Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Bika nő - Skorpió férfi... Tapasztalatok fórum

Bika nő - Skorpió férfi... Tapasztalatok (beszélgetős fórum)


21. Nadia
2014. dec. 31. 22:53
Igen, én bika nő vagyok skorpió holddal. Csak olyan embereket vonzok és vonzódok olyanokhoz, akiknek vagy a nap vagy a holdjegye ill. az aszcendense skorpió. A kisugárzásból érzem a skorpióságot.
2014. máj. 6. 09:13

Vannak itt pesti bika nők?

Nagyon leült a fórum. Felgyorsult ez a világ. Már nincs idő az embereknek napokat várni hogy valaki írjon ide...

A bikák türelmesebbek. Kissé én is tanácstalan vagyok.

Pötyi0518 Remélem azóta jobbra fordult a helyzeted, majd írd meg.

2013. okt. 12. 16:27
Helló kedves mindenki!Szeretnék tanácsot kérni,a helyzetünk elég bonyolult.Több mint egy éve ismerjük egymást a skorpió "párommal" én bika nö vagyok.Félre értések,és korábbi párkapcsolat miatt eléggé semlegesek voltunk egymással,vagyis tetszettünk egymásnak,de egyikünk sem lépett.Szóval,hát mi egy helyen dolgozunk,és 80 kmre lakik tölem.Kb 2 hónapja az egyik közösségi oldalon ráirtam.Nagyon jókat beszélgettünk,flörtöltünk,"vártunk" incselkedtünk egymással.Egy pár héttel ezelött elcsattant egy csók,úgy gondoltam nincs mire várnunk tovább,találkoztunk és ahogy a nagy könyvbe meg van irva...Elötte mikor beszélgettünk nem volt semmi gond,nem úgy tünt h csak egy éjszakát akarnánk.Tudta,h nem vok egy kalandor tipus,és mondta,h ö sem csak ennyit akar,mert hát azt otthon is találna.Szóval most már 3 hete ezeknek a dolgoknak,és azota irt kétszer ilyen semleges dolgokat,de letörölt a közösségi oldaláról,és azóta nem beszéltünk.De elég szomorú azóta,már nem mosolyog úgy senkivel,nincs neki az a jó kedve mint amikor beszéltünk.Én azt gondolom,h new csak egy éjszakát akar,hanem vmi miatt meghátrált,az igazság szerint nem lenne egészséges,h egy helyen dolgozunk.Rájöttem idöközben,h nagyon hiányzik.Lehet szeretem is,és nem tudom,h ugrasszam ki a nyulat bokorból.Tudom,h akit megismertem nem az az önzö szivtelen ember aki csak úgy lelépjen,a szemei nem hazudnak.De nem tudom mi tévö legyek,hogyan csaljam elö megint,vagy hóditsam vissza.ö 26,én 22 éves vagyok.Bármilyen,tanács,ötlet,vélemény jöhet.:) Segitsetek légyszi!
2012. szept. 22. 11:58
Nálunk fordítva volt Én Skorpió nő, Ő Bika Férfi. 5 évig voltunk együtt. A Bika volt az egyetlen aki hosszabb ideig fent tudta tartani az érdeklődésem. Fordítva csak annyiből rossz, hogy mint nő nagyon át akartam venni az irányítást skorpió mivoltomból fakadóan, ebből voltak viták. Egyébként a Bika nagyon jól meg tudja érteni a skorpiót, kellő nyugodtsággal tudja kezelni. De bizonyosann jobb felállás, ha a nő Bika :)
17. Nadia
2012. márc. 30. 11:39

Én bika nő, ő skorpió férfi...31 évesen, egyszer voltam szerelmes életemben, mikor benne voltam azonnal tudtam, hogy az eddigiek csak fellángolások voltak.

Szinte pillanatok alatt 7 vagy 8 találkozás után kialakult egy mindent felperzselő szerelem, egy teljes testi lelki szellemi összeolvadás, egy nap elkezdett kattogni az agyam, a külseje, az illata, a hangja, a mozgása, a személyisége, mindene nagyon tetszett, úgy vonzott magához mint a mágnes, állandóan egymás tekintetét, közelségét kerestük, nagyon magas hőfokon égtünk, a nap minden percében csak rá gondoltam, a munkabírásom óriási volt, hajnalokig dolgoztam, úgy hogy másnap nem voltam fáradt a munkahelyemen, ha találkoztunk hajnalokig beszélgettünk, ismerkedtünk. . . . másnap munnka, és nem fáradtam ki, sőt, fokozta a munkabírásomat, szárnyaltam a boldogságtól, ez így ment 6 hónapig. Nem voltam éhes, fogytam, nem aludtam éjszakákon át, erős gondoskodási ösztönt éreztem, aggódtam érte, a legjobbat akartam neki mindenben. Ha nem tudtunk találkozni, feszületek voltunk nagyon. A 4. hónapban vészcsengőszerűen éreztem a szervezetemben 3 héten keresztül, hogy gyereket szeretnék tőle, és akár 100 km-t is gyalogoltam volna érte, hogy ez megtörténjen. Ezután ezek a felfokozott érzelmek, a hormonok, elkezdek csillapodni, azt éreztem minta késsel vágnák ki belőlem őt, fizikai fájdalmat éreztem, rengeteg sírás, csalódottság, sokat aludtam, nem volt étvágyam, úgy éreztem magam mint akit megvertek, testileg lelkileg szenvedtem, mert nem teljesült be a szerelem, nem feküdünk le egymással, egyikünk sem vallotta be, mit érez a másik iránt csak tudtuk pontosan, hogy ugyanazt. A 6. hónapban napra pontosan emlkészem, egyszer csak leáltt az agyam, nem kattogott tovább. Továbbra is sokat találkoztunk, de tudtam, hogy nem lép, így már csak szomorúságot, csalódottságot és féltékenységet éreztem. Ő családos volt én párkapcsolatban éltem.

Ez így ment 11 hónapig, féltékenységi játszmák és elengedni nem tudás uralták a kapcsolatunkat. Egyszer besokalltam, szakítottam. Az utolsó találkozás után még 3 hónapig nagyon hiányzott, aztán szép lassan minden érzelmet elengedtem. Még mindig nagyon tetszik, de nem szeretném soha többé látni őt, felkavarna.

2012. márc. 18. 20:57
Én (skorpió férfi) fél éve vagyok együtt a bika barátnőmmel, és egy gyönyörű kapcsolat részese vagyok! Én a heves, ő a nyugodt kis harmonikus. De mindketten csodáljuk egymást, szerelmünk egyre csak nő és nő, már néha úgy érzem nem tudom jobban szeretni, de minden nap bebizonyítja nekem, hogy de, még lehet! Úgy érzem előtte nem tudtam mi az igaz szerelem, ő mutatta meg nekem! :) Sose veszekszünk, ha van is egy-két hiszti, az is visszafogott, nem durva, sose kiabálunk egymással. De még a durci alatt is szeretjük egymást! A bika nyugodt kis világa engem is megállít ebben a roható világban, jó hatással van rám, kiegészít teljesen. Ő a legszebb dolog ami az életemben történt, úgyhogy férfi skopió társaim: ne gondolkodjatok, keressetek gyorsan egy bika nőt magatok mellé! Higgyétek el, nem fogtok csalódni! :)
15. zsu81
2012. jan. 8. 21:43
Én Bika Nő a Párom Skorpió Férfi! Imádjuk egymást!! Mindketten iszonyatosan szenvedélyesek vagyunk,persze imádunk vitázni,de a kibékülés annál jobb :D:D:D Most várjuk a kisfiúnkat :))A skorpió iszonyatosan,család centrikus (persze ha már megérett rá) iszonytosan tud szeretni,nagyon féltékeny,és nagyon sértődékeny! Na a bika...az meg fejjel a falnak!! De mi jól kiegészítjük egymást,egyszerűen IMÁDOM,és Ő IS ENGEM!!
14. bee001
2011. okt. 7. 11:28
Újra itt. Nagyon lassan szövődnek itt az események. Már-már beleőszültem.
2011. aug. 23. 06:36
Skorpió férfivel jártam már rosszul is és nagyon jól is. Jelenlegi párom is az. Ami tipikusan jellemző rá, hogy szeret csipkelődni, szenvedélyes, de nagyon kevés embernek mutatja ki az érzelmeit. Sőt szerintem ő maga sincs tisztában mindig velük. Nagyon tud szeretni. Ő speciell hűséges.
2011. ápr. 10. 10:18

Azt mondják a legjobb párosítás. Én bika vagyok ő skorpió. Az biztos hogy pont az ellentéti vagyunk egymásnak. Talán éppen ezért egészítjük ki egymást ennyire jól. De egy skorpió férfival együtt lenni komoly kihívás.

bee01 én bika vagyok :))

2010. aug. 22. 20:45
A legjobb kapcsolat a világon. Aki ismer bika nőt az szóljon nekem. Skorpió vagyok.
10. c95c921ae7 (válaszként erre: 7. - B73e24f31f)
2010. júl. 29. 18:41
Nekem a férjem és a lányom is skorpió..ne tudd meg:)))
2010. júl. 29. 15:47
Nem vagyok az asztrológia megszálottja, de azért kíváncsi vagyok. =) Egyébként a beskatulyázást én sem szeretem.
8. b73e24f31f (válaszként erre: 3. - Re87)
2010. júl. 29. 06:20
:DDDD Ez jó
7. b73e24f31f (válaszként erre: 2. - C95c921ae7)
2010. júl. 29. 06:19
Osztom! Bár én ki nem állhatom az asztrológiát, de az előző pasim skorpió én bika.....borzasztó!
2010. júl. 28. 23:19
Szerintem ne adjál az ilyen hülyeségekre. Rám a csillagjegyem jellemvonásai 1-2 kivételtől eltekintve egyáltalán nem illenek. És a páromra sem. Minden ember önálló személyiség, és ezt nem a születési dátuma fogja meghatározni. Gyerekes dolognak tartom, hogy embereket ez alapján skatulyázunk be.
2010. júl. 28. 21:08
ajajj, a skorpió szerintem sem egy főnyeremény,ritka rossz természettel stb. a bika pedig amúgy is olyan kis irányítható, persze vannak kivételek:)
2010. júl. 28. 20:35
=))
3. Re87
2010. júl. 28. 20:21
Szerintem nem a legjobb párosítás,mert a bika egy nagy szőrös emlős állat, a skorpió meg ízeltlábú és nagyon kicsi:).
2010. júl. 28. 20:20
Én annyit mondok: A skorpió férfiaktól az ég óvjon minden nőt:) Kivéve ha nagyon szereted. Akkor így jártál:))))))))))
2010. júl. 28. 20:18
Várom a tapasztalatokat a bika nő, és a skorpió férfi kapcsolatáról. =)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook