Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Betegségem, szenvedésem története fórum

Betegségem, szenvedésem története (beszélgetős fórum)


7. papája (válaszként erre: 6. - Scherlock)
2020. júl. 24. 16:23
Vagy meggyógyult...
6. Scherlock (válaszként erre: 5. - Papája)
2020. júl. 24. 11:46
Elfelejtette....
2020. júl. 24. 11:38

Elizabeth hol vagy ?

Feltetted a kérdést és azóta be sem léptél !

4. lencsi94 (válaszként erre: 2. - Channa*)
2020. júl. 23. 23:50
Nekem magas a cukrom es ezek a remegesek nallam is vannak szédülés es homályos látás is. Amugy egy GDB nek indult es higy szülés utan elmúlik hat meg maradt. Cukrot én is nezetnek a helyedben.
3. papája (válaszként erre: 1. - Elizabeth3673)
2020. júl. 23. 14:46

Keress rá a neten, hol van a közeletekben Ritka Betegségek Ambulancia. Talán ott tudnak segíteni.

Sajnos sok orvosnak eszébe sem jut ez a lehetőség, pedig van. Amennyiben 15 éve nem találják az okot, lehet arra gyanakodni, hogy ez valami ritka betegség.

Mielőbbi gyógyulást kívánok !

2. Channa* (válaszként erre: 1. - Elizabeth3673)
2020. júl. 23. 14:39

Szia!

AZt a két betegséget, amelynél a legjellemzőbb, kizárták, ez is már valami.

SM-et nézték?

Úgy tudom, hogy ott is előfordul a remegés, homályos látás és az izom gyengeség is


Vérvételen voltál? Pajzsmirigyedet nézték? A pajzsmirigy túlműködésnél is lehet remegés, gyengeség, homály látás, fogyás! Bár ennél a betegségnél a nagy étvágy melletti fogyás a jellemző. Pulzusod nem magas? Vérvételen TSH-t kell nézetni! Ha gond van, akkor ez kimutatja.


Cukrod milyen? A cukorbetegnél is előfordulnak az általad felsorolt tünetek.


Máj értékeidet nézték? Ez is vérvétel.


Ne hagyd annyiba! Ötleteljen már a háziorvos!


A torna fontos lenne, akkor is, ha nem használ, ha nincs kedved hozzá!

A porckorong sérvnél valóban nem jellemző a remegés és a többi tünet sem.


Jobbulást!

2020. júl. 23. 13:53
15 éve kezdődött a betegségem!Egyfolytában remegek!Kizárták a Parkinson kórt és a Huntington -kórt!Persze volt amikor nem remgtem időközben ,de mindíg előjött!Mostmár állandósultak a tüneteim!Szóba jött mindíg az MR-a CT dopler Eng,EMG ez utóbbi három vizsgálat már három éve történt meg!A koponya CT most volt ami kóros eltérést nem mutat!A tüneteim egyre csak fokozódnak remgéseim is megvannak,továbbra a vérnyomásom magas arra szedek gyógyszert,és az utóbbi időben az étvágyam megromlott nem tudok enni fogytam is 15 kg-ot szédülök egyensulyzavaraim vannak ,és homályosan látok ami még zavar,hogy nehezen fejezem ki magam és valamikor dűnnyögök !Voltam a remegéseimmel a pszichiátrián is ,tehát ujjal mutogatnak egymásra azt modják a neurológiára tartozik,a neurológia azt mondja pszichés ok sem kizárt!Izmaim testszerte gyenébbek van három gerincsérvem!De ez szerintem nem magyarázza azt!Sokszor érzem,hogy megfeszül a lábam és nem nem érzem a két lábamat csak a ha a talpamat megsimogatják!Hol jobban tudok menni,hol kevésbé!Sajnos remegéseim miatt nem vesznek föl!Tornázok de már enm olyan jó mint egy pár évvel ezelőtt amikor elkezdtem,ezt persze abbahagytam!Nem tudom már kiben milyen orvosban bízhatok de az állapotom egyre aggaszt!Szeretnék választ kapni amit leírtam!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook