Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Bíbor köd fórum

Bíbor köd (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bíbor köd

5. t.Ili (válaszként erre: 1. - Majasoseband)
2011. aug. 15. 00:07
Irigyellek az élményért :)
2011. aug. 14. 21:33

Nem ő volt az egyetlen élő legenda a Szigeten:)

Viszont nem fogunk többé kijárni, akárkit hoznak ide, mert borzasztóak a körülmények. Sokkal jobbak a koncertek az arénában de még a PeCsa-ban is. Sőt!

2011. aug. 14. 18:49
Azttttaa betyárját!!!
2011. aug. 14. 18:46

Én állat , barom , nem mentem ki...pedig sajna , vagy hálistennek minden ismerősom szerint katarktikus volt...felelemlő és zseniális...

Prince egy ikon...egy zseni tényleg..kiad egy albumot 15 nótával ebből 13 sz@r ,na de az a kettőőő atomállat...zseniális!

Emelem kalapom,és nagggyon írígyellek:DDD



Tényleg !Nem tudod mi a sztorija apurple rain klipnek??Mert mindenki annyira ki van rajta kattanva, hogy látszik nem játék..valamit gyászolnak..szóval mi a sztorija..olyan rég érdekel!!

2011. aug. 14. 16:08
Mintha egy álomba csöppennénk bele, mintha egy álom ragadna el minket és ahogy vége, úgy érezzük, hogy még sincs vége teljesen. S talán tényleg nincs. Hiszen egyáltalán tudatosul az emberben valaha, hogy Budapesten tette tiszteletét, hogy itt koncertet adott és az ember még látta is? Ott voltam. Alig négy órával ezelőtt történt, és élőben láttam.
Hogy kicsodát? Prince-t.

Ugrás a teljes írásra: Bíbor köd

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook