Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bevallaljuk? fórum

Bevallaljuk? (beszélgetős fórum)


16. Jk (válaszként erre: 1. - Bebe83)
2010. júl. 29. 00:38
pénteken indulunk 12 órás autós utra. nem ugyanaz mint a repülő, de szerintem vállalható. ha addig aktuális még és érdekel megirom hogy birták. két gyerek. egyik pont kilenc hónapos. nagyobbikal is voltunk már ilyen utón mikor ennyi idős volt és nem volt maradandó probléma. éjjel utaztunk, mert akkor kevesebbet kell megállni, mert elméletileg végigalusszák az éjszakát. Nagyobbikkal be is jött nagyjából. remélem most a kettővel is bejön.
15. Clau26
2010. júl. 28. 20:08

szia


Az én úgymond sógornőm bevállalta hogy USA-ból iderepült az akkor 8hós kislányával..nagyon félt tőle,de semmi nem történt jól viselte a gyerkőc

14. andi6020 (válaszként erre: 11. - Bebe83)
2010. júl. 28. 14:17
Én is inkább idén mennék :-))
13. Heni86 (válaszként erre: 11. - Bebe83)
2010. júl. 28. 14:07

Nem biztos ám!

Én most sokkal nyugodtabban el mernék vele indulni... 17 hónapos.

12. Heni86 (válaszként erre: 9. - Sajert)
2010. júl. 28. 14:00

Hahaha! Ez jó! :))))


Mi meg sógornőmmel és az 5 éves kisfiával mentünk mert mindkettőnk férje kint dolgozott. Fél órával az indulás után a kisfia közölte, hogy tegyük ki a kocsiból Botit mert ha nem akkor bizony ő fog kiszállni! :)))

Hazafelé még jobb volt. Bevásároltunk kint játékból karácsonyra és egy gyufásdoboz nem fért volna már be. Az ölemben hoztam a hipp-hopp zebrát és még hátra se tudtam fordulni. Élmény volt...

11. Bebe83
2010. júl. 28. 13:58

a ferjemmel ugy maradtunk nem megyuink halasztunk 1 evet

de lehet jovore meg rposszabb lesz a helyzet mert egyre aktivabb 1 masfel eves gyereknek meg mar nagyobb a mozgasigenye

10. Heni86 (válaszként erre: 8. - Bebe83)
2010. júl. 28. 13:53
Akkor szerintem induljatok el. Biztos ment már valaki messzebb is ilyen pici babával. :) Csak álljatok meg sűrűn amikor csak igényli...
9. sajert (válaszként erre: 4. - Heni86)
2010. júl. 28. 13:51

Ismerős helyzet.


Bp.,-Sárvár: alapból 3-3,5 órás az út, a fiammal régebben volt hogy 6 óra alatt tettük meg... Beleőszültem így is. Olyan idegesen érkeztünk meg, hogy közöltem anyóssal egyből (szinte köszönés nélkül), hogy ha látni akarja az unokáját, akkor feljön vonattal.

8. Bebe83 (válaszként erre: 4. - Heni86)
2010. júl. 28. 13:51
Csak ilyen rovidebb utra vittuk eddig mint fel ora de elvolt semmi problema nem volt. En is arra gondolok hogy az autoban meg lehet jobban asludna mint itthon
2010. júl. 28. 13:50
Nálunk az éjjel utazás se jött be. Úgy indultunk pestről siófokra hogy egész nap nem aludt a gyerek mert szerintem érezte az izgalmat. Aztán este 9-kor indultunk, egész úton fent volt és még utána is éjfélig. :)
2010. júl. 28. 13:49

Koraeste indulni, reggelre ott vagytok, HA tud aludni a kocsiban. Gondolom már autókáztatok vele eddig is, tudjátok hogy viselkedik benne. Dönthető legyen az ülése mindenféleképpen, és kényelmes.


Azért írom, hogy ha tud aludni kocsiba, mert az n fiam két éves koráig, NEM aludt el a kocsiban. Akár alvásidőben mentünk direkt, akár nem :-(. Most már többször előfordul, hogy elszundít(2,5éves).

2010. júl. 28. 13:48
Az a baj hogy az en gyerrkocom meg a sajat agyaban sem alszik ejszakla es meg szopizik is
2010. júl. 28. 13:48

Mi tavaly mikor a kisfiam 9 hónapos volt csak ausztriáig mentünk de azt hittem kihullik az összes hajam. :) A 3 órás útból felet aludt és 2,5-et üvöltött. :( De mondjuk ő akkoriban nagyon utált kocsikázni mert nem bírja ha le van kötözve úgyhogy számítottam rá, hogy gáz lesz.

De ez csak a mi tapasztalatunk, lehet hogy neki egy szava se lenne főleg ha sokszor megálltok. Szeret amúgy kocsikázni??? El szokott aludni?

2010. júl. 28. 13:45
Egy idősebbel néha még nehezebb. Az én lányom 3,5 éves, de a max. útbírása nincs 1 óra. Utazzatok éjszaka, ha megoldható, a 2 éves keresztfiam végigaludta a 10 órás utat Horvátországba.
2. c95c921ae7 (válaszként erre: 1. - Bebe83)
2010. júl. 28. 13:45
Ha tudtok koraeste indulni..egy darabig azért el lehet szórakoztatni..pár óra múlva elalszik, reggelre meg ott lesztek..
2010. júl. 28. 13:43

9 hos babaval elindulni egy 15 oras utra! Bevallaljuk? Vagy ne?

Volt valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook