Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bethesda Gyerekkorház, gasztroenteorológia tapasztalatok fórum

Bethesda Gyerekkorház, gasztroenteorológia tapasztalatok (beszélgetős fórum)


2010. jan. 13. 19:53
örülök, hogy rendben vagytok, és sajnálom, hogy rosszul alakult a bentlét! reméljük, többször nem kerül rá sor!:) jobbulást a kislányodnak!
2010. jan. 13. 19:47

sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a választ.Sajnos én egy széken ültem két napig éjjel-nappal :(( Elég kimerítő volt. Alíz vénáját szétrobbantották, elszúrták a vérvételt. Ezt leszámítva kedvesek voltak, szerencsére szervi baj nincs is, úgyhogy épségben itthon vagyunk :)

2010. jan. 12. 20:26

MI a neurológián voltunk,de azt hiszem ha ilyen kórházak lennének akkor mindenki ott szeretne lenni.

Az Orvosok és az Ápolók is kimondhatatlanul rendesek,úgyhogy szerintem nem kell semmitől féljetek,mindent elmondanak,hogy mit miért csinálnak és bármilyen kérdésed lenne írd le és kérdezd meg válaszolnak "érhető" nyelven.Az alvást is meg fogják oldani.

20. b2076ec79b (válaszként erre: 19. - 9379ff445f)
2010. jan. 10. 12:50
Nem baj, köszönöm a választ :) Reméltem hogy így van. Alíz is könnyebben alszik el estlegesen mellettem, mint külön egy rácsosban.
2010. jan. 9. 13:05
igaznem engem kérdeztél, de mi is ketten voltunk először, amikor már majdnem jöttünk el akkor jött egy anyuci a kislányával. volt nekem külön egy rendes kórházi ágy, a kisfiamnak meg egy rácsos...
18. simple
2010. jan. 8. 16:19
Nem mondtam hogy ez nem baj. De nézd meg az egyes hozzászólásodat! Abból nem derül ki semmi. A 8-asból már igen. De én még azelőtt kérdeztem, hogy mi a baj.
17. b2076ec79b (válaszként erre: 11. - Doboska.p)
2010. jan. 8. 16:17

Szia!


És kaptál te is egy ágyat, vagy hogy volt? Egyszer a nagyobbik lányommal a madarászban 3 napig egy széken ültem éjjel- nappal :(

16. b2076ec79b (válaszként erre: 12. - Simple)
2010. jan. 8. 16:16

Most olvastam csak vissza az én hszemet is.

Nem derült ki a 8-asból hogy mi a baj? Az nem elég nagy baj hogy véres a széklete minden alkalommal és ordít a fájdalomtól?


Ne haragudj, én nem akarom túlreagálni a dolgot, de elég zaklatott lelkiállapotban vagyok. Lehet hogy neked ez nem tűnik bajnak, de mindenkinek a saját baja a legnagyobb, illetve a saját gyereke a legfontosabb.

15. simple (válaszként erre: 14. - B2076ec79b)
2010. jan. 8. 16:13
Oké így már értem.
14. b2076ec79b (válaszként erre: 12. - Simple)
2010. jan. 8. 16:12
Mert konkrétan én sem tudom hogy mi a baj, ezért kell egy gasztros orvos, aki remélem majd megmondja. Azt tudom hogy baj van, de hogy mi és mekkora... Remélem pont kerül a végére és még idejében vagyunk.
13. b2076ec79b (válaszként erre: 9. - Gigi80)
2010. jan. 8. 16:11

Szia!


Köszönöm, ez megnyugtató :)

Már nem félek annyira ettől, azt leszámítva hogy felkészültem a beöntéstől kezdve mindenféle nem túl kellemes beavatkozásra, ami azért egy 22 hónapos gyereket szerintem igencsak meg fog viselni mind lelkileg, mind fizikailag.

Ettől azért még ideges vagyok eléggé... Jó lenne túl lenni az egészen

12. simple (válaszként erre: 10. - B2076ec79b)
2010. jan. 8. 16:11
Csak kíváncsi voltam. Mert nem derült ki a leírtakból hogy mi a baj.
2010. jan. 8. 16:10
Szia. Mi is voltunk ebben a kórházban 5 napot. Már nem emlékszem ki kezelt minket de le a kalappal az ot dolgozók előtt!! Nagyon meg voltam elégedve mindennel és mindenkivel. Mi a kisfiammal ketten voltunk egy szobában.Tényleg minden rendben volt ne izgulj!!
10. b2076ec79b (válaszként erre: 8. - Simple)
2010. jan. 8. 16:09

"Gasztroenteorológia:Az orvostudomány speciális ágazata, melynek tárgya az emésztőrendszer (nyelőcső, gyomor, belek, máj, hasnyálmirigy, epehólyag...) betegségeinek vizsgálata és gyógyítása."



Elképzelhető, hogy a lányomnak a beleivel van probléma. De ha nem is tudod mivel foglalkozik egy ilyen orvos, akkor miért kérdezted mi baja van? Lehet hogy így leírva ez nem tűnik marha nagy gondnak, de hidd el hogy az. És nagyon nem szeretném megvárni, amíg odáig fajul a probléma, hogy esetleg a végbele teljesen sérül,netán aranyeret kap vagy akármilyen komolyabb gond lép fel.

2010. jan. 8. 15:03

Szia!

Kollák Zitát személyesen ismerem,dolgoztunk eggyütt.Csak jókat tudok róla mondani,mind emberileg mind szakmailag.Nagyon kedves okos.Szeretem

8. simple (válaszként erre: 7. - B2076ec79b)
2010. jan. 8. 14:28
Mert az micsoda? Miben tudna segíteni?
7. b2076ec79b (válaszként erre: 6. - Simple)
2010. jan. 8. 14:12

Szia!


Székrekedéses, kb egy hónapja kezdődött. Nagyon fáj neki, most már rendszeresen visszatartja, illetve ha sikerül is neki, akkor nagy szenvedés, ordítás árán és kb két hete már minden alkalommal vérzik is neki. Végig próbáltuk az összes dolgot, amit lehetett, de itt már csak a gasztro segít, illetve remélem segít....

6. simple (válaszként erre: 5. - B2076ec79b)
2010. jan. 8. 13:25

Szia.


Mi a baj?

5. b2076ec79b (válaszként erre: 4. - 9379ff445f)
2010. jan. 8. 12:21
Köszönöm a választ, remélem nekünk is jó és eredményes tapasztalatunk lesz.
2010. jan. 8. 12:02
mi voltunk már benn a Bethesda kórházban, 3 napot töltöttünk ott, igaz mi sérvműtét miatt, de én csak jót tudok mondani azokról, akikkel ott kapcsolatba kerültünk. orvosok, nővérek mindenki kedves és segítőkész volt.
2010. jan. 8. 11:56

Szia!


Köszönöm hogy írtál :)

Esetleg azt nem tudod hogy nagyjából mit takar egy ilyen kivizsgálás?

2010. jan. 8. 11:31
javítás: a kórház természetese ó-val van... Most vettem észre hogy nem úgy írtam... :S
2010. jan. 8. 11:27

Sziasztok!


Sajnos 22 hónapos lánykámmal bajok vannak, hétfőn megyünk a Bethesdába kivizsgálásra az már biztos, hogy min. 3 napot bent is kell maradnunk, illetve hogy Dr. Kollák Zita doktornőhöz megyünk.

esetleg , ha valakinek van tapasztalata akár a kórházzal, akár a doktornővel, vagy akár csak egy gasztroenteorológiai kivizsgálással kapcsolatban, kérem ossza meg velem. Fogalmam sincs mit takar egy ilyen kivizsgálás és vajon mennyire eredményes.. Eléggé el vagyok keseredve a bent maradás miatt :((

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook