem sincs. Bánom hogy nem csináltam annak idején. 80 kilóval indultam februárban, most vagyok 73. Tudom nem nagy eredmény, de nekem igen sokat jelent, feszes a bőröm, izmos, már a hugom is dícsérte a lábam combom és karom, pedig ő nagyon kritikus:)

Egyedül a hasam ami még nem jó, de nehezen megy le a császár után meg főleg gondolom!

Még le akarok adni egy 10- 13 kilót.

Ti hogy álltok?

2010. aug. 4. 14:16

Sziasztok.

Én kb két hete most csak Billyt csináltam, az ab ultimat, meg basic volt meg egy két amped is. Én súlyzóval csinálom, de 1.5 kilóssal van néhány ami nehezebb, ezért gondoltam beszerzek egy kötelet. Te milyen gumikötelet használsz és hol vetted?

Az ampedet is súlyzóval csinálom, de amikor kihúzza akkor felkapom a seprűnyelet:)

Ideiglenes megoldásnak jó, nem tudom , valamit ki kéne találjak...

49. scara.bosco (válaszként erre: 48. - Fjodora)
2010. aug. 3. 23:00

Sajna fotóim nincsenek. Illetve olyanok nincsenek, amik csak ennek köszönhető lenne. Meg nálam csalóka a foót, mert 82 kilóval is viszonylag arányos voltam. Így nem sok minden látszik a fotón. Bezzeg élőben :-)

Kötelet használok, de nem Billy-set. Vettem sima gumiköteleket, és felbaszkurálom a lábamra úúgy, hogy tekerek rajta még egyet, hogy rövidebb legyen. Elég brutál.


Az amped-et mivel csináltad?

48. fjodora (válaszként erre: 39. - Scara.bosco)
2010. aug. 1. 14:10
Súlyokat használsz vagy van olyan köteled?
2010. júl. 30. 20:01

Én azt sajnálom, hogy nálunk nem lehet eljárni és ugyan azokat a cd-ket csinálom, de néha kiegészítem Czanikkal, és Rékával is.

Most épp végeztem az egyik amped-et, nagyon jó volt.

2010. júl. 30. 19:38
Előtte utána fotóitok vannak??
45. wanda2 (válaszként erre: 44. - Fjodora)
2010. júl. 30. 14:29

SZiasztok!

Én nem otthon csinálom, hanem eljárok rendszeresen, tavaly október óta. Nagyon szeretem, rengeteget alakított a combomon, fenekemen, karomon. :)

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook