Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Bevált diéták, életmód váltások fórum

Bevált diéták, életmód váltások (beszélgetős fórum)


2012. febr. 21. 09:06

Honeywald-nak:

Én már a hatvanas éveimet taposom, kb 10 éve kiválóan sikerült lefogynom kb 18 kilót a Testkontroll könyvben leírtak alapján.Írta: Harvey és Marilyn Diamond.

Elnagyolva arról van szó, hogy kb. délig csak gyümölcs (én azért a reggeli kávémat soha nem tudtam kihagyni). Ebédre pl. egy szelet hús sok friss salátával, este megint egyvalami (pl. krumpli is lehet) sok salátával vagy párolt zöldséggel, stb. A lényeg, hogy soha ne együnk pl. húst krumplival, hanem ehetjük az egyiket sok salátával, és másik étkezéskor a másikat sok salátával. Különválasztó diéta. Sok folyadék, és azért amikor lehet, mozgás. Ez lehet séta, esetleg reggel negyed órás mozgás otthon, stb. Figyelmedbe ajánlom ezt a könyvet, sok jó recept is van benne, és valóban le lehet vele fogyni. Sajnos én azóta megint visszahíztam, de azért, mert nem figyelek oda, mit eszem mivel. Tervezem, hogy megint belevágok ebbe a diétába. A mozgásra azért is szükség van, mert felpörgeti az anyagcserét, és így beindítja a fogyást. De ez lehet olyan mozgás is, hogy pl. gyalog teszel meg pár megállónyit és nem közlekedési eszközzel, stb.

Remélem, valamiben segíthettem. Üdv: Judit

2012. febr. 16. 18:29
senki? :O
4. honeywald (válaszként erre: 3. - Aletta90)
2012. febr. 16. 18:20
adf diéta? soha sem hallotam róla :O utána olvasok enek is! többieknek mi vált be? :)
2012. febr. 16. 18:14

Szia!


Én január óta 5 kg-ot fogytam az ADF diétával. Egyik nap 700 kalóriát eszem, másnap 1400-at. (70-ről 65-re), mellette minden nap szobabiciklizem 1 órát. Még további 5kg-ot szeretnék leadni, egész jól haladok.

2012. febr. 16. 18:09
a lényege most a topicnak az inkább, hogy a stagnáló súlyt újra fogyásnak eresszük, mert ez több ezer nőt érint úgy gondolom
2012. febr. 16. 18:07

Sziasztok!


Azért indítottam ezt a fórumot, mert érdekelnének bevált diéták, akár étrendek.

Mikor fogyni kezdtem, eleinte sajnos idegből fogytam egy szakítás miatt, aztán lenyugodtam és egyre lassabban sikerült..igaz, nem sokat mozogtam, de már egy hete ezen is rajta vagyok nagyon :)

De mivel mindenki tudja, hogy mely' diéták azok, amik mellett némi mozgással lehet fogyni, ezért kérdezem tőletek, hogy nektek mi vált be?


nem érdekelnek az olyanok, hogy "mozgás mellett mindegy kb mit eszel.stb" dumák, hanem tények és igaz történetek!


Tanácsot szeretnék kérni én is és a többi fogyis is ugy gondolom elolvas pár étrend tanácsot, ami másoknak bevált.

köszönöm a segítségeteket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook