Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Betegség terhesség alatt fórum

Betegség terhesség alatt (beszélgetős fórum)


8. cac78ceb03 (válaszként erre: 2. - Kiscsibe79)
2010. dec. 15. 14:15
Szabad, bizonyosakat, az orvosok tudják, melyiket. És ha kell, és felírják, ne gondolkozz, mert a babának nem lesz baja ha beveszed, de lehet, ha nem (én jártam így) Vedd be!
2010. dec. 15. 10:04
A homeopátiás gyógyszerek nekem is sokat segítettek, de úgy tűnik, most mégis kell valami "komolyabb". Úgy érzem, a nátha ráment a fülemre, ma megyek a fülészetre, nagyon félek, fel ne szúrják. Tulajdonképpen nem is fáj, inkább mintha el lenne nehezülve, és be van néha dugulva. Lázam nem volt a nátha alatt, csak hőemelkedés, 37,3.
2010. dec. 15. 09:42

Szia

Igen írnak fel antibiotikumot,de én a helyedbe előbb teákkal próbálkoznék!Mindenre van gyógytea amit kismamák is ihatnak!ja és c-vitamin!A lázzal tényleg vigyázni kell!Valamilyen genetikai rendellenességet okoz!Az a biztos ha orvoshoz fordulsz!hamar gyógyulj meg és jó egészséget nektek!

2010. dec. 15. 09:39
Szerintem az immunredszeredet kéne érősíteni,hogy ne keljen gyógyszert bevenni. A 12.héttől van pár gyógyszer amit lehet, de én antibiotikumot nem szednék. Nekem a homeopátiás bogyók segítenek főleg kezdődő betegségekre jó.
2010. dec. 15. 09:38
Attól függ mennyire komoly a baj. Én kb. 10-12 hetes voltam, mikor véres volt a vizeletem. Semmi más tünetem nem volt, azt hittem elment a baba. A kórházban kiderült hogy hólyaghurut. Kaptam rá antibiotikumot, direkt olyat amit terhesség idejében lehet szedni(de csak ha nagyon muszáj). Meg is gyógyultam hamar, de a gyógyszertől meg gombás fertőzést kaptam az végig kísért a terhesség során. Csak Canesten krémet használhattam. Volt még egyszer 3 napos hasmenésem. Az elég durva volt. Akkor ilyen járvány volt. Nem szedhettem semmit, megvártam mig elmúlik, de nagyon gyenge voltam már az utolsó napokban. Szédültem, mivel semmi nem volt már a szervezetemben.
2010. dec. 15. 09:36

Szia!


A harmadik hónaptól már írnak fel antibiotikumot, ha szükséges.


Nekem az orvosom azt mondta, hogy a láz sokkal ártalmasabb, mint a lázcsillapító, szóval a lázat el kell kerülni.


A megfelelő gyógyszert az orvosod fel fogja írni neked, és azt nyugodt szívvel szedheted, ha a dokid írta fel.

2010. dec. 15. 09:31
18 és fél hetes terhes vagyok, de a hetedik héttől kezdve kisebb-nagyobb bajok, (betegségek) mindig megtaláltak. Hogyan lehet kivédeni, vagy, ha már megvan, gyógyulni? Mennyire ártalmas a babának? Lehet-e már a harmadik hónap után, ha minden kötél szakad gyógyszert, esetleg antibiotikumot szedni??
2010. dec. 15. 09:29
Betegség terhesség alatt

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook