Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bianka érkezése, avagy alig várom, hogy újra átéljem! fórum

Bianka érkezése, avagy alig várom, hogy újra átéljem! (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Bianka érkezése, avagy alig várom, hogy újra átéljem!

2016. febr. 24. 20:09
Köszönöm szépen mindenkinek! :) igen, gondolom, hogy sok ilyen van, hogy eleinte nem akar, aztán mégis :)
2016. febr. 24. 19:47
Erről eszembe jutott, hogy édesanyám mesélte, hogy szülés után azt mondta, még egyet nem vállal be. Erre 2 évre megérkezett a húgom, aki szintén Bianka, igaz, Ő már 26 éves :)
2016. febr. 24. 09:05
Sok boldogságot kívánok!
6. Magdalénia (válaszként erre: 5. - Moncsi0721)
2016. febr. 23. 21:12

Jó időt kívánok az építkezéshez és jó kedvet!

Mi már túl vagyunk rajta és most már csak élvezzük. Volt öröm és bosszúság is, de a vége a lényeg. Amikor készen lesztek, csodásan fogod magad érezni. :)


Mire mindegyik gyereknek lett külön szobája, nem is tartottak rá igényt, mert annyira megszerették és megszokták együtt. De kamasz korban jól fog jönni. :)

Nálunk előbb voltak a gyerekek, aztán jött minden más. Nem volt könnyű, de ennek is van előnye.

2016. febr. 23. 13:45
Fizikailag és főként anyagilag. :) építkezünk, szóval idén tutira nem lesz belőle semmi, talán jövőre. :)
4. Magdalénia (válaszként erre: 3. - Moncsi0721)
2016. febr. 23. 12:27

Áldás egy jó testvér és pótolhatatlan. Én is hugi vagyok. A szüleimen kívül a nővéremtől is önzetlen szeretet kaptam.

Nálunk a családban szerencsére nincs is egyke gyerek és ez olyan jó. A gyerekeknek is az.


Látom, lelkiekben már felkészültél. Most már csak a fizikai van hátra. ;)

2016. febr. 22. 13:15
A nővérem egyben a legjobb barátnőm, ez nem csak szöveg, tényleg így van. :) szóval biztosan lesz kistesója, és remélem, ő is olyan (viszonylag) gyorsan érkezik, mint Bius.
2016. febr. 22. 11:48

Az első szülésem után én is éppen azt gondoltam, hogy soha többet, de hamar elmúlt. Nem hittem volna, hogy köddé válik, de tökéletesen így van.


Határtalan boldogság, amikor megérkezik a kistestvér is, - majd meglátod. :) Kiteljesedik a család. A testvéreknek is szükségük van egymásra.

2016. febr. 20. 15:17
Szülés után úgy éreztem, hogy soha többet nem szeretnék szülni. Elviselhetetlen volt a fájdalom. Aztán most, másfél év után, alig várom, hogy újra szülhessek, sokszor álmodom azt, hogy éppen szülök. Nagyon szeretnék egy második gyermeket.

Ugrás a teljes írásra: Bianka érkezése, avagy alig várom, hogy újra átéljem!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook