Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Billings-módszer fórum

Billings-módszer (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

9. Csipkerózsika (válaszként erre: 6. - Mazsola39)
2010. jan. 19. 22:01
Én semmilyen módszert nem használok semmire, de úgy vettem észre a testem megfigyelésével, hogy nekem is 2x van egy hónapban...
2007. máj. 27. 18:09
Hát nem tudom,én is vcizsgálgatom,változott is hígabb,sikamlósabb,átlátszóbb lett,de én nem tutam nyújtogatni.Ami azt jelentené,hogy nem volt peteérésem.Ez viszont biztos nem igaz,mivel járok ultrahangra,és a dokim szombat estére mondta az ovulációm.Úgyhogy nem értem.
2007. márc. 29. 21:19
Szerintem is jó módszer amúgy, bár sajnos én még olyan erős tojásfehérjés állapotot nem tapasztaltam, de nagyon sok embernek már segített ez a módszer, úgyhogy én bízom benne és szerintem aki babát szeretne figyelje, sokkal megbízhatóbb mint a naptármódszer!!
6. mazsola39 (válaszként erre: 5. - Nusi32)
2007. márc. 29. 20:33
Hát ja, én most elkezdtem figyelni és érdekes a felfedezésem: ha lehet hinni ennek a módszernek akkor 2 ovulációm van egy hónapban.... de akkor mért nem vagyok még terhes?
2007. márc. 12. 13:17
Érdekes, hogy a hőmérőzéses topic mennyivel népszerűbb, mint ez pedig itt is lenne mit tanulni.
2007. márc. 10. 19:32

Sziasztok, nem tom él-e még ez a fórum, de igen csak érdekelne mindenkinek a véleménye. Én most hallottam egy hete erről a módszerről, babát szeretnék.

Üdv mindenkinek: mazsola39

3. mimo
2006. okt. 20. 23:12
Igen nálam is müködik,a tojáfehérje jó kifejezés, meg olyan mikor izgalmi állapotba vagy és az izgalmi váladék sikamlóssá teszi a nemi szerveket.Nálam volt olyan hogy vizeletürités közbe kb, 20 cm.es csikban lógott ki a hüvelyemből.maximálisan megbizható.
2006. aug. 2. 15:22

Sziasztok!

Én most már második hónapja szedek E-vitamint.

Nálam bevált, mert valóban sokkal több nyák termelődött és a Billings-féle meghatározás alapján kategorizálható volt a minősége (legjobb a tojásfehérje-szerű állapot).

Hátha másnak is használ!

Sok sikert mindenkinek!

1. time
2006. aug. 1. 14:58
A Billings-módszer (ovulációs módszer) alapja az a tudományosan ellenőrzött és igazolt felfedezés, hogy a méhnyakban termelődött nyák a fogamzóképesség legmegbízhatóbb jele. E nyák minőségének megváltozása a tüszőrepedés bekövetkezését mutatja.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook