Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » BGF nyelvvizsgát tettem (angol üzleti C típusú) és nem feleltem meg, holott a szükséges 90 pontom meglett. Érdemes fellebbezni? fórum

BGF nyelvvizsgát tettem (angol üzleti C típusú) és nem feleltem meg, holott a szükséges 90 pontom meglett. Érdemes fellebbezni? (tudásbázis kérdés)

6. fildus (válaszként erre: 2. - 991217)
2009. szept. 25. 14:52

Megpróbálni meglehet, mert vesztenivalód nincs.


Viszont a BGF-en a végeredmények úgy kerülnek fel az internetre, hogy akinek 1-2 pont hiányzik a sikeres vizsgához, azokat autómatikusan szaktanár felülvizsgálja. Ha megadható a pont megadják, de ha nem akkor méltányosságból sem. Elméletileg az eredmény már nem változik.

5. vviki2 (válaszként erre: 2. - 991217)
2009. szept. 25. 14:50

Próbáld meg, báááár....véleményem szerint az üzleti nyelvvizsgánál fontos a beszédértés!!! (Én sem engednélek át...;-)

Személyes tapasztalatom nincs, sajnos még nem ny.vizsgáztam.

2009. szept. 25. 14:32
Próbáld meg! Az egyik ismerősöm 2 éve "kisírta" magának. Kb negyedszer-ötödször nem sikerült neki a szóbeli rész (igaz ő nem üzleti nyelvvizsgát tett, és eszperantóból vizsgázott, nem tudom melyik nyv központban) Hiányzott pár pontja, felhívta a központot és addig beszélt nekik, hogy csak a diplomájához kell, meg hű de fontos, hogy meglegyen a diplomája, hogy végül átengedték.
3. a6d5a14c21 (válaszként erre: 2. - 991217)
2009. szept. 25. 14:27
Mit veszíthetsz ha fellebbezel?
2009. szept. 25. 14:25
Január elsejétől bevezették, hogy minden egyes részből 40% szükséges, nekem azonban a beszédértésből a szükséges 20/8-ból csak 6 pontot lett, tehát 2 ponttal elcsúsztam...azt olvastam honlapon 1-2 pontért lehet fellebbezni, ráadásul amint írtam a szükséges 90 pontom még a 2 pont nélkül is megvan, azonban az új szabályzat miatt nem tudom érdemes e fellebbezni?! Sikerült valakinek már ilyen ügyben sikeresen eljárni? a szóbelim 71%-os mégsem kaphatom meg a szóbeli részből külön sem a nyelvvizsgát bizonyítványt a küszöbérték miatt..segítsetek!
2009. szept. 25. 14:25
BGF nyelvvizsgát tettem (angol üzleti C típusú) és nem feleltem meg, holott a szükséges 90 pontom meglett. Érdemes fellebbezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook